Ukraden woofer!!!

Ukraden woofer!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jedna molba za sve clanove foruma!!! Danas mi obijeno auta i ukraden magnat woofer a pojacalo nistu stigli izgleda ukrast.Pa molim sve clanove foruma bar ove sto su iz Tuzle ako slucajno im dodje pod ruke da mi jave. Da pofatamo jednom te šanere sto kradu usred grada i u pola bijela dana... Ev postavio sam i sliku kako je izgledao.


Hvala unaprijed!


061/682-332 BATAN


[attachment=25432]
 
Član
Mala je druze Tuzla.Svi se mi ovdje znamo i pomazemo. Bitno je samo da se zna kome je i sta ukradeno. Jer ovi šaneri ukradu i sto je najgore ponude tvojoj grupi prijatelja i kad uhvatis on govori nisam ja znao da je tvoje i nebi ja to nikad da sam znao da tvoje i tak te gluposti...



Samo neka se zna!
 
Član
Ako nisi prijavio u policiju i da nadzes nemozes ga uzeti....a moras imati serijski broj uredjaja da ga mozes povratiti sebi ili racun..... sto znaci seks:)
Odsad parkiraj na vidno mjesto....
 
Član
ma prosetaj ih dobro sto igy kaze ... ebi im familiju ... da je u travniku nasao bih ti odmah ;)

sretno u potrazi:cool:
 
ja bi mu stavio šišariku u pakas al naopako...da lagano udje,a tesko (citaj uz pomoc operacije) izadje :icon_mad:
 
Član
U Tuzli ga nece uspjet prodat jer sam razglasio svima za woofer i svi sad zovu svoje prijatelje i tako ce sigurno doci do onog koje to "otuđio"kao sto bi rekao Mr.Policeman.Ako ne nađem sutra onda je gotovo sa ovim.


Hvala svakako na podršci.
 
Član
Sto se tice tz nisam cuo da se igdje vise kradu cp-player-i woofer-i i pojacala stvarno strasan grad,ljudi sto kaze kradu u sred dana pred zgradama........sretno u potrazi......
 
Član
BaTan je napisao(la):
Jedna molba za sve clanove foruma!!! Danas mi obijeno auta i ukraden magnat woofer a pojacalo nistu stigli izgleda ukrast.Pa molim sve clanove foruma bar ove sto su iz Tuzle ako slucajno im dodje pod ruke da mi jave. Da pofatamo jednom te šanere sto kradu usred grada i u pola bijela dana... Ev postavio sam i sliku kako je izgledao.


Hvala unaprijed!


061/682-332 BATAN
ja radim na benziskoj u zivinicama ako neko budo doni tvoje bure da proda javimti odma
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top