Volvo V40 Turbo

Volvo V40 Turbo

BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 Turbo

hvala na lijepim zeljama:cool:
ma necu ga nista vele sređivati,felge,zatamniti,mislio sam crni metalik krov da se stopi sa staklima i gepektom,kao panorama,al neznam,vidjet cu,i farove rijesiti,ostalo nista posebno,kasnije cemo vidjeti hoce li mu trebati gewinde,al dosta prelazim s autom pa neznam koliko bih trpio tvrdo auto u nas,mozda jedino malo na oprugama spustiti,ne zuri mi se:cool:
sad sam za vikend bacio jednu kraću turu od 450km malo do jadrana pa nazad kuci starom magistralom,i ima ovih sto se malo lijepe,pa prestizu,gone,samo meni krivo sto su mi lose gume pa se bojim vele po krivinama,al opet sam ga malo gicao,pustim ih malo i samo pun,cim turbina zavrti ostaše nazad,jedan range rover evoque je isto se sada kuci bio ljepio,nesto kao stisne ga zamnom,hajd reko polako dok se nisam docepao magistrale,prestignem 2 auta on zamnom,vidim dobar pravac prema kuci,izbacim se pun cijelu kolonu on pođe,vidi da u mene tek pocinje da cupa i lagano se on vraca u kolonu:D al polako,toga ce tek da bude,mislio sam skidati oznaku T4,al rijetko tko i zna sto znaci pa necu dirati:D

@trizex
moj jeste bio u petak,ali ovamo preko puta sjemenarne na magisrali,tu radim,vjerovatno si vidio kod drugog salona namjestaja ondje negdje preko puta lijanovica,bude isti,prodaje se mislim:cool:
 
Član
RE: Volvo V40 Turbo

Javiću se, da popijemo pivu i potegnemo se malo :lol: Sad sam bio u gužvi nekoj nisam ni dolazio u mostar ;) uglavnom imam br. i prvom prilikom zovem
 
Član
RE: Volvo V40 Turbo

Sa svojim autom radi sto zelis ali moj prijedlog ti je ne spustati ili stavljati na gewinde jednog udobnog Volvo karavana,grehota je ;)
 
Član
RE: Volvo V40 Turbo

Auto mjera o Volvu je suvisno reci bilo sta
Puno srece i predjenih kilometara;)
 
Član
RE: Volvo V40 Turbo

Jutros osjetio snagu tog T4 motora u limuzini V40.Na nekih 150-ak se ispali pored mene k'o da me i nema.Zujalicu imaš :D
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 Turbo

pise samo v40 i ispod T4,staviti cu VT40 :D

@gti fan
bas zbog tog se mislim,jedino bih opruge da malo bolje lezi u krivini,al vidjeti cu to jos,to sigurno i ako bude nece uskoro:cool:

@eldin
hvala,nadam se da ce sluziti:icon_biggrin:

@wade
si vidio,to mi se najvise i sviđa,sto ga na 150-160 mogu uprijed do poda i da se otima hahah:cool::icon_twisted::icon_twisted:


usput,danas izmjenio diskove i disk plocice TRW, nosac motora,kugle lafete i stabilizator također TRW,jest da me kostalo al zato je sad podvozje kao novo,motor prede samo tako,ne osjeti se da radi,samo osjetis silu pri stiskanju papucice gasa i osmijeh na licu:D
 
Član
RE: Volvo V40 Turbo

Sve je to lijepo i krasno ali sta ces sa pumparima :cool: :cool:
Mogu misliti kako fino uzme litara na 100km :icon_question:
 
Član
RE: Volvo V40 Turbo

Skrabo je napisao(la):
Sve je to lijepo i krasno ali sta ces sa pumparima :cool: :cool:
Mogu misliti kako fino uzme litara na 100km :icon_question:

Na neviđeno, pretpostavljam da je potrošnja mizerna ako uzmemo u obzir snagu, a i svaki gušt ima svoju cijenu.;)
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 Turbo

ako se ikad ne bih trebao zamarati vele potrosnjom to je sad:icon_biggrin:
potrosnjom cu se brinuti kada budem imao zenu, djecu i sl. jer ce mi tada trebati vise novca nego sad,sad je vrijeme da se gusta,da radis sto volis,putujes,vozis jace auto,sređujes,kasnije toga nece biti,mozda hoce,ali jakooo tesko;)
sad sto on trosi koji litar vise nego neki dizel prci ga,bar imam 200ks pod haubom i uvijek,al uvijek izvlaci osmjeh na lice,ne sekiram se ocel povuci:cool:

sto se tice potrosnje meni je za vikend otvorene uzeo 10l prosjek tocno,al nas 4 u autu,dizao ga na 200,160 vise puta,100-120 prosjek,klima konstantno radila,cekao u koloni u brdu sat i jace:icon_smile:
vec sam potrosio 2 ipo rezervoara goriva
prvi put mi je uzeo kombinirane voznje 9.9l,voznja je bila normalna,uz pomalo stiskanja po magistrali,al nista strasno vele,vjerujem da se otvorene spusti do 8.x litara,9 neki prosjek otvorene bez zaljenja,onaj je trosio oko 3litra manje,al brate s ovim sam mnogo sretniji,jest da trosi vise i ode vise para,al veci mi ga ceif voziti i nije mi zao dati kad znam da ide:123::cool:

sada se samo vodim tom politikom sto ne pusim,mjesecno pusaci daju minimalno 100km na cigare,sto ja tih 100km vise ne bih dao za gorivo jer ne pusim,to je moj gust:cool:

i da,iduci tjedan ugrađujem plin,dogoverno vec sve,tako da cu se voziti malte ne kao netko sa dvicom dieselom,plin se isplati vec na nekih 7000km,a to pređem za manje od pogodine i tad sam na cistoj 0 i od tada se samo vozis jeftinije:icon_biggrin:
 
RE: Volvo V40 Turbo

Nek ti je sa srecom... vala pravi je sleeper i to je onaj najbolji dio :D

Evo jedan S40 iz susjdene nam drzave, sa cca 500 konja pod haubom :cool:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=sWwouCmnSeA[/video]
 
Top