Volvo V40 Turbo

Volvo V40 Turbo

Super Moderator
RE: Volvo V40 Turbo

Pa nije druze preko svijeta trebas navratiti malo da vidis kako je kod nas :D nek je sa srecom brate ;)
 
Član
RE: Volvo V40 Turbo

Moja greska prilikom citanja pogresno sam shvatio.
Reko da ne bude svako malo na pumpu.
A plin zakon a to tocenje gdje i benzin sipas je po meni odlicno i ja sam na tome insistirao kada sam ugradjivao plin.
Da te dobro sluzi plin i vozi:cool::cool:
 
Član
RE: Volvo V40 Turbo

automobil je cista perverzija, nek je sa srecom :icon_smile: , samo postavi neki klip kad stignes jer gledo sam na yt te masine,idu ko ludi al nije to to dok ne vidim nesto domace kako ide, jer nije bas lako naici na taj motor kod nas.. :cool:
 
Član
RE: Volvo V40 Turbo

Jarane fakat od srca nek ti je auto sa srecom i da te dugo vremena sluzi,puno kilometara da predjes bez ikakvih problema.Znaci sve najbolje...

Druga stvar koju ti moram reci,a valjda mi neces zamjeriti,pricas kako ti je 20 godina,kako nisi kao drugi ''tatini sinovi'',nisi trkač,ovo-ono, a malo,malo pa priča kako si ostavio nekog iza sebe,vozio 200,vozio ovako,onako...ne stoji ti to:icon_smile:

Imas fino auto,nemoj mahnitati po cesti i dokazivati se nekome.To ti je moj savjet:icon_smile:

Jos jednom,sve najbolje;)
 
Član
RE: Volvo V40 Turbo

Gdje si uzmi ovo foliju je li lumar ili neka pijacarska? Lomi li se kad je stavljas?
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 Turbo

razumijem te,sve sto i stiskam stiskam na svoj racun,kao sto sam ga kupio,odrzavam i sipam, a ne mahnitam nigdje gdje nemoze i gdje neznam,vise ima u nas cistog preglednog pravca(par kilometara) nego na nasem "autoputu",inace gdje neznam ne stiscem mnogo,a inace nisam nikad rekao da ne gonim,ja kazem da auto stisnem i pređem ogranicenje,al nigdje gdje neznam:icon_biggrin:

nisam ja stavljao,radio sam u zenici gdje i proslog volva,nije llumar ali je kvalitetna,ne grebe se i sl, a i dosta je skuplja od pijacarske,prosli put sam imao racun,mislim da jedna rolna dođe 45km,bio sam zadovoljan i preglednoscu i izgledom i kvalitetom:icon_biggrin:
 
Član
RE: Volvo V40 Turbo

dobro izgleda zatamnjen, extra leglo

radim i ja s ovom folijom, stvarno je kvalitetna, ne grebe se lako, ne blijedi kao ona pijacarska, uradio sam jedno 40ak auta s njom, dobra zamjena za lummar:icon_biggrin:
 
Član
RE: Volvo V40 Turbo

Baš mi govori rođak, riješio sam se onog šporeta, kad vidi vraga, on u tebe.....:D

Mislim red je te da ga zalijemo, tebi prepuštam da odabereš mjesto i vrijeme :D

Kad imaš para da točiš 200KS, valjda imaš i za col veće felge, i nemoj majketi farbati krov u crno.

I na kraju čestitke;)
 
Član
RE: Volvo V40 Turbo

ArminM je napisao(la):
dobro izgleda zatamnjen, extra leglo

radim i ja s ovom folijom, stvarno je kvalitetna, ne grebe se lako, ne blijedi kao ona pijacarska, uradio sam jedno 40ak auta s njom, dobra zamjena za lummar:icon_biggrin:

Ni ti ni cole ne rekoste koja je to marka ??
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 Turbo

ja iskreno neznam koja je marka,racun sam bacio,sada nisam ni trazio,ali sam bio zadovoljan,ova je sad malo drugacija,al valjda ce valjat:cool:
@yellow
nemam para da tocim 200ks goriva,al imam plina,vozim se jeftinije nego ti,inace ga ne bih ni kupio:lol: od njegove doplate sam plin ugradio,i jos nesto jos dodao da izmjenim podvozje i kocnice,valjda sam sada miran:icon_biggrin:
felge ostaju ove 16" na njemu,kupio sam 2 gotov nove gume fuldine,odo vcrs u sloveniju pa ako nabasam kupujem jos 2,felge bolje ce pricekati,sad sam uzeo gume jbg:icon_biggrin: krov vjerovatno ostaje kakav je,al mislio sam mozda haubu samo uraditi,al ne radi izgleda nego kamencica,onaj grudnjak mi poskup pa zato:icon_biggrin:

a pice moze,malo sam u stisci s praonom ovih dana,zaguzvalo mi,pa imam i svatove,i tebi su sad nekad svatovi ? ti odkako si dao otkaz tamo nigdje te,nedas se vidjeti,vise ti šuru viđam:D
 
Član
RE: Volvo V40 Turbo

To je zato jer ti voziš ko penzioner :lol: . Nije me dugo bilo, valjda ću sad češće biti tu...
Ti se nikako odvažiti na 17ke

idemo u pp
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 Turbo

sta cu ja,nemore auto vise pa se vuci kolko more:D a felge,jbg...u klincu sam s parama,za pocetak nek ovo posluzi,imam jedne u kombinaciji 17-ke,al vidjet cemo,zao mi ako kupim dobre gume da ih dam:icon_biggrin:
 
Član
RE: Volvo V40 Turbo

jesi li ti juce oko 4 bio negdje na vrhu avenije, neko je stiskao volva ispred mene, slabo nesto ide:D
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 Turbo

dumpors je napisao(la):
jesi li ti juce oko 4 bio negdje na vrhu avenije, neko je stiskao volva ispred mene, slabo nesto ide:D

mislim da jesam,ako je zatamnjen jesam,mozda 4-4:30 bilo:D
nisam ga stiskao,malo mu po gradu dam druge trece ako nema nikog i to je to:D sto nisi blicao,mahao:D
 
Član
RE: Volvo V40 Turbo

CoL3 je napisao(la):
dumpors je napisao(la):
jesi li ti juce oko 4 bio negdje na vrhu avenije, neko je stiskao volva ispred mene, slabo nesto ide:D

mislim da jesam,ako je zatamnjen jesam,mozda 4-4:30 bilo:D
nisam ga stiskao,malo mu po gradu dam druge trece ako nema nikog i to je to:D sto nisi blicao,mahao:D

nisam znao jesi li ti, malo sam te probao stici ali jbg taj tvoj turbo ode:lol:
 
Top