Volvo V40 Turbo - Komentari

Volvo V40 Turbo - Komentari

Član
Jeli se ono jucer kupovala farba za unutrasnjost :D vozio si iza mene palio sam ja sva 4 nezz jesi primjetio :p
 
BHT Ovisnik
Jeli se ono jucer kupovala farba za unutrasnjost :D vozio si iza mene palio sam ja sva 4 nezz jesi primjetio :p
hmmmm nisam skontao,ali se sjecam da je ispred mene bio crni merc A, i da si mi bas pao na pamet,al ucinilo mi se da nisi ti,sad se nemogu sjetiti gdje. Al nisam kupovao, necu jos dok ne prođu malo ispiti, uz to mi i posao zaguzvao pa sam nigdje :D
 
Kako svima cure prigovaraju, ova off road mašina ti odlična, sad možeš i u planine pa da žena prigovara :p mogu misliti sad zvuk kakav je, mada i onda nije bio loš uopće :D
 
BHT Ovisnik
Prosli smo fazu prigovaranja,sad samo suti il izađe iz auta hahahah :D
nije los zvuk,al za moj ukus previse unutra,vani li la, mada se i vani dobro cuje, nezz jesam stavljao snimak,mada je ovo dan prije generalke pa se cuje klipnjaca kako čekića :D
 
BHT Ovisnik
Fina je, jos odavno planiram al sada cu tek poruciti da uradim sat u plavo,a srednju konzolu u crveno, kao u audia,vw i i sl. pa ce jos vise se uklopiti. Mislio sam davno u ovaj stub stavljati ali ovako kulturnije izgleda
 
Član
dobra lokacija za fotkanje, crno-bijele bi tu bile extra
a volvo je stroj, steta sto mi nije bio veci budzet sad kad sam kupovao, dosao bi on u zenicu
 
BHT Ovisnik
Ovo samo mobitelom opalio koju fotku,evo probam BW nije lose,samo moj volvo ne mjenja boju haha
Skupi nesto novca pa povezi corsu i love pa cemo trampat, taman corsu mami,a vamo da utopim bmw-a pa da uzmem sto sam zamislio :D
 
Top