UKINUTA KLASA 16!!

UKINUTA KLASA 16!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hahahaha skupina dječice koji bi utrke ubrzanja vozili sa Borom :lol::lol::lol:

Da čovjek ne povjeruje :lol::lol:

Ma ukinuo bih ja da se mene pita i 17 i 16 klase bolje da imamo 50 kvalitetnih auta na race-u nego krametine tipa TDI, SDI, CDI, GTD (sa grnom od GTI-jca i NJEMAČKIM dubokim branicima :lol:) nekakave 1.2 16V i ostale grobove koji svi skupa imaju konja koliko jedno auto iz 12 klase :lol::lol::lol:

Ajmo race-eri navalite :lol::lol::lol:
 
Član
;):cool:
coyotus bastus je napisao(la):
Ja bih da se ukine i 11 klasa onda bi morao voziti 10 klasu a to nema smisla stvarno:lol::lol::lol:
sve se bojim da ti neces voziti klasu 10 sec ove godine:icon_question:;)
i evo vam momci primjera ugledajte se na Bastu covjek je napredovao pa ga sad i ne interesuje klasa 16 ni 17 mada ih je svojevremeno vozio i tvrdoglavoscu i ljubavlju prema ovoj disciplini evo ga sad broj 1 u BiH
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
Hahahaha skupina dječice koji bi utrke ubrzanja vozili sa Borom :lol::lol::lol:

Da čovjek ne povjeruje :lol::lol:

Ma ukinuo bih ja da se mene pita i 17 i 16 klase bolje da imamo 50 kvalitetnih auta na race-u nego krametine tipa TDI, SDI, CDI, GTD (sa grnom od GTI-jca i NJEMAČKIM dubokim branicima :lol:) nekakave 1.2 16V i ostale grobove koji svi skupa imaju konja koliko jedno auto iz 12 klase :lol::lol::lol:

Ajmo race-eri navalite :lol::lol::lol:
:smajli16::smajli16::smajli16::smajli16::smajli16:
 
Član
BLACK KNIGHT je napisao(la):
Opet onaj Goca steereotipno sere, steram ti ga kroz tvoj stereo u sterilni mozak steretom...:lol::lol::lol:

Pingvini vidite ovo: Goca se na vama liječi!
Drugo: Goca će ove godine voziti (napisat ću vam velikim crvenim slovima da zapamtite) PLAVOG CLIA SPORT PH 1
Pa eto vam prilike da ga "sterate" ko smije
. A da morali bi za to voziti u 13 klasi.
Mmmmmm CRX DRIVER. Šta sam ih spilao na utrkama mmmmmmm.:icon_cry:
 
Član
guru je napisao(la):
BLACK KNIGHT je napisao(la):
Opet onaj Goca steereotipno sere, steram ti ga kroz tvoj stereo u sterilni mozak steretom...:lol::lol::lol:

Pingvini vidite ovo: Goca se na vama liječi!
Drugo: Goca će ove godine voziti (napisat ću vam velikim crvenim slovima da zapamtite) PLAVOG CLIA SPORT PH 1
Pa eto vam prilike da ga "sterate" ko smije
. A da morali bi za to voziti u 13 klasi.
Mmmmmm CRX DRIVER. Šta sam ih spilao na utrkama mmmmmmm.:icon_cry:


Od čega to boluje pa se liječi,depresije :D
 
Član
retro je napisao(la):
;):cool:
coyotus bastus je napisao(la):
Ja bih da se ukine i 11 klasa onda bi morao voziti 10 klasu a to nema smisla stvarno:lol::lol::lol:
sve se bojim da ti neces voziti klasu 10 sec ove godine:icon_question:;)
i evo vam momci primjera ugledajte se na Bastu covjek je napredovao pa ga sad i ne interesuje klasa 16 ni 17 mada ih je svojevremeno vozio i tvrdoglavoscu i ljubavlju prema ovoj disciplini evo ga sad broj 1 u BiH

Ode on u 12 sec klasu ove godine, otežao je auto, stavio je xenone + 2 balasta :lol:
 
Član
guru je napisao(la):
Pingvini vidite ovo: Goca se na vama liječi!
Drugo: Goca će ove godine voziti (napisat ću vam velikim crvenim slovima da zapamtite) PLAVOG CLIA SPORT PH 1
Pa eto vam prilike da ga "sterate" ko smije
. A da morali bi za to voziti u 13 klasi.
Mmmmmm CRX DRIVER. Šta sam ih spilao na utrkama mmmmmmm.:icon_cry:

