Ukradene GTI felge 225/45/17 u Bijeljini

Ukradene GTI felge 225/45/17 u Bijeljini

Član
pih ne znam stvarno, procitao sam sve opet jos jednom , i jednostavno mi se ne slaze....da je neko tako glup pa da ti prica istinite detalje (tipa toga da ne pasu na golf 4 ili sta ) a da ti hoce prodati tvoje felge.....i jos k tome nije ti ih ni nudio zapravo....ne znam, ja ne bi rek'o da je to taj, mada ko zna, mozda grijesim.....:icon_question:
 
Član
bilo kako bilo nadjiti njega i stisni da ti pokaze o kojima je felugama rijec. ja bi mu se krvi napio dok nebi pokazao
 
Član
darko13 je napisao(la):
Ne bi me čudilo da te na kraju neko nazove i trazi da otkupiš svoje felge...taj nešto mulja opasno možda je i u kombinaciji sa lopovima ako i sam nije lopov...
Evo sad gledam njegov profil,gospodin ima vec nekoliko transakcija sa felgama u poslednjih godinu dana :icon_question:
 
Član
ma ne znam ko je sastavljao te poruke, i sta mu je bio cilj, al ne zna ni on

prvo mu se javi da kaze za felge, neke povrsne informacije cuo od jarana
onda trazi savjet dal da mu jaran uzme te iste felge u neku zamjenu, a javio se da pomogne covjeku da nadje ukradene felge
onda 15-ke pa 16-ke u zamjenu al hajd zajebo se

ne znam stvarno, javi mu se ti ponovo, pitaj ga imal kakvih informacija, dosadjuj
 
ma brate ofiras se javno, mozda te lik zato i otkacio otisle felge dalje iz bjeljine i bila il jednostavno istopljene u otpad al. poskupio.. treba si lagano skontat malo ko, sta kako, koga...nisi trebao odma kaciti sve na forum... stavid ukradene i malo stani na loptu.. pa onda razglasit vidis da je ovde sve bezze.. ovde ti niko nemoze pomoc nista..pet stranica su ti ispisali ubij ga, objsei ga jebi mu mamu...
sta si dobio?
 
Član
fandjo30 je napisao(la):
darko13 je napisao(la):
Ne bi me čudilo da te na kraju neko nazove i trazi da otkupiš svoje felge...taj nešto mulja opasno možda je i u kombinaciji sa lopovima ako i sam nije lopov...
Evo sad gledam njegov profil,gospodin ima vec nekoliko transakcija sa felgama u poslednjih godinu dana :icon_question:

Na kraju krajeva možda je neko njemu uglavio takve felge pa on sumnjao da nisu tvoje pa se ućutio i prodao da ne izvisi za pare...jer da ih tebi vrati ni para ni feluga,a ako otkuca ovog lika problemi sa cajošima a i sa njim na kraju krajeva kad to sve prođe!!!
 
Član
HFintegrale je napisao(la):
ma brate ofiras se javno, mozda te lik zato i otkacio otisle felge dalje iz bjeljine i bila il jednostavno istopljene u otpad al. poskupio.. treba si lagano skontat malo ko, sta kako, koga...nisi trebao odma kaciti sve na forum... stavid ukradene i malo stani na loptu.. pa onda razglasit vidis da je ovde sve bezze.. ovde ti niko nemoze pomoc nista..pet stranica su ti ispisali ubij ga, objsei ga jebi mu mamu...
sta si dobio?
A ja budala konto da mi ovdje pomazemo jedni drugima...:icon_question:
 
