Ukradene GTI felge 225/45/17 u Bijeljini

Ukradene GTI felge 225/45/17 u Bijeljini

Član
Policija brate, prijavi i ako imas razlog da sumnjas na njega sumnjaj, ali samo kazem da tog lika mozda neko zna licno ovde na forumu pa mozda moze otkloniti ili potvrditi sumnje.

Moje auto isto stoji na izvolite pred zgradom mozes ga svaki dan vidjeti kod Hofmana odnosno malo pored :) neki dan mjenjam gume kad skontam neko mi ukrao drugi vec saraf sa zadnjeg tocka, sta dalje da pricam. Zato sam i rekao da ih drzis kao i ja na izvolite :) Makar ako vec imas dvoriste nabavi nekog psica da laje ako nista drugo, stavi reflektor sa senzorom ....

A ako ga znas sto ga malo ne posjetis, pozoves na kafu, popricas kulturno bez nasilja za pocetak makar :) i otvoreno mu kazes da sumnjas u njega i da ces prijaviti policiji, pa vidi kako ce reagovati.

I obidji te praonice vec jednom, evo pomocu ti i ja sa par ako treba, nadji jos nekog i obidjemo sve za par sati.

Za policiju ponavljam sto puta, jer i oni nekad nadju nesto, cak i ako ne traze a znam par slucajeva gdje ljudi nisu prijavili pa su imali problem jer su ovi posle slucajno nasli da je ukradeno. I sad ako odes ce te zajebavati sto nisi odma dosao a ne nakon 20 dana.

A ako hoces imam i druga inspektora koga mogu nazvati pa da popricas s njim.

Toliko od mene.
 
Član
Evo ovako ovo gore sto si pisao iz poruka ja sam ti pisao...
I nema potrebe da nesto prozivas ovde odnosno ne przivas al vidim svoje poruke ko je sam slao...
Nastojao sam ti pomoci s ovim sto sam cuo...Dal ima mogucnosti da budu jedne te iste felge ili neke druge neznam niti me zanima...
Pokusao sam ti pomoci prenio ti sto mi je prijatelj rekao za felge al ti izgleda ko sivonja ne vidis dalje od svog nosa...
Niti te znam,nit zelim da te znam .....

Drugo mene 50% raje s foruma zna ja sam ti pokusao pomoci al ti po svojoj prici udaras ....Dal sam nesto u talu s tim nisam...to ti mogu reci koji me poznaju tj clanovi pojedini odavde


A kazes ti ces mene nesto traziti jeli??
Bujrum dodji u lukavac dat cu ti boj telefona,adresu svoju gdje me mozes vidjeti i sve ostalo sto ti treba pa da vidim ko si i sta si ti da seres....
Prvo nemam vremena da visim na forumu toliko kao sto sam visio jer se godinji zavrsili i radi se...tako ako imas sta reci a ne da seres
et toliko

08-02-2011, 16:40
fandjo30 je napisao(la):
Got2b je napisao(la):
Danas s prijateljem sjedim na kafici...
i govori mi da je nasao GTI felge u bijeljini kaze da su "NOVE" ali nemaju guma...

sad dal je ko vec uspio da skine gume s njih ili sta vec neznam...
a nisam ga pitao gdje je gledao to mozda po piku ili vec gdje...

i da rekao je kako mu je taj lik rekao da ih vec duze vremena prodaje i niko nece...i daje ih u 500KM...

prelistaj malo pik nadam se da ces naci...
Drug ja sam te felge prodavao na piku,duze vremana ali je zadnja cijena bila 900KM i nikad 500maraka.
Bio bih ti zahvalan kad bi mi rekao informaciju ko nudi te felge u Bijeljini,casticu te.
Samo ja sam imao takve u Bijeljini.

Molim te drug,hvala ti unaprijed

08-02-2011, 17:10

fandjo30 je napisao(la):
Got2b je napisao(la):
fandjo30 je napisao(la):
Got2b je napisao(la):
Danas s prijateljem sjedim na kafici...
i govori mi da je nasao GTI felge u bijeljini kaze da su "NOVE" ali nemaju guma...

sad dal je ko vec uspio da skine gume s njih ili sta vec neznam...
a nisam ga pitao gdje je gledao to mozda po piku ili vec gdje...

i da rekao je kako mu je taj lik rekao da ih vec duze vremena prodaje i niko nece...i daje ih u 500KM...

prelistaj malo pik nadam se da ces naci...
Drug ja sam te felge prodavao na piku,duze vremana ali je zadnja cijena bila 900KM i nikad 500maraka.
Bio bih ti zahvalan kad bi mi rekao informaciju ko nudi te felge u Bijeljini,casticu te.
Samo ja sam imao takve u Bijeljini.

Molim te drug,hvala ti unaprijed

nije problem samo da ja vidim ovog prijatelja,danas-sutra pa cu da ispitam gdje je vidio..
i ako ima broj od covjeka uzecu od njega...pa ti vidi "kao kupac" valjda mognes prepoznati ako ima ostecenja kakvih po njima.....;)
Vazi drug samo sto prije dok nisu otisle dalje,treba mi samo ime ko ih prodaje ,ako imas broj jos bolje ako ne samo IME mi posalji ko prodaje ,Samo sam ja imao takve felge u Bijeljini i jos jedan ali polirane 16-ke.

Neznam sta da ti kazem nego hvala
jos jednom

09-02-2011, 19:16

Re: pomoc
Za: Got2b
Got2b piše:
fandjo30 piše:
Pozzz druze
Ima li sta novo ,imas li ikakvu informaciju..

Hvala unaprijed

Druze nisam ovog danas uspio da vidim nikako...

Cim ga vidim pitacu ga necu zaboraviti
hvala drug, ti si mi slamka spasa,nadam se da cemo se upoznati i popiti pice





11-02-2011, 00:22
Got2b piše:
fandjo30 piše:
Got2b piše:
Pozdrav druze...


Danas sam vidio ovog jerana...

I kaze mi kad je bio u bjeljini tamo negdje prema granicnom prelazu ima neka auto praona??
I tu na toj praoni je vidio te felge,kaze da su ko nove nema packe na njima...
Druze zavisi kad ti je drug bio u Bijeljini i kad ih je vidio na toj praonici?

nisam u detalje s njim uspio popricati jer je zurio..
samo mi je to uspio reci..a u ovoj sedmici je bio deff

Neznam sta da ti kazem ,taj tvoj drug prica kontradiktorne stvari.Kao prvo ja sam prodavao svoje felge na PIKu dugo kao sto ti je on rekao,ali ne za 500Km nego za 1200KM i samo sam ih ja prodavao na piku niko ih nije imao.
Drugo drug,te felge su prosle jeseni bile izlozene na praonici , koja se nalazi na putu prema granici.Znaci nema sanse da ih je on vidio ove sedmice.
Tu meni nesto ne stima ...ali taj momak zna dosta o meni i mojim felgama.
Meni drug samo treba ime covjeka iz BIjeljine sto je nudio tvom prijatelju i nista vise .za ovo niko nece znati kunem ti se samo mi pomozi
 
BHT Ovisnik
dado307 je napisao(la):
drug evo nesto na piku
http://www.pik.ba/artikal/1053390/alu-feluge/#detaljno

taj ih prodaje jos od 11-og mj :icon_smile:
http://www.pik.ba/artikal/704154/alu-feluge/
 
Top