Volvo V40 Turbo

Volvo V40 Turbo

BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 Turbo

evo par slika ispred kuce:icon_smile:
0i3y5l17nmb6i4co6g3c.jpg

ij2nt5xc8oh49zb62tii.jpg

j3js21ovm9xkf4c8k1.jpg

s0w8qqwb85444m9j6vqm.jpg

ac4ixkr2wsey5imcb8y.jpg


na kraju od starog vozilo i moje,sto bih ja rekao ljepotica i zvijer,mozete sami presuditi sta je sta:D:icon_twisted:
i da,inace ne prebiva vani,ali je radni passat lakiran pa sam mu ustupio garazu za jednu noc:D

xi76xa8siq6ncnz1o5y.jpg

i jedna zajednicka slika kuci na okupu, od roditelja,ocevo radno,moje i mamino,mada od jucer maminog vise nema,nakon 15 godina smo je komplet uradili,izmjenili sve,zastitili i polakirali i poklonili rođaku,njemu ce sigurno sluziti kao glavno auto jos dugi niz godina:icon_smile:
hkrvvv76uypuuhnvfgqi.jpg
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 Turbo - nove slike 20str.

usput evo 2 slicice i video,danas se dosađivao kuci,hajd rekoh odoh malo propuhati auto na pisti i baciti sliciu kad ono tamo raja,pa ga malo propuhao,vratio se kuci,pa iskoristio fin dan na biciklu:D

5e563qx05aqf3dacxb.jpg

caf8nn9b3agt5150aw53.jpg


[video=youtube]
u trecu kada prebacim uvijek osjetim gubitak snage,pa tek onda pođe dalje...
ovdje je vec kraj piste pa vec nesvjesno pustam gas,moram uhvatiti pravca da stignem i 5-u ušaltat :D

i evo video originalnog ispuha,samo nema srednjeg lonca,nista se drasticno nije promjenilo

[video=youtube]
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 Turbo - nove slike 20str.

evo nesto novo za proljeca:icon_biggrin:
foghyoupbbin1md9zx1.jpg

eqpy6cz4j94nmmp6y65g.jpg


17" 7.5J polirani falc
svi nesto falc falc,pa ajd rekoh i ja cu probati,amda sam ga imao na jetti,al eto:D

i da,hvala čika ljuboji za felge,dugo sam ih gledao,sada sam se stisnuo,malo u minus,al rekoh necu ih propustiti,tesko je za volva naci felge 4x114.3
ima jos par novih sitnica oko zimskog setupa i jos nesto unutra,al o tom po tom,stavim i to:icon_smile:
 
BHT Ovisnik
stavio zimski setup neki dan kada je temp tek pala ispod 7...pao snijeg u podveležju pa sam morao otici gore kad nece on ovamo dole :D
tzcxlsn046qgshglhdg.jpg

58z2dgiawg64eycpa4p.jpg


nigdje nisam stao,uz brdo iz stajanja polazi,gumama sam prezadovoljan,cak sam ga pokusavao nosati,lijepi,ovdje se vidi na slici da je sami led,normalno sam stajao i polazio
d1ropivr7plb3v574ep.jpg


i jedna onako

69cxrshmmdfyo4swcas.jpg


felge mislim raditi folijom u crno preko zime,samo nemam vremena :)
 
BHT Ovisnik
evo nesto sto se odavno kanim da uradim,pa sam sada malo popratio,nasao jedno pristupacno crijevo i spojio sve
8c8v4xxgswpx4xg3am64.jpg

k53jlbh7fqfxs9xpuf9k.jpg

j7iociqv93sc61q62z9e.jpg


http://www.youtube.com/watch?v=7V3zv6sr8TA&feature=youtu.be

sada samo trebam naci gdje da spojim i kako napon da se pali na drugi kontakt kljuca,neznam kako to ide na bravu... i trebati ce mi nosac
 
BHT Ovisnik
malo sam to ljepse sredio sada dok ne uradim nosač za štok,mada i ovako fino izgleda,zakacio tankom zicom,a preko sata stavio crnu foliju da se ne primjeti nista iza:icon_biggrin:
4ls2jwirpvn0ecxu78wb.jpg

te sam poceo raditi unutrasnjost umjesto drveta u mat crnu,sinoc samo ovako spakovao oko ponoci da mogu voziti danas...imam i piano black,ali mi tesko bilo raditi s njom,ovo sam radio sam,pa malo radi furke,lako je skinuti i zamjeniti
3i2nebtvtixzr4yl9g7.jpg

4a3cle5ol5y7jbq1n4d.jpg
 
BHT Ovisnik
ovu lamperiju jos nisam sredio,ubi me fax,ispiti,cekam poslije iduceg tjedna da malo poradim na sitnicama na autu:icon_smile:
za sada evo nova sitnica
41mum7r0lur06vahqv9.jpg


ima jos nesto novo oko muzike,al o tome necemo javno zbog sigurnosti:cool:

sada s nestrpljenjem cekam proljece da nabacim felgice :cool:
l5mmdomy07vuwn2p5xuf.jpg


nakon toga jos idu gewinde ako se imalo do ljeta i projektora s xenonima,inace xenone bez njih necu da stavljam,pa nikada docekat nesto:icon_biggrin:
 
BHT Ovisnik
umjesto updatea sto sam mislio staviti belaj,posao na ciscenje dizni,malo ne paznje i...
tmtmkyfj3pdponzt0.jpg

o3wfv3p4jtazw3v1073h.jpg


sekund ne paznje,brzina 40,ovaj prvi prikoci da ce na pumpu,drugi 407 isto,ja na sekund bacio pogled i između njega i stuba za skretanje u u 407 zviznem sazada jer je naglo zakocio ovaj ispred njega,ja na sekund okrenuo i u njega,udarim mu u ono ojačanje šasije sto drzi branik,i to mi sve nabilo...,ali krak nije dirnut u mene,nista se nije pomjerilo,samo limarija sreća,trazi mi dijelova 750€ pa cu posuditi novac otici vjerovatno po stranca
http://www.pik.ba/artikal/5711362/volvo-v40-t4-turbo-stranac/
 
