Volvo V40 Turbo

Volvo V40 Turbo

BHT Ovisnik
jedna friska slika,losa kamera, za pocetak cisto da se vidi kako izgleda, dogovoren photoseason pa ce biti bolje fotke gdje ce se isticati boja,ovo je slikano huaweiom pa nije neka slika,crkao mi aparat,al ajd...:icon_smile:
25i4mwox4q2w6c9jhq1a.jpg
 
BHT Ovisnik
sada sam bio gotovo sat vremena kod lakirera i svađao se, uglavnom ujutro ga u 8 vodim njemu da ga odvedemo na profi poliranje,trebalo bi biti do navecer gotov,uglavnom to su sitnice tipa tockica kao praina,na ponekom mjestu sto nitko ne bi primjetio,ali kada sam sebi detaljno gledas vidis to, pa ce sutra se i to odraditi, a sam moram sada prebaciti stakla i pnovo prag staviti i sl. :icon_biggrin: a gewinde bi trebale iduci tjedan biti gotove,a ja sam u golemom razmisljanju,vec 10 dana razbijam glavu dal da uzmem ove felge:icon_smile:
slika-1241-fac296b782d2-velika.jpg
 
BHT Ovisnik
evo upravo montirao blow off,hvala Sreti,gewinde mozda oko petka iduceg,evo od sinoc fotka, sada radim,ako stignem dok je sunca odem do djevojke uzeti aparat pa poslikam po danu,mom je crkao senzor pa radi samo po noci hahaha
1273920_10151840309972888_856189538_o.jpg
 
BHT Ovisnik
hvala svima,drago mi je da vam se sviđa, i meni je :D i ja cekam gewinde :D uglavnom evo jedna danas po danu, mada dok sam ja zavrsio s poslom pobjeglo mi sunce haha,al se vidi u priliku oko maske kako presijava,takvo je cijelo auto po suncu :D
1d5idzz48qmaymnv0heu.jpg
 
BHT Ovisnik
da ne bude da nista ne radim,danas legle gewinde sada sam i ja low rider,al ne low and slow,samo low and fast :p
samo sam zurio na fax,a ujutro moram poslovno za Munchen pa nisam stigao namjestiti kako treba sve,auto cu nazad jos dignuti da bude za po centa visi nego naprijed,nazad mi je previse legao,uglavnom moze ovo mnogooo dole jos,ali nece se to nikada ja mislim desavati :D
gcgc09hmd04bjv2al11w.jpg

2e6jwurkxtcnuyx1lnyy.jpg


uz to sam rijesio westgate na turbini,covjece novo auto, prije je vukao sa 3.5rpm,sada kida sa 2RPM, drugo auto, i posto sam stavio blow off tvornicki tek danas zatvorili,al izgleda da nismo dobro jer i dalje puse samo 0.5,a trebao bi 0.9 sto je golema razlika,al i sa ovih 0.5 auto ide kao ludo,mislio sam to rijesiti i da vozim u Mostaru jer auto leti,al nazalost cu posao zavrsiti tek u subotu u Munchenu tako da oko podne bi trebao upaliti auto i kuci,al cu probati malo stisnuti gas da stignem ranije u Mostar pa da navecer šarafam ako stignem da se prijavim da vozimu nedjelju,vidjeti cemo,al ja sam prezadovoljan i gewindama i autom kako ide i jedno veliko hvala kolegi Sreti koji sve to radi, majstor zna svoj posao :)
 
BHT Ovisnik
I evo ga napokon, sve je leglo na svoje mjesto :) gewinde namjestio na optimalnu velicinu,meni idealnu,leglo je super,ja vise ne zelim spustati,mozda cak zadnji kraj dignuti za jedan prst zbog tezine,al ne sada, evo od danas friske i u jesenskom izdanju :)
Uskoro i neki video :)

gmo6r7iyoditc2mv9ahl.jpg

bt6tbijlnh5o2p0jpkoa.jpg

icwhpjjpesl5char76d6.jpg
zno9ayjhzal4qktebmx.jpg

0ouw7ghfxvd8purvk05a.jpg

rwjh5iqhkorpb7p72dbg.jpg


mpxm89ntryd22s83niz.jpg

w44rrw4sakq49qfhvns.jpg
 
BHT Ovisnik
prvo prosli petak nesto pođe lupat u motoru, kontam zaribali leteci,odslepam kuci, slepaj tamo vamo,na kraju skinem vidim nisu leteci iako su potamnili pa sam i njih odmaj zamjenio kad sam vec otvorio,inace radilica u extra stanju, kompresija također super... problem valjda bio u ulju poceli lupat podizaci ventila jer kad sam nasuo novo ulje nakon 2-3 stiskanja sve super,ne cuje se nista, ulje fuchs 5w40,taman bio oko 9000km presao... ajde opet vozi, kad preksinoc prvom pođoh pun,drugu saltam kad nece,nece niti jedna brzina kao ler... kontam sasula se lamela, pa danas pogledamo kad poluosovina ispala, gurnem nazad radi,ajde izvadim je kako imam drugu u dobrom stanju jer trebam i mandzetnu mjenjat kad ono pukla !!! cijeli komad ostao unutra zajedno sa ceger prstenom,pa smo to jedva izvadili,stavio drugu,sve super opet vozimo,evo koliki je komad bio pukao,kako neznam :/ pa smo se malo najebali dok smo izvadili prsten pa na kraju i ovo magnetom, zbog kojeg sam obisao sve radnje da bi na kraju nasao....
hs92r6bp1946ojrnr8dh.jpg
 
