Volvo V40 Turbo

Volvo V40 Turbo

BHT Ovisnik
dosao mi kolega iz Zadra na pice i neke poslice da obavimo oko njegovog volva,malo se druzili pa otisli do piste malo poslikali,trkali, uglavnom jako fino druzenje uz idealan dan, ovaj jos jedan sto je bio sa nama iz Gruda nije dosao sa svojim volvom iako je najljepsi,njemu sam rekao da mi ne dogoni diesela pred kucu i kralj nije,dosao zajedno sa zelenim:D
evo par slika

o8cltijr0r37emdz3lly.jpg

mu9axz2npwczsmdjjmy.jpg

fply9gj1rvbiytffz0i5.jpg


zeleni leti,cipovan jos davno u Svicerskoj te ima komplet otvoreni ispuh akrapovic od turbine 3,5" te KW gewinde, za sminku blow off koji mi se opasno sviđa i samo cekam parica da ga ubacim, ali ja sam jako zadovoljan kako moj u STOCK stanju ide, a gepekt mi je pun tepiha:D
 
BHT Ovisnik
evo neki novi update stikera, zmayich majstor:cool:

9bixtf6tj0k07svl6mr3.jpg


i objasnjenje za naprijed:icon_biggrin:

zh7nxbjbv7b3nyn59c08.jpg


a drugi veci update ce te cuti mozda sutra,uglavnom legao full protocni lastovcic auspuh za mojim originalnim nastavkom:icon_biggrin:
 
BHT Ovisnik
jos da je bar na vodu:D

evo 2 slicice jos friske
jr9hh22zv4ugc80xbq9o.jpg

cm65y9d5ke0apj13o9.jpg


svatko misli da sam namjerno foliju il nesto zaljepio pa mi govore nemoj lakirat:lol:
 
BHT Ovisnik
mali update, ubacen dvd,tv,gps,bluetooth i tako to,novo...uradio sam cijelo LED bijelo osvijetljenje unutra, od nogu pa do gepekta sve, pa tako napravio i osvijetljenje haube, zbog slike je malo plavkasto,inace je bijelo, dobro dođe ako se sta treba uraditi u mraku,a bome i kada se negdje stane otvorim haubu i lagano svijetli,a ne vidi se uopce gdje se nalazi...

w1xkb2k8i9qx0j0coh1.jpg


evo ga frisko slike unutrasnjosti
hyishr1gin5jyw3wlk3r.jpg

mov2ulsqmlcvmjp8lyh.jpg

zxxkzo8bowhbbrikf1ag.jpg

n47pgtrz9rl2irbs3kd.jpg


gume jos cekam,nadao sam se do 1.maja kako su obecali al eto izgleda jos nema... usput cu na novo konzolu i ovo u sivo uraditi
 
BHT Ovisnik
update,slike govore sve;)
bvhovhikd0sjj0t8f5c8.jpg

il4v1lzwy3l1zqy9q.jpg


samo mu fali spustanje naprijed,sada cu vidjeti dal da narucim prednje krace opruge za pocetak,ili da cekam lovu pa kasnije gewinde
 
BHT Ovisnik
evo mala novina,zbog muzike stavio, lemilicom fino isjekao,uklopilo se kao original

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Mnm-DlqJAgs&feature=youtu.be[/video]

suvcucgq3x0ksoe0qrbv.jpg


rez24i6bdyuf7lu1bnre.jpg
 
BHT Ovisnik
evo ga napokon malo legao naprijed,neka 3cm, stavio nove amortizere, aksijalne i novu sponu i krajnicu original...nazad se fino malo digao za razliku od prije jer su ocito propali malo amorti bili,sad je fino u ravnini,ja zadovoljan do gewindi :icon_smile:

ovo crno govno je tatino :D
xxlqcsvwbqkky499r63k.jpg

vl57wra7wff7zytujs3z.jpg

c3pkzxoyd6832ohkdsf.jpg


i kada netko kaze sto ce ti karavan,pa imam najbrzu dostavu tepiha u gradu,kada netko uspije natovariti 16 tepiha u auto,neki su duzine do 4m,uz to usput oderati par auta i uz to zaraditi lovu nek mi se javi :D
965356_10151648044892888_1304062808_o.jpg


za vece slike desni klik pa pregled:icon_biggrin:

evo i jedan video da ne mislite da lazem, 4. brzina, 5. mi nije trebala:D
[video=youtube]
watch
[/video]
 
BHT Ovisnik
evo jedna danas iz Sa,bila je preko AK BURNOUT zastava,mozda je netko i vidio auto,neke sam ljude nove upoznao sa foruma:icon_smile:
ptcm0l6msj745dsu638e.jpg


danas sam prvi put malo zesce isprobao gume,uz Bradinu i Ivan,gonio se malo s kolegom iz Mostara sa kockom 325 na slikovima i ja sam zadovoljan jer sam pomalo i odmicao,dobro za jednog karavan:D
 
