Volvo V40 Turbo - Komentari

Volvo V40 Turbo - Komentari

Super Moderator
sve super samo volan na profi tapciranje :) ako ti je zao tog volana zbog drveta da ti kvare onda nadji isti bez tih detalja tj obicni kozni i uradi ga :)
 
BHT Ovisnik
Hvala :)
Imam dupli volan,od stranca bez mahagonija, ali i ovo je uzivo jako dobro,samo sto moram eventualno donji šav popraviti. S namjerom sam uzeo deblji konac. S obzirom da me 5€ sve kostalo ja sam zadovoljan.
Nisam ljubitelj vele golfa,al je auto stvarno na mjestu :)
I meni je crna bolja, vise se uklapa sa svime u autu, malo luksuznije djeluje, dok je ono sivo mi vec malo vise,neznam kako da kazem,sportski il sl., nije za njega.
 
Član
Cole masina je extra, a sto se volana tice nadam se da se salis :) Skidaj to bolje nek je i mahagoni dok ne nadjes pravu kozu.
 
Slažem se da je ljepša ova piano black opcija.. :D
Samo mi ne znam, i nije nešto ovaj volan.. Ali eto bolje i ovo nego da odudara kao mahagoni..
 
BHT Ovisnik
Da ocu lako bih nasao drugi volan od novijeg,ali mi nije to cilj, ne zelim bacati bespotrebno novac, ovaj fino lezi u ruci, da sam stavljao trokraki onda bih morao i konzolu i sve da ide jedno uz drugo.
Poštujem svacije misljenje,ali neznam zasto ste se spopali volana,a na redizajnu tj. volvu sto sam prije imao je ista ovakva obloga originalna hahah :D
ja ovdje samo imam jedan šav popraviti. Ulagati vise ne mislim,osim stadnarno da je mehanika uvijek uredu. Gewinde sam skinuo,cisto sumnjam da cu ih ikad vise vratiti,samo opruge mozda kupim ako se volvo zadrzi kod mene :)
Inace @Taaky mi je i dao ideju za volan, zahvaljujem mu na tome :D
 
Dosta jelkulturnije u crnom sada :)
Samo volan rijesi sto prije, nek ti neki profesionalac odradi volan isto u crno i to je to. ;)
 
BHT Ovisnik
Volan ce odraditi nekada u buducnosti novi vlasnik, ja sam za sada zadovoljan jer ne mislim vise ulagati u auto, dosao je vakat da malo ono mene sluzi i uzivam u njemu,dovoljno sam bio rob :D
Hvala, imao sam, i dalje imam nekih zamisli sto bih rijesio na njemu, ali jednostavno ne zelim. Prilicno sam se zasitio. Biti ce u mene dok ne naleti neka ozbiljna musterija, pa cemo onda preci na nesto malcice novije i jace, mozda samo sa vise pogonskih osovina također skandinavac. Tako da nekih posebnih ulaganja nema, osim na proljece neke opruge ako bude kod mene i to je to. Trenutno gewinde skinute, 15" na njemu,klasicni karavan sleeper :D
 
Top