Član
fandjo30 je napisao(la):
HFintegrale je napisao(la):
ma brate ofiras se javno, mozda te lik zato i otkacio otisle felge dalje iz bjeljine i bila il jednostavno istopljene u otpad al. poskupio.. treba si lagano skontat malo ko, sta kako, koga...nisi trebao odma kaciti sve na forum... stavid ukradene i malo stani na loptu.. pa onda razglasit vidis da je ovde sve bezze.. ovde ti niko nemoze pomoc nista..pet stranica su ti ispisali ubij ga, objsei ga jebi mu mamu...
sta si dobio?
A ja budala konto da mi ovdje pomazemo jedni drugima...:icon_question:

koliko se ja sjecam,jedan nas clan je ovako napravio temu da mu je nesto ukradeno,ako nije mobitel,cd player il' tako nesto,ne sjecam se bgm,te na kraju nasao ukradeno uz pomoc ostalih clanova foruma ;)

sad lockaj temu,malo se smiri,nek' se slegne sve,i prati dalji tok desavanja,nisu to tamo neke divlje i bezvezne felge da se ne mogu naci,pojavit ce se one kad tad,a i taj ko je ukrao,ocito da zna koliko vrijede,zbog toga sumnjam da ce ih dati da istope ;)
 
Član
fandjo30 je napisao(la):
HFintegrale je napisao(la):
ma brate ofiras se javno, mozda te lik zato i otkacio otisle felge dalje iz bjeljine i bila il jednostavno istopljene u otpad al. poskupio.. treba si lagano skontat malo ko, sta kako, koga...nisi trebao odma kaciti sve na forum... stavid ukradene i malo stani na loptu.. pa onda razglasit vidis da je ovde sve bezze.. ovde ti niko nemoze pomoc nista..pet stranica su ti ispisali ubij ga, objsei ga jebi mu mamu...
sta si dobio?
A ja budala konto da mi ovdje pomazemo jedni drugima...:icon_question:

al ga brate usra ovom recenicom, oni savjeti da ga nadjes preko IP adrese nisu od pomoci:icon_rolleyes:
drugacije bi ti bilo da se nadjes s tim likom,i da s njim fino popricas,a ne preko poruka,tako sigurno neces nista saznat
druga stvar,koju ja mogu da primjetim,jeste da je taj lik vjerovatno umijesan u kradju tvojih felgi,ili zna onog ko ih je mlatno. Mislim volio bi da ih nadjes,ali to da si mi ovdje ne pomazemo je bezvezarija, ustvari lockas temu i snalazis se sam, nemoj ni trazit pomoc ako mislis da je neces dobit
 
Član
ArminM je napisao(la):
fandjo30 je napisao(la):
HFintegrale je napisao(la):
ma brate ofiras se javno, mozda te lik zato i otkacio otisle felge dalje iz bjeljine i bila il jednostavno istopljene u otpad al. poskupio.. treba si lagano skontat malo ko, sta kako, koga...nisi trebao odma kaciti sve na forum... stavid ukradene i malo stani na loptu.. pa onda razglasit vidis da je ovde sve bezze.. ovde ti niko nemoze pomoc nista..pet stranica su ti ispisali ubij ga, objsei ga jebi mu mamu...
sta si dobio?
A ja budala konto da mi ovdje pomazemo jedni drugima...:icon_question:

al ga brate usra ovom recenicom, oni savjeti da ga nadjes preko IP adrese nisu od pomoci:icon_rolleyes:
drugacije bi ti bilo da se nadjes s tim likom,i da s njim fino popricas,a ne preko poruka,tako sigurno neces nista saznat
druga stvar,koju ja mogu da primjetim,jeste da je taj lik vjerovatno umijesan u kradju tvojih felgi,ili zna onog ko ih je mlatno. Mislim volio bi da ih nadjes,ali to da si mi ovdje ne pomazemo je bezvezarija, ustvari lockas temu i snalazis se sam, nemoj ni trazit pomoc ako mislis da je neces dobit

ArmineM nisi me razumio ,da mislim da se clanovi foruma medjusobno ne pomazu ne bih ni trazio pomoc i vase misljenje.Ovo se svakom od nas moze desiti.Svi vi ste mi vec puno pomogli ,i hvala svima na komentarima i podrsci.
Samo sam dao komentar na izlaganje kolege HFintegrale kada je rekao da mi ovdje niko ne moze pomoci i da nisam trebao kaciti odmah na forum,a sto se tice felgi u potpunosti se slazem sa tobom kao i sa svima koji su rekli da ovaj lik nesto mulja.
 
