Ukraden woofer!!!

Ukraden woofer!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Obavezno do pijace trkni razgledaj malo...u dosta slucajeva to zavrsi na jacapi i nebi bio prvi koji je ukradenu stvar pronasao gore...
 
Član
U ovom se dijelu grada se najvise krade. Stranci parkiraju kod sonog trga i gledaju onaj novi trg a to je savrsena prilika za ove lopove. Jer stranci u 90 % slucajeva ne zele da se zezaju sa policijom zbog kastofona pa samo odu i ne prijave. Ili dođu kod nas pa odmah kupe novi. A ja radim tu i svaki dan moram parkirat na tim kriticnim mjestima. Imam i par prijatelja na pijaci pa sam rekao da mi jave ako sta cuju...
 
Član
Eeee druze dabogda ti to nadjes.
A dok izvade moju kutiju s 2 *12ke od medijapana smjen godisnjeg doba vec:))
 
ja mislim da sam vidio na piku jutros cekaj

Ima na piku danas postavlje magnatov samo mi sumljivo pise da je prodavac iz ilidze
 
Taaky je napisao(la):
e svasta..pa zar se i to krade...

Jarane kad ti ratkape od 15 marki skine sa auta, sta mislis zasto ne bi muziku neku ukrao?? Ja sam ufatio lika koji je meni pokusao skinuti ratkape sa auta, da napomenem ratkape su sve popucale, nisu ni zasta, al' mi se ne mijenjaju bas zato sto kradu sve zivo!! Radio spacan ne smijem u auto ubaciti jer je jaran na parkingu ostao bez dva vec!! I jos more takvih slucajeva!!!
 
Član
Taaky je napisao(la):
e svasta..pa zar se i to krade...
,
jaranu prije mejsec u po grada tako reci navece oko 9 sa golfa2 skinuli zadnju dasku i akumulator-akumulator fino odvrnuli skinuli kleme po p.s-u:icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Član
e svasta..ovo prvi put cujem...zar se i to krade..znam da su ratkappe bil in prije 5-6 godine pa su se krale glomazno..i te daske..kud ide ova zemlja .....a opet za taj woofer to je uradio neko ko zna da ga ima u autu..ili neko ko zna reko nekom..ne moze lopov ic od auta do auta..pa da vidi ima li ..
 
Član
Semaitalian je napisao(la):
ja mislim da sam vidio na piku jutros cekaj

Ima na piku danas postavlje magnatov samo mi sumljivo pise da je prodavac iz ilidze



I ja sam taj vidio, ali oglas objavljen 05.09.2009 ;)
 
Član
Uspjeo sam naci ko je odradio woofer jos samo da ga ufatim i malo ispitam. I nije mi vise do woofera koliko mi je samo da ga se docepam.Poznati narkomani koji kradu oko pijace a tu u blizini zive i odmah ubacuju u stan.Tako da ne mora daleko nosit. Ma pravo su se uhodali.Moj vam je savjet da se ne parkirate nigdje u blizini sonog trga. Dok bar ne pofataju ove narkomane ili dok ih barem neko posteno ne izlupa...



Ako ima neko da prodaje kakav woofer neka mi se javi, ima ovdje moj broj ;)
 
N

nenad

Daj ime, prezime, nadimak, SVE da svi znaju, ***** im mater lopovsku!
 
Član
uh uh dosta cesto sam parkirao na sonom trgu, kad god hocu negdje po korzu hodat, jesti...
al vise necu sigurno, hvala za tu informaciju i nadam se da ces posteno vratiti tom manijaku sto je ukrao woofer:icon_mad:

jel se krade znaci na onom parkingu sto se placa, ili neki drugi?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top