ubrzanje 60-100 km/h

ubrzanje 60-100 km/h

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hehehe prvi na google pa eto, al nije bitno, slika kazem taj E46 mi se oduvjek svidjao, od kako je napravljen zapravo :D
 
Član
Evo ispravka :D

picture.php
 
Ma znaš šta, bacite sve te Golfove, M3-ce i tako to. Kad svi završe na otpadu kao hrpa lima, ovaj će još voziti. Već 30 godina je tako :D :D

200d123.jpg
 
Član
menjic je napisao(la):
E pa zato sto ne moze nek se ne petljaju tamo gdje im nije mjesto.

Cast izuzetcima dizelima ali takvih je malo.

A ti si kao neka manga s brdo vozačkog iskustva s nekim opasnim atmosfercem koji voli vadit mast autu i kod normalnog pretjecanja na 60km/h ..šaltaš u drugu tak da cijelo selo zna kad se forfara...jer druga ide ona bez problema do 120 km/h ..pa i više ak treba :D
i to koristiš u svakodnevnom pretjecanju??

slabo....

@dellas: može svemočni diesel i u 3. prek 130km/h ..al nema potrebe vaditi mast ...kad imaš dovoljno momenta :lol:
 
Član
@hakkler: bez uvrede drug,al ti si,otkako si nabavio tu skodu,pa je kasnije i cipovao,priklonjen dizelkama...nije ti koment mjerodavan,gledaj stvari realno...ne mora saltat u drugu,al prica je bila o maximalnim performansama sa 60kmh pa navise...zavrni dizela u crveno pa ce 3 zaseoka znat da si gasao na tom mjestu kad ujesen probaju zrele jabuke a ono cadj po njima:lol:
i nisam jos vidio dizela da ide 130 u trecoj...valjda ih koci onih 4500rpm...btw,opticka varka na obrtomjeru,razvuceni su brojevi pa se cini da ide,al ne ide:D

EDIT: posto ces sad,pretpostavljam,osuti na mene paljbom,samo da kazem da nisam priklonjen nijednoj vrsti goriva,samo volim auta koja idu ;)
 
Član
@edoze jel se zafrkavas ili stvarno nisi vidio dizela da ide 3-om 130:icon_question:
Drug s Jettom 2 1.6 TDi 3-om 120 km/h ;)
 
Član
_vwfan_ je napisao(la):
@edoze jel se zafrkavas ili stvarno nisi vidio dizela da ide 3-om 130:icon_question:
Drug s Jettom 2 1.6 TDi 3-om 120 km/h ;)

u te jette je tacan brzinomjer...btw,u drugoj temi koja je bila je konstatovano da nema smisla dizela razvlacit preko 4000...il sad odjednom ima? pa je tamo napisano 20-tak stranica onako bezze...a ta jetta moze i 200 ako joj puse vjetar u ledja ;)
malo jaci benzinci imaju blokadu koja zaustavlja obrtaje,a vecina dizela stane jer ustvari ne moze brze da se zavrti
 
Član
@Darker: nije lose crno da crnje ne moze :D ali rekoh to jos nije u mom cjenovnom rangu :)


@hakkler: Jebiga kako god da preticem, od skodilaka cu uvijek biti brzi.

Sad imam celicu ona ide 100 u drugoj, a honda je isla 120. Ali nije problem napravicemo i celicu da ide malo vise :D

I ne nepreticem uvjek tako, nego samo kad hocu da pokazem ovim nekim dizelima kako mi izgleda zadnji kraj auta.
 
Član
edoze je napisao(la):
@hakkler: bez uvrede drug,al ti si,otkako si nabavio tu skodu,pa je kasnije i cipovao,priklonjen dizelkama...nije ti koment mjerodavan,gledaj stvari realno...ne mora saltat u drugu,al prica je bila o maximalnim performansama sa 60kmh pa navise...zavrni dizela u crveno pa ce 3 zaseoka znat da si gasao na tom mjestu kad ujesen probaju zrele jabuke a ono cadj po njima:lol:
i nisam jos vidio dizela da ide 130 u trecoj...valjda ih koci onih 4500rpm...btw,opticka varka na obrtomjeru,razvuceni su brojevi pa se cini da ide,al ne ide:D

EDIT: posto ces sad,pretpostavljam,osuti na mene paljbom,samo da kazem da nisam priklonjen nijednoj vrsti goriva,samo volim auta koja idu ;)
ma nije uopće bad..:icon_smile:
koment nije mjerodavan da se ne miješam tam gdje mi nije mjesto.

Držim se teme i nakon ovih 14 str. totalnog off topica..
(ko ne zna nek pročita prvi post u temi)
Poanta teme je ubrzanje,pretjecanje ili ti forfaranje od 60-100km/h jel...????
U kojem je stupnju prijenosa to najbrže obavit..kad će auto najbolje povuč..i tim se valjda misli na svakodnevnu vožnju..kad te neki panj recimo "pili" s 6 bana a cesta dozvoiljava bez problema da se voziš 80-90...pa i više ak ti se žuri.
Što se tiče jabuka i ostalih plodova koji rastu uz cestu tak je večinom sve GMO od kiselih kiša,zatrovane zemlje,gnojiva itd...i osim toga...moj škodilak ne dimi ili ti čađi (možda radi smjese :D ) jedino prek 4500 kad mi pobjegne pa ne stignem prešaltat...tak da to isto ne drži vodu kakva će berba bit :lol:

Ugl. mislim da večina (svatko ko poznaje svoj autu) kod ubrzanja i pretjecanja pri 60km/h šalta u treču da bi prošao potencijalnog puža ispred sebe (diesel može i s četvrtom radi momenta...al treča je sigurnija i brža)
Probao jedanput,dvaput s trečom iznad 130(4700,4800)..i četvrtom do 190km/h..al bez potrebno jer osim galame i osjetnog pada ubrzanja i snage bila je zadovoljena moja znatiželja...al opet to nije tu tema :icon_smile:
 
Član
Pa nije ni realno onda poredit dizel i benzin u ovom smislu.

Dizelu i jest najbolje 2-3 hiljade a benzincu 5-6 tako da ce svaki tdi biti brzi od slicnog benzinca ako idu u 4 brzini.

Isto bi bilo porediti ta dva auta na 6000 obrtaja ako golf i ima 6 umro bi odma dok bi benzinac taman prodisao.

I nismo nasli niti izmislili toplu vodu svako auto ide najbolje na obrtajima gdje mu je najveci obrtni momenat.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top