Tuning Show TAXI-BAR 2012

Tuning Show TAXI-BAR 2012

Član
Limpi je napisao(la):
MTR je napisao(la):
Zenica , ko ide ?

koliko ja znam, ide neki sa stetom neka sa plOvim felgama, dva sankera tj .shelby sa truljom i crni bimer :D i mozda jos koje auto...

cuo sam se sa vasim kolegama,kako sam razumio dogovor je da ce te sacekat ove raju iz sarajeva i onda svi zajedno u kolonu i onda se naci sa ovim momcima iz doboja i lagano za gradisku ;)
 
Član
Chuza je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
MTR je napisao(la):
Zenica , ko ide ?

koliko ja znam, ide neki sa stetom neka sa plOvim felgama, dva sankera tj .shelby sa truljom i crni bimer :D i mozda jos koje auto...

cuo sam se sa vasim kolegama,kako sam razumio dogovor je da ce te sacekat ove raju iz sarajeva i onda svi zajedno u kolonu i onda se naci sa ovim momcima iz doboja i lagano za gradisku ;)

da,da,idemo mi organizovano AK ZE-tuning u kontaktu smo sa AK69 i njih cekamo na magistrali,kod zepca nas cekaju 2 auta,pa onda oko tesnja takodjer još auta,ugl pravimo kolonu...u petak cemo znati tacne detalje oko polaska,tj satnicu...
svako ko zeli,moze nam se pridruziti ;)
 
Član
Shelby je napisao(la):
Chuza je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
MTR je napisao(la):
Zenica , ko ide ?

koliko ja znam, ide neki sa stetom neka sa plOvim felgama, dva sankera tj .shelby sa truljom i crni bimer :D i mozda jos koje auto...

cuo sam se sa vasim kolegama,kako sam razumio dogovor je da ce te sacekat ove raju iz sarajeva i onda svi zajedno u kolonu i onda se naci sa ovim momcima iz doboja i lagano za gradisku ;)

da,da,idemo mi organizovano AK ZE-tuning u kontaktu smo sa AK69 i njih cekamo na magistrali,kod zepca nas cekaju 2 auta,pa onda oko tesnja takodjer još auta,ugl pravimo kolonu...u petak cemo znati tacne detalje oko polaska,tj satnicu...
svako ko zeli,moze nam se pridruziti ;)

naravno cujemo se ;) ja idem solo do zenice pa cemo se valjda naci ;) i onda dalje kolona :)
 
Član
evo i ja veceras skupio neku ekipu, dva auta i iz moje mahale, ako ne bude pijanska cekamo kolonu kod zepca, javite mi u koliko krecete da znamo kad cemo cekat
 
Član
badboy je napisao(la):
Ljudi moji ja nemogu spavati od dragosti bgm :D:D


A vala i stvarno bih volio upoznati nekee od vas ... et nadam se da cemo s enesom u koloni :icon_biggrin::icon_biggrin:

Kad ne možeš spavati otićemo u subotu naveče pa čekati do ujutro dole kod Kozarca :lol:
 
Član
Trozic je napisao(la):
badboy je napisao(la):
Ljudi moji ja nemogu spavati od dragosti bgm :D:D


A vala i stvarno bih volio upoznati nekee od vas ... et nadam se da cemo s enesom u koloni :icon_biggrin::icon_biggrin:

Kad ne možeš spavati otićemo u subotu naveče pa čekati do ujutro dole kod Kozarca :lol:




prcas ,prcas ha ??:D:D
 
Legend
IGY je napisao(la):
ja i definitivno necu moci doci :(
nikad u zivotu nisam imao radnu nedelju, i bas sad su nasli da uvode neki novi program, i mora se raditi kad ne radi ostatak firme :icon_cry:

:icon_cry: steta , a evo koliko vidim sarajlija dosta zainteresirano .... jbg
 
strujaze je napisao(la):
zen_3dom je napisao(la):
jos se razmisljam :D:D

ima li jos ko od sarajevskih cunera da ce u nedelju???????

dosta razmisljanja nego da te vidim kako dolazis u ze a onda nastavljamo dalje...:cool:

danas bas semma i ja kontamo hocemo necemo, ovo ono, cekam kakvu opremu da stigne za paljenja, ovo sto imam nista za brpa nije bem mu.......

mozda i skontamo pa krenemo, imamo jos 3 mjesta slobodna ako ko hoce :D:D
tj ako budemo isli :D:D


ajd napisite odakle i u koliko se iz Sa krece u nedelju pa skontam jos ;)
 
Top