Ukradene GTI felge 225/45/17 u Bijeljini

Ukradene GTI felge 225/45/17 u Bijeljini

Član
Jutros izmedju 00 i 04h iz dvorista kuce ukradene su mi GTI felge sa Goodyeer Eagle f1 gumama .Dimenzije 225/45/17.Raspon rupa 5x112.
Kolege ako nesto cujete u vezi ovih felgi u vasem gradu ili ako neko bude nudio GTI felge ,molim vas da mi javite na broj 065/584-011 ili na PP

Unaprijed zahvalan kolega Fandjo
 
Član
Ja cisto sumnjam da je neko toliko glup da izbaci na piku, bleji i ovde mozda se pojave, i nadji neki hr sajt za to.

http://www.polovniautomobili.com/delovi-oprema.php
 
Legend
druze, jel bilo kakvih karakteristicnih ostecenja na njima, koliko su istrosene gume bile na njima ?
 
Član
mamu im lopovsku zamisli doc covjeku u dvoriste i ukrast felge,nebi bilo lose ko ima ove skuplje felge neki znak ostavit na njima radi lakseg poznavanje s unutrasnje strane npr
 
Član
ne moze svako znat gdje stoje felge,ne vjerujem da ih je slucajno ukralo, malo skontaj ko je znao gdje ti se nalaze felge
 
Član
ArminM je napisao(la):
ne moze svako znat gdje stoje felge,ne vjerujem da ih je slucajno ukralo, malo skontaj ko je znao gdje ti se nalaze felge

Ja sam kontao skinuli mu sa auta, pa ako su ukrali iz garaze, naravno da su znali.
 
Član
Brate de nam malo opisa kako izgledaju, neka oštećenja po kojima bi ih poznali, i ako imaš kakvu sliku, da se raspitamo malo po gradovima
 
Član
Jedino ih prepoznati po tome što su kao nove, samo ih spakovati u kutije,hehe
Pogledat cu malo ovda po bug, ako naletim javljam, i sretno u potrazi drug, i molim te kad i nađeš nalupaj toga ko ih je maznuo mamu mu jareću.Da mu više nikada ne namupadne nešto ukrasti
 
Član



Preporucio bih svim kolegama da obiljeze svoje felge sa unutarnje strane.Ja sam felge skidao preko zime ,bile su odlozene u dvoristu ispod stepenica ,prekrivene ceradom i nisu se mogle vidjeti ni sa jedne strane.Znaci neko ko je znao gdje stoje.Bile su u extra stanju ,nikad varene niti farbane.
Ove felge sam prodavao na piku,dali da povucem oglas ili da objavim da su ukradene,hvala svima
 
Član
ccc krade se na veliko,steta al ostavio si ih na otvorenom mjestu,to se cuva u zatvorenom prostoru, meni su sinoc ukrali za golfa 2 4 ratkape,zeljezne kapice i prednji znak i jos mi na 2 gume sjebali ventil
 
Top