Nisam ni sumnjao da će biti nešto zanimljivo. :123:
Za ostale vs. Goca - probajte neke komentare shvatiti kao šalu, ne morate biti 100% bukvalni, forum bi po meni trebao služiti za za*ebanciju kad nam je dosadno i nemamo ništa drugo raditi osim buljiti u ekran. I malo respecta ne bi škodilo... ipak je Goca (Kostur) jedan od ljudi koji su stvorili BiH SR scenu i vozio je 14 sec. kad ni u Hrvatskoj nije bilo puno toliko brzih auta a u BiH da ne govorimo. ;)
Gera, kojeg neko spomenu, je u tom periodu trčao za offoroad vozilima i nije ni znao šta je SR. :D
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
Hahahaha skupina dječice koji bi utrke ubrzanja vozili sa Borom :lol::lol::lol:

Da čovjek ne povjeruje :lol::lol:

Ma ukinuo bih ja da se mene pita i 17 i 16 klase bolje da imamo 50 kvalitetnih auta na race-u nego krametine tipa TDI, SDI, CDI, GTD (sa grnom od GTI-jca i NJEMAČKIM dubokim branicima :lol:) nekakave 1.2 16V i ostale grobove koji svi skupa imaju konja koliko jedno auto iz 12 klase :lol::lol::lol:

Ajmo race-eri navalite :lol::lol::lol:
Brate moj... jest da vozim dizela al zato imam normalan pritisak.

btw. ev vidim kako nam je kolega "kostur" godinama stvarao SR scenu, pa je za to sad da se ukine najintresantnije klasa
Zivio kostur!!!

Nedaj boze da su svi ovakvi kao on... onda nebi bilo ni 11 klase jer bi svi bili da je po jedna klasa ukine.
 
Član
Aj molim te evo ja ko vozac pitam nekoga od svih ovih ovde zasto je klasa 16 najzanimljivija.... Zasto je zanimljivije vidit dva golfa kako se potezu u 16 nego bastu kako pokusava u 10 aj molim vas recite....BLACK KNIGHT ,noke, mrva i ostali....
 
Član
guru je napisao(la):
BLACK KNIGHT je napisao(la):
Opet onaj Goca steereotipno sere, steram ti ga kroz tvoj stereo u sterilni mozak steretom...:lol::lol::lol:

Pingvini vidite ovo: Goca se na vama liječi!
Drugo: Goca će ove godine voziti (napisat ću vam velikim crvenim slovima da zapamtite) PLAVOG CLIA SPORT PH 1


uuuu... kako smo samo nafurani uuuu...
hahah pingvini :) Goca se na vama liječi! hahahah

Probajte Andol ! hahahahahahaha

"Aj molim te evo ja ko vozac pitam nekoga od svih ovih ovde zasto je klasa 16 najzanimljivija.... Zasto je zanimljivije vidit dva golfa kako se potezu u 16 nego bastu kako pokusava u 10 aj molim vas recite....BLACK KNIGHT ,noke, mrva i ostali.... "

Koliko ljudi poznaje Bastu? Koliko ljudi vidi Bastu? Koliko brzo Basta ide vec se zna. Covjek je nabrzi i ima jako lud projekat. Dva motora. On je stvarno zanimljiv, za pogledat ne samo kako vozi, vec i da vidis kako je sve uradjeno na toj raketi od automobila.
Drugima medjutim, nije jer se zna i kako vozi i on odvozi jednom i gotovo. Sad ga ima sad ga nema! Kao i Hota.

Dvije dvice kad se potezu, to je vec legenda. Dvice se vidjaju po gradu i obicno kruze neke legende ko je koga otreso a ko je dao zmigavac na semaforu. Koliko crna dvica sa alesio felgama ima konja. 180 HP... 165 HP, ma nema toliko, a jesi vidio bijelog keca.

I onda dodje SR gdje se nadju kec i dvica ili dvica i dvica i tako odes u legendu! :)

Ako si bio u Zivincama zadnji put trebao si da vidi revijalne voznje styling automobila. :) To je bio najzanimljviji dio.
 
Član
Mrvica je napisao(la):
Aj molim te evo ja ko vozac pitam nekoga od svih ovih ovde zasto je klasa 16 najzanimljivija.... Zasto je zanimljivije vidit dva golfa kako se potezu u 16 nego bastu kako pokusava u 10 aj molim vas recite....BLACK KNIGHT ,noke, mrva i ostali....

