Volvo V40 Turbo

Volvo V40 Turbo

Član
RE: jelenko s pištaljkom :D

cestitam motor me najvise odusevljava , raketa je to pazite se :cool:...
s ovakvim volvom (1.8) mi tetka dolazi iz belgije redovno, odlicna auta;)
 
Član
RE: jelenko s pištaljkom :D

CoL3 je napisao(la):
dellas je napisao(la):
Samo seqvent i cip i na duze staze ako se dobro pokaze :cool: Planiras li ga mozda oprobati na sr u mostaru?

vjeruj da mi je u planu da probam,neznam jel to za njega veliko forsiranje,trebam se jos malo nauciti kako odrzavati i voziti turbaka,al mislim da bih mogao u slabiju klasu
a sekvent sam vec narucen iduci vikend:cool: a a ko oslabi i chip se moze uvijek:cool:

Ja bih sigurno probao da mi je trka ispred nosa, cak i ovako razmisljam da se nesto iskombinujem da posetim Mostar. A tvoj auto je sigurno konkurentan u slabijim klasama, sto da ne....
 
BHT Ovisnik
RE: jelenko s pištaljkom :D

hvala vam,u mene je bio 1.8,samo iz mitsubishia masina,s njim sam derao ove TDI-eve i sl. auta moje pa i jace konjaze,a stalno sam bio negdje po putu,uzivanje voziti auto posebno na vece relacije,mislim opcenito na volvo:icon_biggrin:
raketica prava,samo je treba ukrotiti,to se moram jos uciti:cool:

@dellas
ako mozes dođi,smjestaj mozes racunati u mene ako ti treba,ima mjesta:icon_smile:
vidjeti cemo jos dok ga malo ukrotim,tek sam ga dobio,trebat ce malo vremena da ja njega naucim i drzim,ja kada ga uprem do kraja za vrijeme voznje otima se pravo,mada su mu i gume lose,al polako:cool:
 
Član
RE: jelenko s pištaljkom :D

odlican auto marko, neka je sa srecom, da se navozas. samo aparat u ruke i daj jos slika, ne budi skrt:cool::cool:
 
Član
RE: jelenko s pištaljkom :D

COL3 i od mene iskrene cestitkeee da te dugo dugo posluzi bez kvarova i nekakvih udesa.....moj je rodjak imao istog takvog samo je bio onaj od 136ks auto bas udobno bilo i bas imao mjesta unutra.....;)


PS: daj nam jos slika sta si se stisnooo hahaha :D
 
Član
RE: jelenko s pištaljkom :D

Opet si odlicno auto kupio ;) Nek' je sa srecom i da se navozas :icon_smile:
 
BHT Ovisnik
RE: jelenko s pištaljkom :D

hvala vam na lijepim zeljama,tek jucer je autic dosao pa sam samo skljocnuo u garazi,opalim ako stignem danas jos koju cisto tako,moram sad po papire pa na posao,ako stignem usklikam:cool:
 
Član
RE: Volvo V40 Turbo

karavan ubica :cool: brutalan motor vozio sam se u takvom puni ko lud , puno srece i da se navozas ;)
 
Član
RE: Volvo V40 Turbo

ohoho, 200 konjica, bravo majstore, to se trazi.... Ne sumnjam da ces i ovog upicaniti kao i prethodnog, jos je sad prava masina pod haubom... Nek je sa srecom druze, pozz ;)
 
Top