Vmax

Vmax

Član
svega sam se nacitao ima strucnjaka ali ima i shalabajzera vala svi sve znaju nista dok se momak taj ne pojavi sa klipom bolje da gledamo svoja posla :D
p.s, ali ce tada biti da ne valaj klip da je to namjestaljka neka hahahahahah i naravno sad ce krtike na moj cjelokupni kometar bla bla bla :D
 
Član
pa jel moguce da je neko to prepoznao pjesmu...
svaka cast, ja sam mislio da danas vise niko nema predstave kako je nekad bilo :)

Jos jednom svaka ti cast.

Probaj i ovde da prepoznas:
http://www.bhtuning.com/1-9-dci-120-hp-sm-173-hp-t-45699.html
 
Član
SM chip tuning je napisao(la):
pa jel moguce da je neko to prepoznao pjesmu...
svaka cast, ja sam mislio da danas vise niko nema predstave kako je nekad bilo :)

Jos jednom svaka ti cast.

Probaj i ovde da prepoznas:
http://www.bhtuning.com/1-9-dci-120-hp-sm-173-hp-t-45699.html

poznata mi pjesma...:Djel znas ti ime... ako ne znas nabavicemo nekako.... :icon_smile::icon_smile:
 
Član
pa ja sam to pravio i birao :)

ali stvarno mi nije jasno da jos uvijek neko osim mene slusa ovu muziku,ne mogu se nacuditi nikako...
 
nacita se svasta a posebno mi smijesno sto ima nekoliko postova gdje pise kako otpor zraka nije toliko bitan haha:lol::lol:

Imam motocikl 150ccm (keeway speed 150)

kad uspravno vozim max speed 90-95kmh (opet zavisi u kojem smjeru vjetar puse)
a kad se sagnem preko 100kmh:lol:

jos su ovo nikakve brzine a mozes zamislit koliko je bitna aerodinamika preko 200kmh

evo jos jedan primjer:

sa bivsim golfom 2 od brata 1.6d 40kw 5 brzina na autoputu max 152 kmh (po satu) a kad neko ispred mene probija zrak nagazi 160kmh i vise :lol:
 
Član
joj sto svi mogu pametovati. niko nije rekao da otpor zraka nije bitan. ali ako ti imas motor, koji je dovoljno jak, kao sto neko rece i trafiku ce nagurat na 250kmh, samo je pitanje za koliko vremena...
 
Član
ali nazalost nemamo motore neogranicene snage....nekad je potrebno zalijepiti krep trakom falceve između haube,blatobrana vrata itd da bi se oborio neki rekord.....smao dva retrovizora kad se skinu dobije se 2-4% vmaxa...zavisno od dizajna retrovizora i same karoserije.....
 
Član
ajde admini lockajte topit, a vi prestanite sa pitanjima, stizu mi notifikacije bezze, ili me ukinite ko autora
 
Član
-Suki- je napisao(la):
ali nazalost nemamo motore neogranicene snage....nekad je potrebno zalijepiti krep trakom falceve između haube,blatobrana vrata itd da bi se oborio neki rekord.....smao dva retrovizora kad se skinu dobije se 2-4% vmaxa...zavisno od dizajna retrovizora i same karoserije.....

sve je to ok, samo je fazon sto u ovoj temi 80% raje shvata stvari bukvalnim i idu iz krajnosti u krajnost... ;)
 
Član
SM chip tuning je napisao(la):
pa ja sam to pravio i birao :)

ali stvarno mi nije jasno da jos uvijek neko osim mene slusa ovu muziku,ne mogu se nacuditi nikako...

ko sma oovo i slusam 80 i 90 nista drgo new kids from block / cblock / maxx / itd itd

GOLF TZ je napisao(la):
_JokeR_ je napisao(la):
KOJA JE PJESMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

ne galami.... move on baby cappela... mislim da je ta... :icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile:

izvini drug i hvala hahahahahahahh :)
 
Član
Sajo_Golf GT je napisao(la):
nacita se svasta a posebno mi smijesno sto ima nekoliko postova gdje pise kako otpor zraka nije toliko bitan haha:lol::lol:

Imam motocikl 150ccm (keeway speed 150)

kad uspravno vozim max speed 90-95kmh (opet zavisi u kojem smjeru vjetar puse)
a kad se sagnem preko 100kmh:lol:

jos su ovo nikakve brzine a mozes zamislit koliko je bitna aerodinamika preko 200kmh

evo jos jedan primjer:

sa bivsim golfom 2 od brata 1.6d 40kw 5 brzina na autoputu max 152 kmh (po satu) a kad neko ispred mene probija zrak nagazi 160kmh i vise :lol:

a ja sam se u golfu dvojci vozio 240kmh
eh sta sad mislis da je vaznije za tu brzinu otpor zraka ili jacina motora?
Naravno da je bitno i jedno i drugo,ali kazem da sa raketnim motorom i dvojka moze ici 500kmh bez obzira na njenu aerodinamiku i otpor zraka!
 
Top