Ukradene GTI felge 225/45/17 u Bijeljini

Ukradene GTI felge 225/45/17 u Bijeljini

Član
Pozdrav svim kolegama na forumu,hvala na podrsci .Zelim nesto da podjelim sa vama i da cujem vase misljenje ,u vezi ovog lika:

Dana 08.02.2011 god u 17h i 53min postavio temu da su mi ukradene felge i gume.U 18h i 22min ,znaci nekih pola sata po objavi javlja se meni lik i kao :
Bio sa jaranom na kafi i kao jaran mu prica da je nasao GTI felge u Bijeljini za 500 KM kao ``NOVE``ali nemaju gume ,kao nije ga pitao gdje je gledao to mozda po piku ili vec gdje...jos dodaje kako mu je (jaranu sa kafe) taj lik rekao da ih vec duze vremena (ja sam ih duze vremena prodavao na Piku)prodaje i niko nece...i daje ih u 500KM...

Molim ga da mi kaze ko je lik iz Bijeljine sto nudi felge,

Govori kao pomoce mi ali za dan,dva dok se ponovo vidi sa jaranom(???!!!) pa ce ga pitati ``Gdje je vidio i ako ima broj tel da mu da``
Sledece javljanje ne spominje nista (ni broj ,ni koji lik iz Bijeljine prodaje) vec da ga Jaran moli za savjet:
Kaze 17-ke mi danas spominje,pita mene (???!!!)dal da uzme da ih na G4 stavi...(???? ne odgovaraju na G4)
i to da pravi s tim likom kombinaciju on njemu svoje 15-ke alu i razliku para...

10.02 se javlja kao bio je sa Jaranom ,on mu rekao da je gledao te felge u Bijeljini na nekoj praonici prema granici
,Pitam ga na kojoj praonici ,odgovara :
Nisam u detalje s njim uspio popricati jer je zurio..(??!!!)
samo mi je to uspio reci..a u ovoj sedmici je bio deff (cuj detalje a to je najbitnije)

a je on bio ove sedmice (PON,UTOR.) u bijeljini i praonica prema granici nekakva ima...i tu je stao i pricao s nekim ko tu radi...u vezi tih GTI sto imaju..
znaci 500KM 17" bez guma...i to je to...
Treba se praviti kombinacija da on dadne svoje 16-ke (???!!!!na pocetku rekao 15-ke)i jos para za te sto stoje tamo i to je to....
Na moju primjedbu da mi nista nije pomogao,da mi tu nesto nestima,nije se vise javljao


Pitanje za kolege:
Dali ovaj covjek meni pomaze ili odmaze?Sve mi je rekao u sustini nije nista
-Nije rekao ko je lik iz Bijeljine
-Ne daje mi broj telefona
-Niti kaze koja praonica
-Niti koja granica(imaju 2 granice Loznica,Raca)
-Cas spominje 15-ke cas 16-ke
-Jaran mu uzima za Golfa 4 a one ne odgovaraju za golf 4
-Sad spominje Pik,sad praonicu....

Evidentno je da sam ja dugo prodavao felge i gume na Piku,takodje su bile izlozene na bratovoj praonici (put prema granici) ali u SEPTEMBRU PROSLE GODINE 15-tak dana .Ovaj lik kao da govori o meni i mojim felgama,ko da mu je Jaran samnom pregovarao:)

Volio bih da cujem vase misljenje u vezi ovog lika .Hvala vam na strpljenju

Pozzz Fandjo30
 
Član
Ne bi me čudilo da te na kraju neko nazove i trazi da otkupiš svoje felge...taj nešto mulja opasno možda je i u kombinaciji sa lopovima ako i sam nije lopov...
 
Član
druze s kojeg je foruma taj covjek ..
javi se nekom modu/adminu na tom forumu, nek ti da njegov IP, objasni kakva je situacija. Po njemu mozes naci bar iz kojeg je grada covjek, ako je iz Bijeljine 90% je neko ko te zna, i ko zna sve o tim felgama, i zavlaci te
 
Član
jao brate koji lopovluk, siguran sam da je neko tebi blizak bio umijesan u kradju tih felgi. tu meni nesto opasno smrdi,ali nadam se da ce se razjasnit,i da ces napokon doci do svojih felgi,makar ih ne vratio,ali polomi likove,majku im lopovsku:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
ako je sa naseg foruma onda poslusaj savjete koje si dobio,javi se modovima,i saznaj ko je i sta je,preko IP adrese ces otkrit odakle je;)
a mozda i nesto vise
 
Član
Pa cekaj malo, jel' on tebi ponudio mozda felge za 500 km, ili ti se eventualno dobronamjerno javio? Jer meni nema smisla da ti se neko javi pola sata po objavi kradje i prica o drugim felgama u bijeljini, valjda bi ti rekao "imam ja jeftino prodat" ili nesto takvo, a ne "vidio felge na praonici", sta on moze imati od toga sto ti je rekao da ih je vidio???
 
Član
nebitno s kojeg je foruma, nije iskljuceno ni da sada ovo cita ;)
tako da pravac na taj tamo forum neki, i prvog online moderatora pitaj da ti kaze njegov IP .. valjda oni imaju mogucnost, ako ne onda admina

nek ti je sa srecom, da nadjes sto je tvoje
 
Član
trizex je napisao(la):
Pa cekaj malo, jel' on tebi ponudio mozda felge za 500 km, ili ti se eventualno dobronamjerno javio? Jer meni nema smisla da ti se neko javi pola sata po objavi kradje i prica o drugim felgama u bijeljini, valjda bi ti rekao "imam ja jeftino prodat" ili nesto takvo, a ne "vidio felge na praonici", sta on moze imati od toga sto ti je rekao da ih je vidio???

Lik se sam javio,imao sam utisak da zeli da mi pomogne da bi me na kraju zavlacio rekao nista i prestao da se javlja.Nije mi nudio felge da kupim
 
Član
trazi od modova IP adresu,vidis iz kojeg je grada,javis se net provajderu tog grada,objasnis situaciju i daju ti ljudi tacnu adresu odakle se taj lik javio...
sretno,da nadjes lopova i vratis felge :cool:
 
Član
fandjo30 je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Pa cekaj malo, jel' on tebi ponudio mozda felge za 500 km, ili ti se eventualno dobronamjerno javio? Jer meni nema smisla da ti se neko javi pola sata po objavi kradje i prica o drugim felgama u bijeljini, valjda bi ti rekao "imam ja jeftino prodat" ili nesto takvo, a ne "vidio felge na praonici", sta on moze imati od toga sto ti je rekao da ih je vidio???

Lik se sam javio,imao sam utisak da zeli da mi pomogne da bi me na kraju zavlacio rekao nista i prestao da se javlja.Nije mi nudio felge da kupim

Am, ne bi da budem bezobrazan sad s pretpostavkom, al' mozda mu je bilo jednostavno MRSKO zajebavati se dalje/nije imao kad/sta vec?


@ostali, ama jeste vi dobri, cita li iko jebene postove ili lupate po automatici? pa nije mu uopste ponudio felge da KUPI od njega, a vi ste vec i vjesala spremili i konopac naspanovali....
 
Član
pa izgleda kao da ga je samo zavlacio, da vidi jel on zagrijan da te felge otkupi il sta tako, mozda bi mu i rekao da ih moze kupit za nekih 300KM ako hoce, il nesto tako, posto je taj neko njegov skontao da mu ne odgovaraju na Golfa 4 pa ih sad prodaje, izvlaci pare pa da njega usreci ..

meni mislim na to lici, al ko ce ga znat gdje sad stoje te felge
 
Top