Zato što utrka puno duže traje i imaš šta vidjeti :lol::lol::lol:

Ja vas ljudi sve volim i da nema ovog foruma trebalo bi ga izmisliti ;) kakvih sam ovdje bisera pročitao i kakvih ovdje fanatika ima takvih nema ni u pojasu Gaze :lol:

S druge strane ovdje ima jako pametnih ljudi i okorjelih racera iz svih gradova BiH koji prave jako brza auta koja ćete vidjeti ove sezone i njih jako respektiram a vjerujte mi kad vam kažem da Almir nije jedan od njih :lol::lol:
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
Mrvica je napisao(la):
Aj molim te evo ja ko vozac pitam nekoga od svih ovih ovde zasto je klasa 16 najzanimljivija.... Zasto je zanimljivije vidit dva golfa kako se potezu u 16 nego bastu kako pokusava u 10 aj molim vas recite....BLACK KNIGHT ,noke, mrva i ostali....

Zato što utrka puno duže traje i imaš šta vidjeti :lol::lol::lol:

Ja vas ljudi sve volim i da nema ovog foruma trebalo bi ga izmisliti ;) kakvih sam ovdje bisera pročitao i kakvih ovdje fanatika ima takvih nema ni u pojasu Gaze :lol:

S druge strane ovdje ima jako pametnih ljudi i okorjelih racera iz svih gradova BiH koji prave jako brza auta koja ćete vidjeti ove sezone i njih jako respektiram a vjerujte mi kad vam kažem da Almir nije jedan od njih :lol::lol:

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

smrc...

Ali zato GocaS6 jeste, sa privatnim avionom ce da izbaci Clia, povratak legendarnog sveznadara Goce i advokata Guru-a. Pozdravimo ih.. hip hip HURAaaaa hip hip HURAaaaaa :) heheheheheh

Cim neko govori vjerujte mi, znaj da odmah laže!!! :)
 
Član
[/b]
Almir je napisao(la):
guru je napisao(la):
BLACK KNIGHT je napisao(la):
Opet onaj Goca steereotipno sere, steram ti ga kroz tvoj stereo u sterilni mozak steretom...:lol::lol::lol:

Pingvini vidite ovo: Goca se na vama liječi!
Drugo: Goca će ove godine voziti (napisat ću vam velikim crvenim slovima da zapamtite) PLAVOG CLIA SPORT PH 1


uuuu... kako smo samo nafurani uuuu...
hahah pingvini :) Goca se na vama liječi! hahahah

Probajte Andol ! hahahahahahaha

"Aj molim te evo ja ko vozac pitam nekoga od svih ovih ovde zasto je klasa 16 najzanimljivija.... Zasto je zanimljivije vidit dva golfa kako se potezu u 16 nego bastu kako pokusava u 10 aj molim vas recite....BLACK KNIGHT ,noke, mrva i ostali.... "

Koliko ljudi poznaje Bastu? Koliko ljudi vidi Bastu? Koliko brzo Basta ide vec se zna. Covjek je nabrzi i ima jako lud projekat. Dva motora. On je stvarno zanimljiv, za pogledat ne samo kako vozi, vec i da vidis kako je sve uradjeno na toj raketi od automobila.
Drugima medjutim, nije jer se zna i kako vozi i on odvozi jednom i gotovo. Sad ga ima sad ga nema! Kao i Hota.

Dvije dvice kad se potezu, to je vec legenda. Dvice se vidjaju po gradu i obicno kruze neke legende ko je koga otreso a ko je dao zmigavac na semaforu. Koliko crna dvica sa alesio felgama ima konja. 180 HP... 165 HP, ma nema toliko, a jesi vidio bijelog keca.

I onda dodje SR gdje se nadju kec i dvica ili dvica i dvica i tako odes u legendu! :)

Ako si bio u Zivincama zadnji put trebao si da vidi revijalne voznje styling automobila. :) To je bio najzanimljviji dio.


Epa bas zato i nije zanimljiva jer sve te dvice,kecevi, gsi-evi, sva ta auta idu 15 i bilo vi ih zanimljivo viditi u 15 klasi a ne 16.....
Ja sam vozio pretprosle u 16 pusto gas, pa pun gas u 15, pa 14 a sada ocu sve da uradim da idem u 12 i meni je sto brze to zanimljivije.....
 
Član
kakvih ovdje fanatika ima takvih nema ni u pojasu Gaze :lol:
..........;);):cool::cool:
To druže zovi arape da potpišu sporazum i švabe da šalju hum. pomoć:icon_biggrin::icon_eek: a baš nas ima svakakvi:icon_question::icon_question:
pa ljudi ako hoćete da vozite, vozite niko vam ne brani u koju će te klasu ali nećeš biti doživotno u naj gorim klasama, da bi bio neka legenda onda si trebo biti neki pisac (BRANKO ĆOPIĆ),presjednik države(ALIJA IZETBEGOVIĆ) ONI SU SIGURNE LEGENDE

Ja hoću samo da vozim i jedva čekam da sezona počne a vi ovdje samo previše pametujete i ništa drugo čak ni za klase 16 nemate auta:123::123::123::123::123::123::123::123::123::123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top