BHT Ovisnik
evo nesto novo;)
wb6b09mfefbtzcre0z2s.jpg


ici ce i ostali dijelovi koji su u ovom tonu u sivu boju,kao polica od suvozaca,kod sata mozda i ventilacija....

te jedna isto friska,tek na 5rpm,moze jos to,fali "autobahna" :icon_smile:
30wzcvi6f6vsqemya648.jpg


i jedna od maloprije
nk19oi6pa5yqaj6ep4fi.jpg
 
BHT Ovisnik
obavio sam jednu malu turneju pa skoknuo do Tuzle jucer i ostalih gradova u BiH, bio s kolegom Dakiem koji nas je vrhunski ugostio, nesto se cackalo oko auta,al tek sam maloprije usao u kucu,s puta produzio na posao,trebam jedan dan da isprobam autic da vidimo :icon_biggrin:
i da, uzeo sam MORIMOTO projektore i bixenon, hvala kolegi .noKe koji je to preuzeo, nadam se da cu ih u subotu ako ne radio ugraditi,ili pocetkom iduceg tjedna,jedva cekam i to, onda iduci tjedan vjerovatno budem i gewinde radio,a sutra odem se jos raspitat za lakiranje pa da to oko auta sve privedemo kraju sto se tice sminke:icon_biggrin:

evo koja slicica sto je kolega Daki uslikao:icon_smile:

1025337_502056476537476_1497948430_o.jpg


1077862_502055989870858_515668719_o.jpg


981789_502056743204116_56385325_o.jpg


te ponosni vlasnik da napokon ima slicicu s autom:D
703632_502056759870781_1138265544_o.jpg


znaci uskuro jos finih updatea nadam se, jest da sam dobio usput 2 kazne,al idu na hrpu sa ostalim pa me nece ometati:lol::123:
 
BHT Ovisnik
znaci projektori su tu, bio sam u Njemackoj radio ovaj tjedan, nocas stigao pa cu projektore vjerovatno ugraditi danas ili ponedjeljak:icon_biggrin:

ns3qzi2m5kd1938w66m.jpg


onda naručene i gewinde koje bi trebale biti do 5.8-og jer je tada test day u Mostaru pa da i to kompletiram

cdn5er42im984eexnkzk.jpg


zatim dok sam bio na terenu ovaj tjedan zove majka stigao mi i HKS blow off koji sam također duuugooo zelio

9ozsmfwmt0qxyjbyb7.jpg


i njega sam mislio danas ugraditi,al nemam vremena posto mi zbrka jos haj tamo haj vamo,pa ce i to garant ponedjeljak cekati:icon_biggrin:

zatim mi kolega iz Zadra porucio i poslao crne žmigavce kao u redizajna da se i to uklopi !

Volvo_V40_Bli_schw_bis00_li_.jpg


to su kao sto sam imao na proslom,napokon normalni,al njih cu da montiram tek kad lakiram jer sam peh pa da im sta ne bude, ako stignem danas navratim do lakirera sto je radio kolegi Tiboru fabiu, nama je taj jos 96.e farbao golfa mk1, koliko znam dobar je majstor pa da vidim ocemol se naci u cijeni:icon_biggrin:

toliko za sada,bit ce jos sitnica,al sam se zadao:123:
 
BHT Ovisnik
evo ga,jucer stavljeni projektori,prezadovoljan, svijetli i u selu ispred:lol: nije moguce kako jako,tek kad se upale duga, bixenon je 6000k al kristalno bijela svijetlost bez imalo plave i sl.,bas ono sto sam htio:cool:
1074914_10151755839587888_187950233_o.jpg


z1pim53109mbs3hqw4ir.jpg

h5m1sylj3hr494rxm1o.jpg


onda stigli i zmigavci pa namontirani iako sam ih mislio ostaviti do lakiranja
wemzcxbv1gfwve9y9d4y.jpg


i ovo mozda danas ubacim:icon_biggrin:

g8xx5v8sam8up8teqdd6.jpg
 
BHT Ovisnik
samo jedna slicica malo manje od pola posla gotovo:cool:
52f6broqerkk4y61pc9.jpg


a evo ga i boja,slikano je mobitelom pa je lose,a boju sam uzeo u spreju tako da ce biti mnogooo bolje,ovo sam samo prefarbao na vratima koja cu skidati,uglavnom mnogo velikih kristala:cool:
mnogo mnogo mnogo sam se mislio oko boje,sve su bile nijanse,ali kada sam vidio koliko ima nijansi,gotovo nemogu ce vidjeti razliku jos sam se vise razbio oko boje,ali pala je od BMW E92 M3:cool:
slika nemoze docarati boju,moze se malo vidjeti kada se poveca slika,ali ovo je samo teaser,biti ce slike gotovoga nadam se ubrzo,popizdit cu bez njega :D

xdtcouik2vv4xje55ss9.jpg
 
BHT Ovisnik
evo ga i boja, slikano telefonom u mranom prostoru pa je losije,inace probijaju kristali:icon_biggrin:
c73y6fqsjkwm1i2i6x.jpg


jos 3-4 dana i gotovo aBd:cool:
 
Top