Ukraden woofer!!!

Ukraden woofer!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
nemoze ih on nakras kolko ih ja mogu kupit a jednom kad bi ga uhvatio nebi ga ja tuko samo bi ga zavezo sa slep sajlom za auto i vozio jedno 80 -160:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
Na citavom se parkingu krade.Samo se ne krade ispred lg radnje jer imaju tu kamere i oni to znaju. Ako ces svakako platit onda se trpaj ispred LG a i mi se vrtimo non stop tu kraj radnje. Samo se meni ne isplati placat parking,skuplji parking nego moja dnevnica a da radim džaba i neda mi se.


Nemam pojma kako se zove ali cim ga vidis odma znas da krade kastofone. Jbg non stop je na njemu trenerka,crna jakna i kad god ga vidis ruke u djepovima i samo gleda lijevo desno snima gdje ima sta za ukrast.
 
ja sam prije 2 godine gledao kako frajer opljaha pola parkinga :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek:
ne mozes da vjerujes kako mirno odradjuje...uzme 2,3 kese iz auta odnese negdje blizu i vrati se i sve tak...
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
ja sam prije 2 godine gledao kako frajer opljaha pola parkinga :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek:
ne mozes da vjerujes kako mirno odradjuje...uzme 2,3 kese iz auta odnese negdje blizu i vrati se i sve tak...

I jesi zvao muriju ?
 

EJ2

Član
e drug, ja nisam prijatelj nasilja... ali razbij tog klošara :icon_mad:

kad smo već kod teme, je li kad kome pomogao alarm u autu?
 
syncro je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
ja sam prije 2 godine gledao kako frajer opljaha pola parkinga :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek:
ne mozes da vjerujes kako mirno odradjuje...uzme 2,3 kese iz auta odnese negdje blizu i vrati se i sve tak...

I jesi zvao muriju ?

sta ce mu murija taj u sedam dana udje i izadje odatle...
jedino da ga Bog sebi uzme...
al nema ga vise,il je umro od droge ili od batina :icon_twisted:
 
Član
Sinoc se i ja vracam kuci, mozda pola 11, Q7, sva stakla porazbijana... znaci nije bilo ni kasno kada se desilo, da prijavim... reko necu, dzaba se u belaj uvaljivat a i valja se odmorit :D
 
Član
ufatio frajera prije 10 dana u mom autu pokusava dvd izvaditi na ciglanama u sarajevu..cc nisam mogo vjerovati vidim otvorena vrata prednja vire noge ali sam mu ih polomio bio je onaj cuvar sto cuva podzemnu onu garazu kaze ja konto njegovo auto..neznam sta je snjim osto je lezati na zemlji nista murija sta ce mi..zna cuvar pa ako ko bude prolazio nek ga pita sta je snjim recite onaj sto vozi plavu trojku sto je prebio lopova..fino ga izudaro teleskopskom palicom i kulturno otiso niko rijeci nije reko...
 
Član
xzone je napisao(la):
ufatio frajera prije 10 dana u mom autu pokusava dvd izvaditi na ciglanama u sarajevu..cc nisam mogo vjerovati vidim otvorena vrata prednja vire noge ali sam mu ih polomio bio je onaj cuvar sto cuva podzemnu onu garazu kaze ja konto njegovo auto..neznam sta je snjim osto je lezati na zemlji nista murija sta ce mi..zna cuvar pa ako ko bude prolazio nek ga pita sta je snjim recite onaj sto vozi plavu trojku sto je prebio lopova..fino ga izudaro teleskopskom palicom i kulturno otiso niko rijeci nije reko...

:lol::lol::lol: E svaka cast
 
i bolje sto nisi muriju zvao,samo si mogao prijavu popusit...tako je moj komsija,onesvjestio momka i odvezo ga u stanicu...kad tamo hoce mu prijavu pisat i sreca znao jednog murjaka :D
ma samo udarat ba,murija ih odmah pusti :icon_twisted:
 
Član
sta sam drugo mogo nego izudarati stoku ja prvo kontam nije moje auto..a kad sam vidio jos mu vire noge prvo ga vratima po nogama onda napolje izvucem i izudaram postenski da nepomisli vise da pridje tudjem autu..izudaro bi ja njega jos vise nego me cuvar zaustavio kaze polomio si mu sve..stvarno kad vidis tako nesto nemas nikakve kontrole covjece poludis isto kao da nisi ti...ti se boris radis, skupljas pare da bi nesh kupio i pridje olos i odradi ti to..e pa nece bgm tako..
 
Član
svaka cast nek si ga na lupo i jest bolje sto nisi muriju zvao, jedan lik na banji u tz je vidio da lopov curi otima mobitel...opuca ga lola,nalego mu na ruku, unesvjesti ga..dosla murija...dobi fraja 2 godine uslovne
 
Član
uslikati vjeruj mi nisam na to ni pomislio ono kad vidis da ti je neko obijo auto stvarno poludis..sad iskreno sta mu je bilo neznam bio je krvav jer sam ga dobro izudaro a najbolje zna onaj cuvar garaze kakav je bi..hehe uglavnom nece mu dugo naumpasti ponovo uci u neko auto..a bilo je oko pola 3 po danu ja iso da kupim neke igrice na ciglanama, nisam se zadrzo mozda 10 minuta..stvarno je zalosno na sta su spali pa prodali bi rodjenu mamu...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top