UKINUTA KLASA 16!!

UKINUTA KLASA 16!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
0 - 100 oko 7,5 - 8 sec ide moj GTI , jel to sporo ..? naravno da nije ... 16 sec auta nisu nimalo spora i uvjek ću radije gledati 16 sec klasu nego 13 !

Street Race je po meni i bila ta draž da sa cestovnim autom dođeš i vozaš se, družiš ...
 
Član
Upravu si jbg zato se i zove street race jer dodjes sa autom koje vozis svaki dan i poganjas se!
Meni vec gube draz te trke kada dovlace auto na prikolici,mislim respect za te ljude ali nekako to vec nije to,daj auto koje se vozi na ulici,to je street race,sve ostalo je drag race,raketni pogon i slicno!
 
Član
Upravo to ... izgubila se draž ... al hebeš to, to je tamo u CRO ;)

Imamo u BiH od 17 pa nadole i opleti :cool: uf hoću se navozati tra la la la laaaa laaaaaa :123:
 
Član
A hocel bit u bosni ona klasa, posto nisam bas upucen, klasa do 140ks???
I sta na primjer dodje neko sa 2,0TDi od 140ks, i ima chip, a ne priznaje da ima chip??
Ne kontam kako to ide??po cemu se mjeri tih 140ks??
 
Dottore je napisao(la):
0 - 100 oko 7,5 - 8 sec ide moj GTI , jel to sporo ..? naravno da nije ... 16 sec auta nisu nimalo spora i uvjek ću radije gledati 16 sec klasu nego 13 !

Street Race je po meni i bila ta draž da sa cestovnim autom dođeš i vozaš se, družiš ...

Slazem se u potpnosti!RESPECT
 
Član
nadam se da cete uskoro skontat da se kod nas ova vrsta sporta ni u kom slucajnu ne isplati (drag,style i dB) .... previse ulaganja za jedan obicni pehar od 4 marke u bingu .... mada opet ako vam je to stvarno neki gust i ako stvarno zivite samo za to, onda RESPECT i PODRSKA naravno .... pozzz
 
sto se tice 402SR to je i bilo za ocekivati..
neki ce se sjetiti da je ta prica bila aktuelna jos prije prosle sezone (ako se tako moze nazvati proslogodisnje 402SR takmicenje), te da je odluceno da za 2008 ostaje, ali od 2009-te definitivno otpada 16 klasa zbog sve veceg broja takmicara u brzim klasama...

na posljednjim manifestacijama 402SR na kojima sam ja prisustvovao svakako je bilo vise auta i u 15 i u 14 klasi od 16 klase, pa tom logikom ukidanjem te klase povecava se nagradni fond za ostale klase, a taj manjak takmicara nece se odraziti kod njih na broj prijava...

ipak steta je jer kao sto su neki vec naveli, tih 16 sec je neki idealni entry-level jer manje vise svako jace fabricko auto, ili neko slabije s malim doradama moze ici to vrijeme, a za 15 ipak treba i vise truda i vise novca.

bilo kako bilo, kod nas ce se moci voziti, a onim rijetkim iz bih koji nastupaju na 402SR utrkama van bih ukidanje ove klase svakako nece predstavljati problem ...
 
Član
Dottore je napisao(la):
Imamo u BiH od 17 pa nadole i opleti :cool: uf hoću se navozati tra la la la laaaa laaaaaa :123:

To je to. I mi ćemo kad nam dosadi (tj. kad se toliko ubrzamo) ukinuti klasu 17 i 16 kao što smo ukinuli 18, samo to se neće desiti ubrzo. ;)

Iceman je napisao(la):
Moze se ocekivati drasticno smanjenje takmicara

Ma jok. Ako si pratio, onda znaš da je na 402SR bilo manje auta u 16 sec, nego u 15 i 14 a većina onih što su vozili 16 je probijala u 15. Neće se ni primjetiti razlika samo će nagrade biti veće.
 
Član
Sike je napisao(la):
Dottore je napisao(la):
Imamo u BiH od 17 pa nadole i opleti :cool: uf hoću se navozati tra la la la laaaa laaaaaa :123:

To je to. I mi ćemo kad nam dosadi (tj. kad se toliko ubrzamo) ukinuti klasu 17 i 16 kao što smo ukinuli 18, samo to se neće desiti ubrzo. ;)

Iceman je napisao(la):
Moze se ocekivati drasticno smanjenje takmicara

Ma jok. Ako si pratio, onda znaš da je na 402SR bilo manje auta u 16 sec, nego u 15 i 14 a većina onih što su vozili 16 je probijala u 15. Neće se ni primjetiti razlika samo će nagrade biti veće.

Pratio sam znam o cemu govoris ma nista imamo par godina fore da ulazemo u motore dok ova promjena ne stigne na nase prostore:icon_smile:
 
Član
Nadopuna pravilnika za sezonu 2009 - 2009-02-11

Pozdravljamo sve natjecatelje i objavljujemo novi pravilnik za nadolazeću sezonu koji donosi neke novosti i promjene u sistemu natjecanja.

Prvenstveno nam je cilj podignuti stupanj sigurnosti u bržim klasama, dok ukidanje klase 16 ide u prilog atraktivnosti i brzini odvijanja samog eventa.
Sistem bodovanja je doživio neke nadogradnje tako da je vrlo važno da se bodovi skupljaju u klasi u kojoj ste započeli natjecanje i samim time dobit ćemo na kraju sezone pored prvaka 402 Street race-a i i prvaka određene klase.

Za naše najbrže natjecatelje od ove je godine uvedena novost u sistemu startanja "PRO TREE" radi eliminiranja "roll out" taktiziranja na startu, što znaći da će start automatski biti dan, istog trenutka kad se upale "pre stage" i "stage" svjetla.

Prijave radi izdavanja licenci i podjele startnih brojeva u cilju smanjenja gužvi na prijemu i verifikaciji na sam dan utrka, biti će otvorene vrlo uskoro.

Pozdrav,
402 SR
 
Član
Al_Galone je napisao(la):
Upravu si jbg zato se i zove street race jer dodjes sa autom koje vozis svaki dan i poganjas se!
Meni vec gube draz te trke kada dovlace auto na prikolici,mislim respect za te ljude ali nekako to vec nije to,daj auto koje se vozi na ulici,to je street race,sve ostalo je drag race,raketni pogon i slicno!

POTPIS
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top