Volvo V40 Turbo

Volvo V40 Turbo

BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 Turbo

hvala:cool:
znam ovoga s foruma,sirovina od auta,samo ode u dijelove,mislim ovo sto je rađeno na njemu,vlasnik uzeo 350z:icon_evil:
FP HTA86 turbo - 1300 eura
Custom isp. grana sa WG - 1000 eura
Set "trkaćeg" kvačila sa zamaš. - 500 eura
Uređ. glava motora sa atmo breg. - 400 eura
fina cifra:icon_twisted: al auto je brutalno za svaki dan,znam da je vozio 12.xx:cool:
 
RE: Volvo V40 Turbo

Vidis ova kalkulacija za ovog na klipu i nije nesto mnogo za 500 KS. A ovo je od Maria volvo jelde ? Ja mislim da je ovaj volvo odrzavan na najvisem mogucem nivou :D Sretno ti s autom :D
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 Turbo

dohc_16V_Mo. je napisao(la):
Vidis ova kalkulacija za ovog na klipu i nije nesto mnogo za 500 KS. A ovo je od Maria volvo jelde ? Ja mislim da je ovaj volvo odrzavan na najvisem mogucem nivou :D Sretno ti s autom :D

a dobro,ako ima duplo vise ks nece ici duplo brze,tako da mislim da je ovo jak odobro za cestovno auto koje je ipak i potesko:cool:

golf2 je napisao(la):
sta je sve to leglo danas u turbaka :icon_biggrin: :lol: pozzzzz

a taj si kolega znaci,pa znam te,bas sam te nesto i upratio u zadnje vrijeme na forumu:lol:
leglo svasta,a bome i u mene:Dnisi vidio sad u jablanici,pokupio neke 2 cure i momka iz posljske sto stopaju,jedva im nagurao one torbetine u auto,kako je pun gepekt morali su na sicu drzat i iskipao ih na starom mostu,ide turbak ko 1.6 s njima:lol:
ja danas poslije vas opet ostade tamo na servisu,poceo mi nesto trzat pa se ponovo vozali po onoj relaciji 2 puta dok su ga ustimali:D

just_21 je napisao(la):
plin je legao,a sad jos sta da nije pokupio osim cevapa ko ce mu znat

pokupio svasta u sebe i oko sebe,trebao i felge,isao ih gledao,stvarno mu mocno leze,lose gume bile,pa cu vidjeti jos ako nađem gume da ih dovezem:cool:


inace eto update,legao plin zavoli:cool: ako bude dobar zavolit cu i ja njega:lol: stavio skriveno tocenje,tocnije stavio gdje s ei gorivo toci,leglo kao original,tako da nema karafeka:cool:
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 Turbo

pa bio sam vise godine dana,a odkad je uato u mene,potrosio sam vise od place za gorivo,tjedno je rezervoar isao:cool:
 
Super Moderator
RE: Volvo V40 Turbo

opa cole nek je sa srecom nisam ni vidio ovo auto do sad. citam v40 turbo reko nije valjda stavio turbo na svog volva i onda odem na prvu stranicu i ugledam masinu :D
Svidja mi se auto i izbor, i ja vise volim karavane tj. vecinu auta bi kupio karavan (osim izuzetaka nekih). Vozio sam ja volva 1.9T al nije bio T4 i mislim da je imao 160KS... prije nekih 3 godine sam imao to auto al je bio automatic i ja bio mali pa nisam se smio puno vozati :D al je poprilicno fino isao. Ako kad budes prolazio kroz travnik ima da me provozas ;)
 
Član
RE: Volvo V40 Turbo

Da nije malo 40L ??
Samo se nadam da ti nece biti premalo s konstantnim tocenjem.
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 Turbo

nismo se najbolje skontali,u njega ide boca 40l,ali sam uzeo 60l,zato sam napisao da cu malo dignuti gepekt jer viri:cool:

hvala bucky,htio sam ja i u bivseg volva,al je tu vec komplikacija,vjerujem da ce posluziti:cool:

@allroad
ide ide,al nece da stane:D budem pocesto oko viteza kad idem u zenicu,nije ni travnik preko svijeta,mozemo popit pice:cool:
 
Član
RE: Volvo V40 Turbo

da nisu te sto si pokupio blizu tvog sica sjedile :pP :lol: ma bitno je da si sve to ugagulio i da sve radi :cool: nista za pape ne spominjes :icon_rolleyes:
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 Turbo

golf2 je napisao(la):
da nisu te sto si pokupio blizu tvog sica sjedile :pP :lol: ma bitno je da si sve to ugagulio i da sve radi :cool: nista za pape ne spominjes :icon_rolleyes:

jedna jeste,razmijenili smo kontakte hahahahah:D
koje pape,mislis felge:cool: gledao sam ih,uzivo su puno bolje,al gume uzasne,kaze kralj mogu jos sezonu,rekoh prijatelju vidi mojih guma,bolje su od tvojih pa ih zelim skinuti,pa cu vidjeti da se skontam za gume,nece ih valjda prodat:cool:
 
Top