Vasa iskustva, BMW zimi!!

Vasa iskustva, BMW zimi!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
rinaldo je napisao(la):
konstatacija da se BMW može normalno voziti zimi je tačna , naravno zimske gume i neće nigdje stati, 2005/06 kada su zbog snijega proglašene elementarne nepogode prošao sam sa e34 525i Bihać-Sarajevo (preko komara)-Tuzla (preko karaule)-Beč i nazad u Bihać a da asfalta nikako nisam vidio , sve sami snijeg i led, tako da priče da se auto sa zadnjom vučom nemože voziti zimi pripisujem neiskusnim i strašljivim vozačima koji vjerovatno nikad nisu imali auto sa zadnjim pogonom, pozzz

aferim :D
Nista Boki lijepo se sastanemo i snimamo :)
 
rinaldo je napisao(la):
konstatacija da se BMW može normalno voziti zimi je tačna , naravno zimske gume i neće nigdje stati, 2005/06 kada su zbog snijega proglašene elementarne nepogode prošao sam sa e34 525i Bihać-Sarajevo (preko komara)-Tuzla (preko karaule)-Beč i nazad u Bihać a da asfalta nikako nisam vidio , sve sami snijeg i led, tako da priče da se auto sa zadnjom vučom nemože voziti zimi pripisujem neiskusnim i strašljivim vozačima koji vjerovatno nikad nisu imali auto sa zadnjim pogonom, pozzz

potpis :cool::cool: iako po mome misljenju u dosta situacija bolje dodje zadnja vuca nego prednja... i kod mene je zadnja, i nemam zelju za prednjom vucom pa makar bila zima i led i snijeg svih 12 mjeseci..
 
Član
Kod mene je prijatelj E36 2.5 cijelu zimu vozio na UZASNIM ljetnim gumama za bukvalno ni malo sare i opet samo polako i nema gdje se nije penjao i prolazio, tako da je veliki udio (kao sto ce vecina potvrditi) do iskustva vozaca.
 
brate to je tvoja odluka la ja smaa taj sto svaku yimu namerno preyimim sa letnjim celestonom, namerno ybog ovih voyacina sa prednjom vucom, nema gde se nisam popeo i nema kako nisam samo moras znati svoje auto to je naj bitnije. a taj sto kaze da golf dere bmw nak dodje da vidimo, koce koga poderati. :):):)
 
Član
bavarac e36 je napisao(la):
brate to je tvoja odluka la ja smaa taj sto svaku yimu namerno preyimim sa letnjim celestonom, namerno ybog ovih voyacina sa prednjom vucom, nema gde se nisam popeo i nema kako nisam samo moras znati svoje auto to je naj bitnije. a taj sto kaze da golf dere bmw nak dodje da vidimo, koce koga poderati. :):):)

oooo al prica gluposti
salim se...janje je to nase
 
Član
Darker je napisao(la):
aferim :D
Nista Boki lijepo se sastanemo i snimamo :)

Odgovara, to je najbolja solucija, pa da vidimo bas dokle ces :icon_biggrin:

Ja znam da ovdje mnogi pisu po onoj "svaki cigo svoga konja hvali".
 
Član
Ovdje postoji samo jedan izlaz da bi rijesili sve dileme!! Prvi vikend i svi na Bjelasnicu pa da testiramo vozila svih koji se javljaju na ovoj temi!!:icon_biggrin: Naravno testiracemo i vozacke sposobnosti!:123:
 
Član
damir75 je napisao(la):
Ovdje postoji samo jedan izlaz da bi rijesili sve dileme!! Prvi vikend i svi na Bjelasnicu pa da testiramo vozila svih koji se javljaju na ovoj temi!!:icon_biggrin: Naravno testiracemo i vozacke sposobnosti!:123:


Damire ne zakuhavaj
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top