UKINUTA KLASA 16!!

UKINUTA KLASA 16!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Novi 402 Streetrace pravilnik - 2009-02-07

Objavljen je novi pravilnik za 402 Streetrace utrke ubrzanja za godinu 2009.

Molimo sve natjecatelje da pročitaju pravilnik i upoznaju se sa novim pravilima. Neke od istaknutijih promijena u sezoni 2009 su :

* Povečanje sigurnosti i opreme u bržim klasama
* Ukidanje klase od 16 sec.
* Promjene u sistemu bodovanja

402 Streetrace želi svim natjecateljima uspješnu sezonu 2009 !

Pozdrav,
402 Streetrace


:icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes: šta mislite??? Naravno ovo se odnosi na utrke u Republici Hrvatskoj.
 
Član
Nista morat cu vadit sjedista, rezervnu gumu i slicno, ako zelim voziti u 15 :icon_biggrin:

U BiH jos nema tih pravila, tako da, vozimo domace :lol:
 
Legend
Presmjesno :lol:

Mozda filtriraju one dizele iz utrka :) i GTI dvice. Neznam koliko auta ce biti prijavljeno onda, ali eto ..
 
Član
da,problem je sto ce biti manji fond nagrada,te sporije klase pune nagradni fond za brze i nije to trebalo po meni ukidati.
Najvise auta bude iz najsporije klase i kako idu brze klase tako se smanjuje broj auta.

Ili imaju jakog sponzora koji ce da pokrije tu financisku rupu ili ce smanjiti nagradni fond :icon_question:
 
bit ce onda bih prvenstvo atraktivnije ;)

zanimljivije ce biti za gledaoce, ali nije trebalo to raditi zbog samih takmicara ;)
 
Član
pa normalno da treba ukinut klasu 16 jesu li to trke ili nisu 16 sec vozi od mog starog tdi ide 16 sec kakve su to trke nije mi jasno:icon_rolleyes::123:
 
Član
prozor je napisao(la):
pa normalno da treba ukinut klasu 16 jesu li to trke ili nisu 16 sec vozi od mog starog tdi ide 16 sec kakve su to trke nije mi jasno:icon_rolleyes::123:


aha vidio sam ti ja starog na rejsu, bas kad su mu izmjerili 16.00 sec :icon_biggrin:
 
Član
edo_16v je napisao(la):
prozor je napisao(la):
pa normalno da treba ukinut klasu 16 jesu li to trke ili nisu 16 sec vozi od mog starog tdi ide 16 sec kakve su to trke nije mi jasno:icon_rolleyes::123:


aha vidio sam ti ja starog na rejsu, bas kad su mu izmjerili 16.00 sec :icon_biggrin:
greska 16.98 je vozio tacnije :icon_biggrin:
 
Član
po meni cista glupost
16 klasa je entry klasa i nece neko doci ko nikad nije vozio race prvo sa autom od 14sec da proba
ljudi se navuku kada probaju pa onda ide svlacenje vremena,ali ako mu treba auto od 15 sec da proba mislim da ce biti sve manje i manje takmicara
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top