UKINUTA KLASA 16!!

UKINUTA KLASA 16!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Mrvica je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Treba se napredovati ali ne na silu.Ionako se nije kod nas ukinula klasa 16 tako da ne znam čemu rasprava,kad bude vrijeme ukinuće kod nas ali sad je baš prerano...

To i ja tvrdim al mi glupa prica da je recemo klasa 16 zanimljivija od 11 nemojte tako....

to je opet stvar.. ajmo reci nekog ukusa.. da je recimo negdje vani, gdje ima 10 auta u klasi 11, koji PUCAJU od snage, to bi drukcija prica bila, ali ako je tebi fora da ti sam proletis stazom, onda oke

sve ostalo je nametanje svog misljenja drugima, i stvar nekog "ukusa" neko voli da gleda 20 auta kako se trkaju u jednoj klasi , neko jedno al brzo pa Boze moj..

ako ti se ne gleda 16 klasa, dodjes oko 4 kad budu ovi brzi i cao..
 
ja smatram da street race ili trke ubrzanja ili kako god kod nas ne bi bile ni priblizno popularne da nije bilo nekih fica i slicnih koji su zarili i palili skupocjena auta..
sjecam se trenutka kada je grubelic u BL postavio tadasnji rekord 10,5xx , i nas bukvalno 15-20 koji smo stajali tamo negdje kod cilja i gledali ga kako leti stazom smo vristali od uzbudjenja.. (imam i snimak toga :), zajedno sa vristanjem :) ).

nerealno je govoriti da su sporije klase interesantnije, jer su upravo oni projekti koji su proslavili ovaj vid takmicenja kod nas u klasama 13 i nanize...

da se razumijemo, i ranije sam rekao da podrzavam i ove entry klase i one nose svoju car.. pa ja sam vozio 19 kada je najsporija klasa bila 18 :) , jer mi je to bio gust i jer to volim, i isto tako mnogi voze i 17 i 16 jer to vole..

bez obzira na broj takmicara u klasi, smatram da je realno atraktivnije kada i publika i takmicari imaju priliku vidjeti nevjerovatna ispaljenja sa starta i slicne stvari koje nose ove brze klase..

klase 17,16,15 su klase u kojima se moze voziti bez ogromnog ulaganja, a ljudima su interesantne jer u tim klasama mogu vidjeti okrsaje ljudi koje vidjaju svakodnevno po gradu, i to nosi svoje, ali ipak se mora priznati da su brze klase interesantnije, barem ja to tako vidim..

pozz
 
Član
Almir je napisao(la):
harbas je napisao(la):
Almir je napisao(la):
harbas je napisao(la):
kakvih ovdje fanatika ima takvih nema ni u pojasu Gaze :lol:
..........;);):cool::cool:
To druže zovi arape da potpišu sporazum i švabe da šalju hum. pomoć:icon_biggrin::icon_eek: a baš nas ima svakakvi:icon_question::icon_question:
pa ljudi ako hoćete da vozite, vozite niko vam ne brani u koju će te klasu ali nećeš biti doživotno u naj gorim klasama, da bi bio neka legenda onda si trebo biti neki pisac (BRANKO ĆOPIĆ),presjednik države(ALIJA IZETBEGOVIĆ) ONI SU SIGURNE LEGENDE

Ja hoću samo da vozim i jedva čekam da sezona počne a vi ovdje samo previše pametujete i ništa drugo čak ni za klase 16 nemate auta:123::123::123::123::123::123::123::123::123::123:

Ostale su ti jos samo patike da vire. Jos malo i gotovo...



dobar komentar nikdje veze ali tebi ima sigurno:icon_question::icon_question::icon_question:

Jednostavno stavi u potpisu: "Potpisujem sve sto Goca, Octane, Sike i Guru kažu!" :)

:) :) :)

ne vidim razloga da potpisujem , navedi mi primjer gdje sam ih podržao a da nisu u pravu ili nekog drugog ne samo njih
pokušavaš na razne načine da postaneš veliki braco ali ti ne ide od ruke spusti se malo nemoj naglo samo laganini
 
Član
silverstar je napisao(la):
sjecam se trenutka kada je grubelic u BL postavio tadasnji rekord 10,5xx , i nas bukvalno 15-20 koji smo stajali tamo negdje kod cilja i gledali ga kako leti stazom smo vristali od uzbudjenja.. (imam i snimak toga :), zajedno sa vristanjem :) ).

Mozes li klip postavit na rapidshare, il' na youtube?
hvala;)
 
Član
vw_damir je napisao(la):
silverstar je napisao(la):
sjecam se trenutka kada je grubelic u BL postavio tadasnji rekord 10,5xx , i nas bukvalno 15-20 koji smo stajali tamo negdje kod cilja i gledali ga kako leti stazom smo vristali od uzbudjenja.. (imam i snimak toga :), zajedno sa vristanjem :) ).

Mozes li klip postavit na rapidshare, il' na youtube?
hvala;)

da da dobro se sjecam to je jos uvijek bilo u vrijeme PUNGAS-a...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top