Volvo V40 Turbo - Komentari

Volvo V40 Turbo - Komentari

Hahaha svaka cast, i ja kad sam gledao video isto davno sam ga gledao i sad se sjetio tog videa reko da ti pokazem i konto sam nesto reko da nisi gledao boju sa tog volva, al u njega je jos za par nijansi tamnija ja msm.
Al jbg :)
 
BHT Ovisnik
Hahaha svaka cast, i ja kad sam gledao video isto davno sam ga gledao i sad se sjetio tog videa reko da ti pokazem i konto sam nesto reko da nisi gledao boju sa tog volva, al u njega je jos za par nijansi tamnija ja msm.
Al jbg :)
jeste, ovo je originalna volvova mislim,pitao sam ga u komentarima i porukom kod boje prije farbanja,ali nisam ja htio tamniju jer sto tamnija teze za odrzavati, i za ovu moju sam muku mucio koju odabrati, od novog ///M-a ili starijeg, jedna malo svijetlija od druge i drugaciji kristali :D
 
jeste, ovo je originalna volvova mislim,pitao sam ga u komentarima i porukom kod boje prije farbanja,ali nisam ja htio tamniju jer sto tamnija teze za odrzavati, i za ovu moju sam muku mucio koju odabrati, od novog ///M-a ili starijeg, jedna malo svijetlija od druge i drugaciji kristali :D
Haha oke :D
Al bitno je da je sada ta koja je na njemu i da mu dobro stoji :)
 
BHT Ovisnik
a suti hahaha fin dan, provoztam se malo ovdje 2km od kuce gdje kupaliste kad djeca se kupaju,reko razbolit ces se, kaze nemoj mi reci mami hahah, sto je najgore na drugim slikama je jos gore, vide se,jedino na ovoj nisu,a reko morao sam staviti bar jednu ahahha

inace hvala, i ja sam vise jedva docekao i osjedio dok nije upalio :D
 
Legend
pre dobar je , odlicno izgleda
nakon svih onih problema skidam kapu za strpljenje , trud rad i ulaganja
samo tako dalje druze predobar je !
 
BHT Ovisnik
prvo hvala vam puno na finim rijecima, to mi mnogo znaci i daje motivaciju :)
a za Gradisku se mislim da idem, ove godine me financijski pravo zaklao,ali ako uspijem bar 2 naci da ide samnom da dijelimo troskove volio bih doci jer cujem da gore bude pravo dobro
 
Top