Tuning Show TAXI-BAR 2012

Tuning Show TAXI-BAR 2012

MTR

Član
ko da ce bit kisovito ***** li ga :icon_mad:

ma libo me ja idem kad bi cuskije padale ;)
 
Član
Bice fino vrijeme subota mozda kisa a nedelja SUNCANO !!(PROVJERENO NA VISE MJESTA)
tako da ako NE LAZU fino vrijeme....
Dodjite samo dodjite da bude ogroman MEET :D
 
Član
33o441y.jpg
 
Član
scorpio je napisao(la):
ma kupiti kod kineza usput 100 kisobrana i napraviti biznis na skupu :icon_smile:

najiskrenije se nadam da je to propao biznis...:lol:

inače veoma dubokouman komentar, svaka ti čast, do sada najbolji koji sam pročitao u ovoj temi... bravo!!!:smajli29:
 
Član
Bekir_SA je napisao(la):
scorpio je napisao(la):
ma kupiti kod kineza usput 100 kisobrana i napraviti biznis na skupu :icon_smile:

najiskrenije se nadam da je to propao biznis...:lol:

inače veoma dubokouman komentar, svaka ti čast, do sada najbolji koji sam pročitao u ovoj temi... bravo!!!:smajli29:
ko ne razumije salu netreba komentarisati. nek si ti prijatelju dubokouman. :smajli10:
 
Član
Za one koje se trude da sve to organizuju i priželjkuju dobar dan nema šale na taj račun...

:icon_exclaim:
 
Član
ova kolona sto ide iz sarajeva i zenice jel ide na srbac ili na banja luku, da znam da ne cekam ukoliko krenem ako cete na banja luku
 
Član
ArminM je napisao(la):
ova kolona sto ide iz sarajeva i zenice jel ide na srbac ili na banja luku, da znam da ne cekam ukoliko krenem ako cete na banja luku

pitaj limpija,od mene i astre izgleda ništa u nedjelju :icon_cry:
 
Član
sta je sad bilo jebemti dnevnicu:icon_rolleyes:

i ja sutra moram zavrsit karambolke za jednog audija sesticu, a uvece imam dernek, male su sanse da cu moc ustat na vrijeme kad kolona bude prolazila, ali nastojat cu da odem makar malo, neki su ljudi zasluzili stisak ruke:icon_biggrin:
 
Top