Ukradene GTI felge 225/45/17 u Bijeljini

Ukradene GTI felge 225/45/17 u Bijeljini

Član
sta ste napali na covjeka sto je drzao felge u garazi...


jarane raspitaj se ti dobro, Bijeljina nije toliko velika, uvijek ista bagra do krade, samo se raspitaj a ako nadjes ko je, paliju, jedno 3-4 jarana i udri....

ja ti zelim svu srecu da ih nadjes... i kao sto su ti rekli prati oglase itd..
 
Član
Hvala svim kolegama na podrsci.
Koliko mi je stalo za felge jos vise mi je stalo da znam ko je to uradio...ako bilo ko nestao sazna molim vas da me obavjestite.
 
Član
moja predpostavka:
te felge se nece nikada naci na javnom oglasniku
i mislim da su vec sada na necijem autu...to je bilo naruceno...
opet fandjo ponavljam...ako se meni neko javi sa GTi felgama,javicu ti... ;)
 
Član
To je neko od komsija javio nekome ili kao sto vec kazu neki mora biti neko ko je znao da su tu ;)

sretno u pronalasku
 
sretno u potrazi za felgama volio bih iskreno da nadjes ;)

sto se bijeljine tice i clan sa foruma sejo je imao isti imao problem uprati ti i price ko nudi a ti se ponasaj kako da hoces kupit nemoj pricat da su ti ukradene ;) ako ti neko ponudi ili cujes vidis znas prepoznat svoje stvari :icon_biggrin:

jos jednom sretno ;)
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
sretno u potrazi za felgama volio bih iskreno da nadjes ;)

sto se bijeljine tice i clan sa foruma sejo je imao isti imao problem uprati ti i price ko nudi a ti se ponasaj kako da hoces kupit nemoj pricat da su ti ukradene ;) ako ti neko ponudi ili cujes vidis znas prepoznat svoje stvari :icon_biggrin:

jos jednom sretno ;)

Hvala na savjetu drug...
 
Član
mislim da ti ih je lapio netko od prijatelja, susjeda, rodjaka...jer nemoze netko doci tebi u dvoriste i trazit sta ima za ukrast a niti nezna uopce dal ima sta a riskira da ga se uhvati

Znaci,netko je znao gdje ih drzis, netko je znao gdje si i kad si kod kuce,kad nisi u dvoristu itd itd.
 
Početnik
http://www.bhtuning.com/ukredene-4-alu-felge-iz-gepeka-t-47118.html

u bijeljini isto, ukradene felge...
 
Član
Pozz kolegama sa foruma,danas sam se malo raspitivao po gradu ,ni traga felgama i niko ne prodaje polovne 17-ke!!!???
 
:icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry: za plakat druze stvermo mi je zao jos jednom iskreno volio bih da nadjes i sretno i budi uporan

iskreno sam se nadao kad sam vidio u temi tvoj zadnji post da ces se javiti sa dobrim vijestima
 
Član
qme samo ugradi struju u ogradu mamu im ***** nek udara ko grom, za lijekova im trebalo .....
 
Top