Početnik
brate ja neznam sto ovolikos e pise i objasnjava ako ej tip sa ovog foruma javis se adminu za ip nadjes adresu i pokucas na vrata i ko covjek na pocetku popricas.
ako treba bolan sakupit cemo se mi sa foruma i dco u bjeljinu da ti pomognemo u potrazi ili brojanju kostiju:)
prvo nadji ip i adresu i popricaj sa covjekom ...... moj savjet

sretno:icon_sad:
 
Član
Brate procitao sam sve ovo i ne znam ko vise sere da ne kazem drugacije.
Istina felge nisi smio drzati napolju, isto ko da si okacio 500 KM na ogradu.
Stalo ti do felgi a prodajes ih ? Znaci stalo ti je do para ne felgi.
Javio ti se lik kao mulja nesto a neces da kazes ko je ? Mozda ga neko zna, mozda se sad lik prepao od ovog svega a stvarno htio pomoci, a mozda i jeste neki muljator pa ga malo pritisnes i nadjes felge. Ili mu posaljes policiju i oni ga pritisnu :)
Jesi li prijavio policiji ? Mozda se nadje neki otisak, cak i policija nekad odradi nesto kako treba, i mozda zna po nekog sitnog lopovcica koji ce da cinkari ostale.
Praonica u Bijeljini nema 1000 ja bi ih obisao sve i jednu odma, nije Beograd, Bijeljina je, ako su bile u praonici za dan bi naso. 5 kolega nek se rasporedi s autima obicete sve i sela okolo i grad za dan.
 
Član
menjic je napisao(la):
Brate procitao sam sve ovo i ne znam ko vise sere da ne kazem drugacije.
Istina felge nisi smio drzati napolju, isto ko da si okacio 500 KM na ogradu.
Stalo ti do felgi a prodajes ih ? Znaci stalo ti je do para ne felgi.
Javio ti se lik kao mulja nesto a neces da kazes ko je ? Mozda ga neko zna, mozda se sad lik prepao od ovog svega a stvarno htio pomoci, a mozda i jeste neki muljator pa ga malo pritisnes i nadjes felge. Ili mu posaljes policiju i oni ga pritisnu :)
Jesi li prijavio policiji ? Mozda se nadje neki otisak, cak i policija nekad odradi nesto kako treba, i mozda zna po nekog sitnog lopovcica koji ce da cinkari ostale.
Praonica u Bijeljini nema 1000 ja bi ih obisao sve i jednu odma, nije Beograd, Bijeljina je, ako su bile u praonici za dan bi naso. 5 kolega nek se rasporedi s autima obicete sve i sela okolo i grad za dan.
Hvala ti sto si se javio ,ali se ne slazem sa tobom u nekoliko detalja :

Kao prvo ovdje niko ne sere nego trazi pomoc .Kazes da felge nisam smio drzati napolju?Da li je tvoje auto ,motor ,bicikl,non-stop u garazi ili je nekad u dvoristu,ispred zgrade ...Dali to znaci da svi mi koji ne drzimo nesto u garazi nudimo lopovima na izvolte.
Kazes da mi je stalo do felgi,a prodajem ih ??Kao prvo prodavao sam ih prije kradje za 1200KM,(nove felge sa gumama placene 1100Eura ) mnogi znaju da sam trazio da kupim ili da ih mjenjam za GTI 18-zoli,
Kad kazes da se prepao ,pa se sad ne javlja,pa prijatelju on se ne javlja vec 15 dana,a ja sam ove transkripte objavio prije 2,3 dana.
Sto se tice lika forum je javni ,ne moze se niko optuzivati bez dokaza...Meni je poznato sve :eek:d imena,grada,do auta koji vozi...

Ovom prilikom ga pozivam da mi se sto prije javi i objasni neke stvari ,ili cu se ja javiti njemu...:icon_twisted: pa ce morati drugima da objasnjava ...:icon_mad:
 
Top