Tuning Show TAXI-BAR 2012

Tuning Show TAXI-BAR 2012

Član
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
Shelby je napisao(la):
MTR je napisao(la):
Shelby je napisao(la):
NeverMind je napisao(la):
gdje cekate ove iz sarajeva ? :D

u 6h,pumpa ispod zenice,Almy,prodje se Zenica,ne mozeš profulati,veliki objekat zuto-zelene boje :icon_biggrin:

e da mi je vidjet ranoranioce :lol: , vidimo se ;)
:cool::cool::cool:

meni pise na navigaciji da se odvajam za travnik :S pa ne znam sad kako sta gdje?

kakav crni travnik,pici dole za zepce,kraj zenice,ne mozes nas divljake promašit :lol:
 
Član
Ne treba ti ulica , kad se nalazi na glavnoj cesti Banja Luka-Gradiška , na 3 km prije Gradiške.
Uglavnom ne može se nikako promašiti.
 
Član
Reko je da ce doci ... i to s Fordom hahaha...


Ako mi ne ponese one kocke za retrovizor izbusti cu mu gume ....


ps. nema nigdje kupiti ovdje onih kocki jbg:D:D
 
Član
Ev ja se vratio kuci u Sanski Most...


Iako sam isao prvi put , meni je odlicno bilo ,mada je onak po video snimcima prosle godine bilo dosta bolje ali otom potom ....


Upoznao clanove : Enesa, Ervina_86 ,Chuzu, Pukija(koji nije uzeo svoj Jelen iz Sanskog Mosta ),OggyBoy ( LEGENDA ), Shelby-a , Struju, Limpija, Dottorea, neke momke iz AMK SUNCE -Bihac .. ak sam nekog zaboravio nek halali xD

Uglavnom : ZLAJA ME IDO nije dosao ...

Sve u svemu ocjena od mene je 5 za prvi put jer sam isao , sve pohvale TAXI BARU...
 
Član
badboy je napisao(la):
Ev ja se vratio kuci u Sanski Most...


Iako sam isao prvi put , meni je odlicno bilo ,mada je onak po video snimcima prosle godine bilo dosta bolje ali otom potom ....


Upoznao clanove : Enesa, Ervina_86 ,Chuzu, Pukija(koji nije uzeo svoj Jelen iz Sanskog Mosta ),OggyBoy ( LEGENDA ), Shelby-a , Struju, Limpija, Dottorea, neke momke iz AMK SUNCE -Bihac .. ak sam nekog zaboravio nek halali xD

Uglavnom : ZLAJA ME IDO nije dosao ...

Sve u svemu ocjena od mene je 5 za prvi put jer sam isao , sve pohvale TAXI BARU...

;)

morao sam se vratiti ranije ne planirano ali se isplatilo se otići ,idemo opet kad bude :cool:
 
Top