Ukraden woofer!!!

Ukraden woofer!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
neka si ga rodijace izlema i ja bi, meni su isto rumbali u auto i iznili radio, cak i predpostavljam ko je i sta, ljuti olos, ima ih 5, 6. Jednoga osobno znam, propalica ljuta al mater mu j*em, ja cu njega nalemati, doce sutra sa svojima i noz ce mi u ledja zabosti, izgubis zivot radi budale!
Nekada se neisplati, al cekam ja svoju priliku, prika ce za koji mi sec biti pandur, brate negine im zatvora...
 
Davor_ je napisao(la):
Juce kod nas zatvorili grad i pohvatali ta govna sva 35dilera otislo:lol:

Eee i u nas ovdje isto bilo, nekog covjeka i zenu sa drogom uhapsili, a u drugoj kuci uhapsili neke sto su imali pun k* oruzja, krenuli izgleda ovi nasi da malo dovedu reda u ovoj drzavi hehe!!!
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
ja bi mu stavio šišariku u pakas al naopako...da lagano udje,a tesko (citaj uz pomoc operacije) izadje :icon_mad:

ja mislim ako koji lopov procita ovo vjerujem da tebi sigurno nece obiti :D :D :D evo najezio sam se .........ebala te sisarika gdje ti naumpade :D
 
Član
Meni su prosli petak obili sestrino auto i uzeli JVC player.
Parkirao u Merkatorovoj garazi na Ilidzi i vracam se oko pola 12, kad tamo razbijeno staklo, ispreturano auto, odnesen player.
Tako ako je neko kupio taj player, nek mi se javi da mu dam onu kutiju za plocicu, jer je to jedino sto mi je ostalo od playera:icon_twisted:
Dosta raje sa foruma vidim na Ilidzi, tako da vam preporucujem da pazite gdje parkirate.
 
nokke je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
ja bi mu stavio šišariku u pakas al naopako...da lagano udje,a tesko (citaj uz pomoc operacije) izadje :icon_mad:

ja mislim ako koji lopov procita ovo vjerujem da tebi sigurno nece obiti :D :D :D evo najezio sam se .........ebala te sisarika gdje ti naumpade :D

:lol: :lol: :lol:
 
Član
-adnan- je napisao(la):
Meni su prosli petak obili sestrino auto i uzeli JVC player.
Parkirao u Merkatorovoj garazi na Ilidzi i vracam se oko pola 12, kad tamo razbijeno staklo, ispreturano auto, odnesen player.
Tako ako je neko kupio taj player, nek mi se javi da mu dam onu kutiju za plocicu, jer je to jedino sto mi je ostalo od playera:icon_twisted:
Dosta raje sa foruma vidim na Ilidzi, tako da vam preporucujem da pazite gdje parkirate.

:lol::lol::lol::lol::lol:
eto ako je ko kupio nek se javi dobice i kutiju od plocice gratis hehehe

i ja gotovo uvijek parkiram u merkatorovoj garazi kad sam na ilidji..odsad povedem pit bulla i zatvorim ga u auto dok ja odem na kafu pa ko voli nek izvoli..hehe
 
Član
ja tu parkiram od samog otvaranja, i nisam se nikada plasio za auto. Kontam, Corsa B, nije nesto atraktivno al ovi izgleda ne biraju.
Kasnije cujem da nije prvi slucaj razbijanja, desetak dana prije mene momku razbili staklo na e36, iako nista nije bilo u auto.
tako, ako parkiras, parkiraj blizu one praonice na izlazu iz garaze, tu je bolje osvjetljeno, ili jos bolje na plato ispred Premiuma, ko i ostali tjuneri:icon_smile:
 
Član
xzone je napisao(la):
-adnan- je napisao(la):
Meni su prosli petak obili sestrino auto i uzeli JVC player.
Parkirao u Merkatorovoj garazi na Ilidzi i vracam se oko pola 12, kad tamo razbijeno staklo, ispreturano auto, odnesen player.
Tako ako je neko kupio taj player, nek mi se javi da mu dam onu kutiju za plocicu, jer je to jedino sto mi je ostalo od playera:icon_twisted:
Dosta raje sa foruma vidim na Ilidzi, tako da vam preporucujem da pazite gdje parkirate.

:lol::lol::lol::lol::lol:
eto ako je ko kupio nek se javi dobice i kutiju od plocice gratis hehehe

i ja gotovo uvijek parkiram u merkatorovoj garazi kad sam na ilidji..odsad povedem pit bulla i zatvorim ga u auto dok ja odem na kafu pa ko voli nek izvoli..hehe

:lol::lol::lol::lol: ja mislim da je ovo s pittom najpametnije rjesenje
 
Član
adohera je napisao(la):
xzone je napisao(la):
-adnan- je napisao(la):
Meni su prosli petak obili sestrino auto i uzeli JVC player.
Parkirao u Merkatorovoj garazi na Ilidzi i vracam se oko pola 12, kad tamo razbijeno staklo, ispreturano auto, odnesen player.
Tako ako je neko kupio taj player, nek mi se javi da mu dam onu kutiju za plocicu, jer je to jedino sto mi je ostalo od playera:icon_twisted:
Dosta raje sa foruma vidim na Ilidzi, tako da vam preporucujem da pazite gdje parkirate.

:lol::lol::lol::lol::lol:
eto ako je ko kupio nek se javi dobice i kutiju od plocice gratis hehehe

i ja gotovo uvijek parkiram u merkatorovoj garazi kad sam na ilidji..odsad povedem pit bulla i zatvorim ga u auto dok ja odem na kafu pa ko voli nek izvoli..hehe

:lol::lol::lol::lol: ja mislim da je ovo s pittom najpametnije rjesenje

danas nema drugacijeg nacina..,
 
Član
I meni su kod omege obili i maznuli JVC CD ja zvao muriju prijavio i govorim policajcu da ima kamera na omegi snima parking on govori mrak je nevidi se to sad koji papci.
 
Član
ja jutros se vracam kuci poslije izlaska....u pola 8 :D kad imam sta vidjet, komsija mete staklo kraj auta......i onda pitaju zasto imam folije na autu......
 
Član
edoode je napisao(la):
I meni su kod omege obili i maznuli JVC CD ja zvao muriju prijavio i govorim policajcu da ima kamera na omegi snima parking on govori mrak je nevidi se to sad koji papci.
najbolje ti je parkirat dole u omegi gdje je merkator,blizu je i osvjetljeno, a inace je losha rezolucija kamera,ako parkiras parkiraj sto blize gore onoj rampi,inace kamera ''fata do pola parkinga onog tj. do skole malte ne, al je rezolucija q...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top