Ukraden woofer!!!

Ukraden woofer!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja svake subote izadjem u tz i parkiram kod Elektrotehnickog fakulteta,i nista mi se nije desilo.Neki dan kao covjek odem na filozofski fakultet jer tu studiram,ima fino parking,vratim se da krenem kuci oko 15 30 moj sony ispario,ja budala ni plocice nisam vadio ni alarm ukljucio,al hajd bar su mi ostavili dzekove:)
 
Član
aaaamko je napisao(la):
Ja svake subote izadjem u tz i parkiram kod Elektrotehnickog fakulteta,i nista mi se nije desilo.Neki dan kao covjek odem na filozofski fakultet jer tu studiram,ima fino parking,vratim se da krenem kuci oko 15 30 moj sony ispario,ja budala ni plocice nisam vadio ni alarm ukljucio,al hajd bar su mi ostavili dzekove:)

Brate u TZ vise nesmijes ostavit kola kradu stalno u svako doba dana. Sto je najgore policija zna ko krade na kojem mjestu al ih boli K**** Meni kad su ukrali policaj mi govori ko na tom reonu krade al kaze oni su se vec toga rijesili ne mozemo mi nista dokazat. Puno je to papirologije za policiju valja im se zaj*avat ispunjavat formulare pisat izjave jos traze da ih vode doktoru na preglede jer imaju pravo na to kad ih uhapse zato i nista i nerade po tom pitanju. Zato su se i osilili kradu kad znaju da im policija nece nista.
 
ja sam imao srecu i dobro iskustvo sa policijom u bihacu,lik mi je razbio staklo kamenom i uzeo radio,medjutim netko ga je vidio i javio policiji i rekao kud je otisao,policija ga sacekala sa druge strane mosta i uhvatila i ja dobio nazad svoj radio, a skoro sam dobio rjesenje od policije i ima cak njegovo ime i prezime tako da cu ga rado podijeliti sa vama : Alen Hrnjica, Harmani bb, bihać
 
Član
Evo ako sta znaci, ja mogu isto napisati ime lika kojeg sam uvatio sa kolegama kako krade cd, te ga isporucili policiji... Momak je iz zenice....
 
Član
aaaamko je napisao(la):
Ja svake subote izadjem u tz i parkiram kod Elektrotehnickog fakulteta,i nista mi se nije desilo.Neki dan kao covjek odem na filozofski fakultet jer tu studiram,ima fino parking,vratim se da krenem kuci oko 15 30 moj sony ispario,ja budala ni plocice nisam vadio ni alarm ukljucio,al hajd bar su mi ostavili dzekove:)

prije tri godine ja dosao u tz da se upisem na elektrotehnicki fakultet,parkiram se ispred normalno,,sve u svemu zadrzao sam se neka dva sata cini mi se,kad sam se vratio,otkinuli mi retrovizor,sve brisace,poklopac rezervoara razvalili,i isparali auto kljucem,,sto je rec seljak,,poslije toga se nisam ni upisao na faks,isti dan sam podigao papire
 
Član
golf_2_1.3 je napisao(la):
ja sam imao srecu i dobro iskustvo sa policijom u bihacu,lik mi je razbio staklo kamenom i uzeo radio,medjutim netko ga je vidio i javio policiji i rekao kud je otisao,policija ga sacekala sa druge strane mosta i uhvatila i ja dobio nazad svoj radio, a skoro sam dobio rjesenje od policije i ima cak njegovo ime i prezime tako da cu ga rado podijeliti sa vama : Alen Hrnjica, Harmani bb, bihać

E ovaj ti sigurno neće dugo više ukrasti
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top