BHT Ovisnik
nemam ziva mira,posto mi je karavan prilicno mal napokon sam uzeo sto sam uvijek htio,a to su krovni nosaci jeeeej :D

uclxgg9lwnpg2lrqvj6f.jpg

1r1b08qv6z3wiikl9q24.jpg


uzeo sam prvenstveno da mogu voziti bicikla, 2 nosaca za biciklo sam kupio ima vec mjesec dana, za skije nosace vec imam,a druga stvar sto sam ovo zelio je kad rostiljamo negdje ne moram spustati siceve i vaditi muziku da stavim klupe i stol,ovako mogu staviti na krov,a i dalje ostane mjesta u gepektu da stavim koju gajbu piva i rostilj, te da se i ekipe potrpa u auto haha :D
 
BHT Ovisnik
kako i rekoh,danas legao zimski setup, razlika golema, kada sam sa profila 40 presao na ove 65,udobno drama, i zaboravio kako je to :D
luyhrty13bvjn85e2o8.jpg


nisam ga dizao,samo nazad 2 kruga odvrnuo,dok zađe u zimu pa cemo ga odviti jos :)
 
BHT Ovisnik
evo koja zimskog setupa,sad su i krovni nosaci gore,furka je,lako stavim biciklo, a neda mi se skidat hahaha
7sc4w8nkes5hhl7djs93.jpg

y8z40dwwx9o7c0kn7xuz.jpg

1i6gypsxduud71cgastp.jpg


inace malo zvizde kako su na krovu,al preko 200 vec ih slabije cujem :D
 
BHT Ovisnik
imam i nosace za skije i skije,al neznam skijat hahahaha :p
evo jos nesto sitnica stiglo, oil catch i boost controler :cool:
0trcn2yrg2t9uldqcr.jpg
 
BHT Ovisnik
posto nisam rob auta,nema zimskog sna i tih pizdarija,auto je svaki dan u pogonu,danas ga malo izveo na Blidinje,i dalje je spusten al se opet probijao,ici ce dizanje ovih dana,nije mi se dalo jutros jer sam na brzinu sve,uglavnom ide po snijegu kao rođen na njemu :D
7z9ps3zutlrxod953v.jpg
 
BHT Ovisnik
hvala, auto i jeste za uzivanja u svakoj situaciji, kao sto ernad rece ugodno s korisnim, tu je da me sluzi, a ne da bude model, naravno uz sve to uz maximalnu paznju i odrzavanje :)
 
BHT Ovisnik
s autom imam problema,nesto je lupkalo tamo vamo,izgleda da su podizaci ventila,skidali smo ih,tvrdi ko kamen,malo ih cistili i to vratili nazad i dalje lupa al manje,dok su mi drugi rekli da je klipnjaca il radilica bla bla,ulazio sam kamerom u cilindar,ima jedna crta,al ne bi trebalo da je tolko strasno,mozda malo karika pojela,al kasnije jedna svjecica nije bila dobro zavijena pa je izbila kompresija,komp je pobudalio valjda pa sad auto ne radi,zaljeva ga gorivom,kad iskljucim dizne onda dobro radi dok ne potrosi gorivo iz cilindra par sec,pa cekam kolegu da ponistim greske i to,a cini mi se da cu i generalku raditi,honovanje svih cilndara,karike,lezajeve,rvnanje glave, nove podizace,zupcasti i te pizdarije,auto sada par dana miruje u garazi dok to ne rijesim,mozda ga sad budem vozao dok lupali podizaci,a moza i ne vele jer 20og istice reg pa se mozda malo smirim da odradim generalku i to sve da bude tip top,moji me tjeraju da ga prodam jer me vec kostao i preko 15000km,al nema sanse nakon toliko ulaganja,baksuz jesam al nadam se da ce bit ured,kad otvorim da su klipnjace i ostalo uredu... do tada se malo zezam, uzeo sam narancastu i plavu foliju da felge odradim jer po meni te 2 boje pasu na ovu sivu,pa evo kako bi izgledalo,mislim da cu ovako lj. sezonu sve odraditi... i malo dorađujem unutranjsot,tablu u srebrenu i to...
ed9p2146q9eg6vexhq.jpg
 
Top