BHT Ovisnik
a sta je tu je jbg,desilo se:icon_evil:
a bome 407 je dobar jer ga ja nisam ni dirnuo branikom,mislim ojacanjem,nego sam ja pod njega podletio i njegova šasija samljela moj lim...

inace evo jos jednog šveđana u garazi sa jos 200ks:cool:
jk8sjnzmiawubcbxxew.jpg

7f3q0a1tmhqil9rntys.jpg


tko je voljan za nekog projekta i sl. turbaka evo prilike komplet motor 1.9 TURBO 200KS, koliko god vam netko kaze dajem jeftinije;)

nadam se da sutra vec starta prebacivanje na mog,ici ce jos par sitnica sa njega,vjerovatno amortizeri jer je ovaj po švici vozan pa su dobro ocuvani amortizeri,a moji ce u privremenu mirovinu pa kada izrefam sve saljem ih da pravim gewinde u MBC:cool:
 
BHT Ovisnik
ajde boni,danas sam isao u mup sa njim da platim kaznu :lol: koji osjecaj,ulazim u krug mupa,stoji 5 policajaca kraj kucere,ja normala prolazim parkiram, i idem da platim kaznu sto su me uslikali sa sivim:lol:
no sada ga bas necu vozati dok ne sredim svog,do tada gonjam bmw-a,jer ovaj svakako vise trosi,a i vuce po gasu:D majstor ce mog teg uzet raditi krajem ovog il pocetkom iduceg tjedna i kaze ima oko 4 dana posla:icon_evil: inace je valjda najbolji ovdje u nas,svatko ga hvali, u garazi radi i camara SS novog...

i da,auto naprosto letiiiiiii,ide bolje od mog,preko cijele piste ide za 10-20km/h bolje od mog,bas auto otkida,moj jedino sto je tezi zbog plina malo,al svejedno... i sto sam primjetio odmah kada sam ovog uzeo kao da bolje salta i ljepse polazi,tako da mislim da je meni na sivom volvu losa i lamela,jer ovaj kada usaltam u 3-cu naprosto nastavi da puni dok moj tu oslabi,mislim da nije samo turbo rupa nego lamela,jer se drama osjeti razlika,pa mozda s ovoga komplet prebacim i mjenjac na svog da vidim:icon_biggrin:

evo koja slika,samo mu unutrasnjost malo smrdi na vlagu,al u globalu auto strasno ocuvano,sto po samom zatvaranju vrata osjetim,auto je koristeno stalno na relaciji za Italiju pa nije tovaren i unistavan
slika-3448-3062c35399-velika.jpg

slika-3448-157588d9cc-velika.jpg

slika-3448-79897aa0ba-velika.jpg


a do opravka sam osuđen na ovo:D
http://zaslike.com/files/3koeipot480qlevlkows.jpg
 
BHT Ovisnik
887253_10151474541212888_234262040_o.jpg


inace sad je u dobra doba rastavljen:icon_smile:
trebao je vec ovaj tjedan biti gotov,ali ovaj BMW sto je uzeo da pravi mu zadao vise muka neg je mislio pa se oduljilo,jucer sam isao do majstora,trebao bi aBd biti na cesti do kraja iduceg tjedna, kaze da radovi pocinju u ponedjeljak:cool:

[video=youtube]
crni ide bolje od sivog,evo sa Gogom,mada je on ovdje losije startao,mada je i meni to problem,samo vrti vrti gume,ne staje, kako pođem sa starta tako i stoji,ja prezadovoljan, u mog je ipak problem do lamele,tako da prebacujem set kvacila na sivog i trebao bi da ide znatno bolje:cool:
 
BHT Ovisnik
i opet rolamo, jaci nego ikad:cool:

vxr5mdb46dzimu1f3o9.jpg

y6ij0lwrvght98tpe1rl.jpg


i evo mojih 400ks ispred/u garazi:D

f2fa9wduz8wc8h81yp.jpg


te je motor danasao izasao van,sve raskupusano,tako da imamo dijelova,ovaj motor ode aBd za Zg:icon_biggrin:
j67pqmvz9tedbrvsk8.jpg


u sebe sam stavio nove dizne,mnogo bolje radi, samo jos trebam prebaciti i desni blatobran da je komplet crn naprijed da nije saren, te moram zmigavac i far u crno odraditi i napraviti nosac za maglenku jer sreca samo su nosaci pukli,one zdrave:cool:
a ovamo gonjam nesto pa se nadam nekim novcima,ako bude ide komplet u ovu boju:icon_biggrin:
604q7xtsmvgbhae87rj5.jpg


sada se refam da vratim dug za auto i ovo, al nadam se da cu moci na rate da izganjam gume za 17ke:icon_biggrin:

i da secer na kraju, kralj mi je uzeo za ovo posla cak 700km !!!:icon_mad: realno susjed koji je citav zivot limar (al nema vremena zbog posla da ga odradi) kaze da je bilo realno 2-3 dana efektivnog posla i nekih 4-500km sa lakiranjem,a meni bez lakiranja 700km,a nista nije bilo diranja šasije i sl. samo izbusio na spojevima lim, otkacio i u mene navario,a to je radio tjedan dana, jedino sto je pozitivno kaze da je drama cvrst celik za ralziku od ostalih auta na nasim cestama,da tvrđeg nije radio
 
Top