Volvo V40 Turbo - Komentari

Volvo V40 Turbo - Komentari

BHT Ovisnik
Hvala puno, naprijed ili necu ici ili cemo raditi kako treba, mislim da se vidi po izgledu dovoljno koliko je urađeno,a tek financijski, kada sve saberem šta sam uradio i koliko me izaslo sam nemogu da vjerujem da me toliko izaslo i da sam to uspio, nikada nisam ni mislio da cu ovoliko novca baciti u auto, trebalo je dosta zrtve,ali evo sada kada spakujem motor nadam se da cu napokon samo voziti i uzivati,jer nadam se da vise nema sta da se desi jer je sve izmjenjano komplet na autu,pa cak ni gume ne trebam kupovat sezonski jer su i ljetne i zimske nove,a smiriti cu se i oko snage jer mi je ovo vrijeme bez auta ziva patnja kad znam da ne vozim svoje,eventualno neki optimum cip :)

I usput da se izvinem sto nema komentara, kolega nenad je pokusao spasiti pri prebacivanju teme u projekte, bilo je tu dosta posla i mnogo mu hvala, ali nekim slucajem, valjda zbog foruma tih komentara nema, a i ja bi volio da su tu jer su oni najveca motivacija, tako da se nitko ne nađe uvrijeđen sto ih nema, nadam se da ce dalje teci sve normalno, da ce te komentirati ovdje :)
 
svaka cast na ljubavi prema ljubimcu. jesi li hilzne ubacivo ili samo obradjivao stubline? koliko te kostalo ravnanje glave ako nije tajna? sretno u daljim radovima i sto prije klip kako radi novi motor :D
 
BHT Ovisnik
dosta ih u gradu i okolini radi,ali sam nosio u Ljubuski, je kazu da su tamo kao najbolji oko toga... uzeli mi za ravnanje glave 20km i za stubline isto 20km
nisu bile toliko lose stubline pa nisam stavljao kosuljice nego samo ih prosao masinom da se fino poravna i naprave one kanalice za ulje jer nije bilo potrebno da bacam novac
Hvala vam, sutra aBd ostatak dijelova novih dolazi pa se sutra motor vec sastavlja i ubacivanje u auto aBd do kraja tjedna pa registracija jer je istekla 20og,pa taman da ne moram nove table vaditi i odjavljivati bezze
 
Administrator
Valjda riješiš sad sve da te ništa ne zeza. Tj. lakiranje si uradio, eto sad i motor i sad će da bude samo vozi :) Sretno u nastavku :)
 
Legend
ajde dobro je nek si rijesio, znam po sebi kad nesto ne ide po planu pritisak skoci na 200, mada kod mene sve mora tezim putem :D
 
Super Moderator
Super drago mi je da si sastavio auto i nadam se da ce sve biti ok!! A kakvo je to razradjivanje bas me zanima? :)
 
sve za 10 kao i do sada samo nisi trebo temu razdvajat nek ljudi pisu gdje se i stavljaju slike samo nek naprave cca 20 stranica za tebe a resto komentari a ne ovako meni se nemili bas ovdje da pisem ali pisem samo iz tog razloga da te podrzim i da zivis svoj zivot ;)
 
bez komplikacija nikad nije nista moglo da se rijesi :D nego i mene zanima taj laksi nacin razradjivanja?? svaka cast. nek si rijesio glavno. jebo registraciju. nece auto propast bez tablica. :D
 
BHT Ovisnik
hvala svima, drago mi je da vam se sviđa, problema uvijek bude, taman se ponadas sve 5 i nesto te jebe,al ajd rijesi se :D auto sam danas razrađivao,al mi na 3. cilindru ulazi malo ulja,sad mozda treba jos vremena da nalegne uljna karika, jer i oni na obradi glave su mi rekli da ce trebat vremena,ako ne nalegne idem do njih pa sav rad na njihov trosak jer sve je ured stavljeno,nemoze bit nista drugo il do stubline da nije pravilnog okruglog oblika,il treba jos da nalegne,inace auto drama fino radi i osjeti se da ide
a sistem razrade je da se rijesi sve za sat, lagano se ubrzaava do oko 4rpm i onda kocenje motorom sve do 1 brzine pa onda opet lagano i sve tako jedno satak i motor se kvalitetnije razradi nego da se voza 500-1000km ili sto neki rade da puste u leru 2 sata da radi, kako smo supali nasli slike usporedbe da je ovo najkvalitetniji,najbrzi i najbolji nacin, otisli na pistu i razrađuj, dok je Sreto razrađivao meni je kolega dao motor da se vozam hahah :D

1507913_10152207863707888_653452064_n.jpg

inace ako tko zeli nesto oko tuninga, dizanja snage ili ovakvih stvari stvarno je za svaku preporuku i povoljan :)

sutra aBd registracija odmah,a biti ce jos jedan update,nije oko motora,al biti ce,u fazi cekanja je :D
 
Top