Turbo na atmosferca?

Turbo na atmosferca?

Uradi ti servise , zamjeni pohabane djelove , provjeri kocnice , vidi jel gdje hrdja ufatila pa onda ganjaj konje , tuzno je da je svima bitno sto brze ici a niko se ne pita kako ce stati i hoceli sta otpasti , auto treba da bude kompletno kao kod Esse , kad radis uradis da valja , najlakse je pocupati interijer , gruhnut motor i molit boga hoces doci sa SR-a do kuce i sl
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Uradi ti servise , zamjeni pohabane djelove , provjeri kocnice , vidi jel gdje hrdja ufatila pa onda ganjaj konje , tuzno je da je svima bitno sto brze ici a niko se ne pita kako ce stati i hoceli sta otpasti , auto treba da bude kompletno kao kod Esse , kad radis uradis da valja , najlakse je pocupati interijer , gruhnut motor i molit boga hoces doci sa SR-a do kuce i sl
:lol::lol::lol::lol::lol:
jel to me zajebavaš? Pa nije to opel
Hrđa i AUDI to su dva pojma koja se nikako ne mogu spojiti
Ma kakav SR,to je auto za evry day. A ovi što pričaju za 500 km to ugradit? :lol::lol::lol: Pa sami remap ECU-a je 400-600€
Ili da probušim dizne malo burgijom i lemilicom spalim koji otporik u ECU da mu baca više goriva?
Uvijek sam ja nešto karabudžio i tako jeftino prolazio (varene klipnjače,ispravljani ventili...) i ti strojevi su išli za pravo čudo koliko su skarabudženi. Ostalo je smao jedno pitanje. Koliko dugo? Meni je preko glave više tog kentranja. Ako ću nešto radit onda to ću to uradit kako spada i izvuć iz džepa kolko treba. Ako nemam,šta? Koda moram imati najbrže auto u gradu. Vozim šta imam,ako nemam idem busom. te novce što ću bacit bolje mi uložit u fakultet. Jer ako se ne uradi kako treba to je čisto bacanje novaca(bacanje je iovako i onako ali bar znaš šta imaš kad je sve po PS-u)
Ugl. od toga neće biti ništa idem ja na druga slova abecede (S)
 
Član
Audi ima pocinčan lim.. a zašto stavljati na N/A motor turbo, kada audi ima dosta turbo benzinaca... jeftinije/jednostavnije
 
bas ovdje ima basanja,a mislim cemu svi ovi odgovori,ja cim vidim naslov teme odmah ju preskocim.nemam nista protiv clana koji ju je otvorio,ali takve stvari se ne pisu po forumu nego se slazu u garazi,a i internet je pun tih sranja o upgradeu na turbo,neznam cemu i ova 1268 tema na toj bazi?
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
bas ovdje ima basanja,a mislim cemu svi ovi odgovori,ja cim vidim naslov teme odmah ju preskocim.nemam nista protiv clana koji ju je otvorio,ali takve stvari se ne pisu po forumu nego se slazu u garazi,a i internet je pun tih sranja o upgradeu na turbo,neznam cemu i ova 1268 tema na toj bazi?

Pa nemoj tako, nije ova tema bas beskorisna ko ostale koje su otvarane na slicnu problematiku. Ovdje smo ipak naucili da se moze slozit turbo motor sa ulaganjem do 500 maraka i da je to u stvari pi*kin dim ako si snalazljiv...
Ima na otpadu kupit turbina (nije bitno koja i kakva) za 50 maraka koju brusilicom prepravis da ti legne na motor, heknes par dizni i par dihtunga, jedna zlica vegete i eto te, deres sve po cesti :lol:
 
Član
http://www.pik.ba/artikal/3430422/turbina-51-kw-golf2/ vidis da ima:lol::lol::lol:, mozda i ostane para od tih 500km
 
Član
a što je najžešće u svemu tome,sinoć nešto razmišljam i sjetih se da su u mom autu radilica i klipnjače oslabljene(od 90ks karburatora) kada sam radio generalnu motora uzeo sam tu radilicu i znam da nisu pasale klipnjače od 115 ks jer su šire
kad bi stavio turbo pola motora bi na auspuh izašlo :lol:
 
Da se za te pare moze slozit kvalitetan turbak, svi bi mi zvizdali po putu, buduci da je to ne moguce, tu se nema sta dalje raspravljati, oni koji misle za 500 km-ica biti brzi po putu, trebaju se i dalje poducavati.. Pa eto imate par kvalitetnih projekata na forumu, zna se kakve se cifre spremaju za takve operacije, svaka cast ko sastavi za 500 km turbaka koji se nece raspast u narednih mjesec dana haha...
 
Član
Odgovori ovu temu su preteski..... pogotovo kada ti je tastatura ko kod mene decko nema blage veze o sklapannju turba (ocito ) tako ta ne zelim da trosim svoje drage ipkice na tastu pogotovo prstice na njega jedno 10 puta esso objasno 1 ja to je dovoljno....... TURBAK za 500km nece voziti vise od 1 kilometra :D
 
Ne znam sto bi stavljao turbo na abf-a kad stock motor ima dosta konja, moze se remapirati na fin broj a i moze bregaste kupit. :icon_rolleyes:
 
mokeBass je napisao(la):
http://www.pik.ba/artikal/3430422/turbina-51-kw-golf2/ vidis da ima:lol::lol::lol:, mozda i ostane para od tih 500km

moze se ova i na kamionov motor namontirat i napravit da bude turbo za 500 km i :pajoicutura:
 
Top