Volvo V40 Turbo

Volvo V40 Turbo

Početnik
RE: jelenko s pištaljkom :D

Zasto karavan djeca pijaca i to ili jednostavno volis taj tip auta ;)
 
Član
RE: jelenko s pištaljkom :D

:icon_cry:

Znači, kupio si ga?
Je li to onaj iz Mostara, neki 1.9, neki beMzin, neka šištaljka što nabija neki pritisak ili tako nešto, nekih 200KS, neka mećava, nešto,...?:D

Moja želja nepstvarena, dugo sam ga gledao, ali nisam uspio prodati svoj auto da ga kupim.:icon_cry:

Koliko te je izašao, javi na PM?

Nek' je sa srećom, uživaj u motorizaciji, obožavam švedske turbake!!!:123:
 
BHT Ovisnik
RE: jelenko s pištaljkom :D

OggyBoy je napisao(la):
:icon_cry:

Znači, kupio si ga?
Je li to onaj iz Mostara, neki 1.9, neki beMzin, neka šištaljka što nabija neki pritisak ili tako nešto, nekih 200KS, neka mećava, nešto,...?:D

Moja želja nepstvarena, dugo sam ga gledao, ali nisam uspio prodati svoj auto da ga kupim.:icon_cry:

Koliko te je izašao, javi na PM?

Nek' je sa srećom, uživaj u motorizaciji, obožavam švedske turbake!!!:123:

jeste jeste,to je taj,zeznuo si se prijatelju sto nisi,auto leti:cool::icon_twisted: sto se tice sveđana,neznam zasto,al i ja se opasno lozim na turbake,oni bas silovitu guraju turbake:cool:

@fenix
momak sam od 20 god.,uvijek sam volio da sam kontra drugih,da nije bas sve isto,volim velika vozila,da ima prostora,dosta prelazim,vecinu iz gusta,uvijek negdje putujem,volim da je prostrano,da mogu imat dobru muziku u autu,a da mi moze stati jos mnogo stvari
nisam tip da uzimam auto da se pice lijepe,volim nesto cega nema mnogo,kao npr. ovo,karavan,fin,odlican za moje potrebe,ima 200ks,mogu hladno uzimati mamine i tatine sincice sa vozilicama koje su uzeli od roditelja pa se kurce,nije mi da se trkam,al volim im skinuti osmijeh s lica pa da se grizu kako obiteljski karavancic ide,kao i prosli:icon_biggrin: vecina misli mozda od oca/majke auto,momak da vozi akravana,al auto sam kupio sukladno mojim potrebama i da uzivam u njemu:cool:

felge mi se bas nesto ne sviđaju,mada su se ubile za poliranja,zagrizao sam malo za ove 17-ke od ljuboja
http://static.pik.ba/galerija/2012-07/slika-1241-2012-07-1341941090-velika.jpg

imenjace nista nije problem,tu je :cool:

ostali hvala puno:cool:
u pitanju je 1.9 turbo motor sa 200KS
od opreme ima standarno klima,4el. podizaca,maglenke,tempomat,sustav protiv proklizavanja,motor je kao nov,rađena glava u ovlastenom servisu,placeno 2500km,urađen veliki imali servis,malo je zapusten unutra jer je covjek imao djecu,iz istog razloga nema kozu,ostali su kozni tapacirunzi,ali nema siceva jer mu je smetala pa stavio obicne,to sam mozda mislio od sase uzeti pa upasovati bijelu kozu,al vidjet cemo,sada prvo moram plin ugraditi i iduci tjedan diskove i disk plocice:cool:
dalje u planu je zatamniti stakla,sto estetski,em sto se mnogo ljepse voziti kad sunce upekne,farove i zmigavce u crno prednje,mozda crni,ali met. krov uraditi da se stopi sa gepektom i folijama,blow off ventil,mozda felgice,pa kasniej cemo vidjeti spustanje mozda i sl,mislio sam i lonac,al i ovaj originalno podobro se cuje :)

i nesto sto mi je jako drago sto je siva boja,nema vise zezancije kao s crnom,merak :cool:
 
Član
RE: jelenko s pištaljkom :D

Nek je sa srecom prijatelju i da ga nagledamo na Biscu polju :D:D
Meni je ljepsi crni bio al hajd ima bar konja na bacanje :D
 
BHT Ovisnik
RE: jelenko s pištaljkom :D

Franki je napisao(la):
Nek je sa srecom prijatelju i da ga nagledamo na Biscu polju :D:D
Meni je ljepsi crni bio al hajd ima bar konja na bacanje :D

jbg,crni je imao ljepse felge,crn,a zamracen,farove i zmigavce crne,bit ce i ovaj nadam se polijep,crna boja kada se opere stvarno jest fina,jos ona je bila perla s kristalima tamno plava,al ta ljepota traje samo 1 dan:icon_biggrin:
kad ovom nabacim felge,malo ulicakm valjda ce biti fin,a onaj je redizajn bio pa je imao ljepse i branike malo,al polako,usminakt cemo ga malo,ima vremena,ne zuri mi se,nek je motorizacija 5+,da ja mogu uzivati i nabaciti osmijeh kad god ga stisnem:cool:
a valjda si primjetio da ga na biscu vise nema,ili rijetko kada da ga vidis,ako i bude sada je na parkingu,ali samo honorarno :D
 
Član
RE: jelenko s pištaljkom :D

Svaka cast imenjace, nek je sa srecom, konacno imas opasnu masinu, cuvaj je :cool:
 
BHT Ovisnik
RE: jelenko s pištaljkom :D

dellas je napisao(la):
Svaka cast imenjace, nek je sa srecom, konacno imas opasnu masinu, cuvaj je :cool:

hvala,mislim je aBd ostaviti duze u sbe i malo vise poraditi na njoj jer je mehanika stvarno u vrhunskom stanju,samo unutra je ulickati:cool:
ako mi bude slab,u sto sigurno sumnjam,lako se cipuje:cool:
 
Član
RE: jelenko s pištaljkom :D

da to nije ipak 2.0 T , 1.9 ima samo dizelas ?

p.s moja greska, nasao, pise samo u oznaci T4 , bez kubikaze, a 1.9 jeste :)

samo mu je pomasna potrosnja..
 
BHT Ovisnik
RE: jelenko s pištaljkom :D

vladica85 je napisao(la):
da to nije ipak 2.0 T , 1.9 ima samo dizelas ?
ima 1.9dti
nije 2.0 T,on ima 160ks
a ovo je 1.9T,odnosno T4
1855 cm3 200ks i 300nm:cool:

dok sam ja odgovorio,ovako kolega nestopise,nisam ni vidio :D
 
Član
RE: jelenko s pištaljkom :D

Samo seqvent i cip i na duze staze ako se dobro pokaze :cool: Planiras li ga mozda oprobati na sr u mostaru?
 
BHT Ovisnik
RE: jelenko s pištaljkom :D

dellas je napisao(la):
Samo seqvent i cip i na duze staze ako se dobro pokaze :cool: Planiras li ga mozda oprobati na sr u mostaru?

vjeruj da mi je u planu da probam,neznam jel to za njega veliko forsiranje,trebam se jos malo nauciti kako odrzavati i voziti turbaka,al mislim da bih mogao u slabiju klasu
a sekvent sam vec narucen iduci vikend:cool: a a ko oslabi i chip se moze uvijek:cool:
 
Top