Tuning Show TAXI-BAR 2012

Tuning Show TAXI-BAR 2012

Legend
badboy je napisao(la):
Kad se krene iz Prijedora najlakse je doci do Taxi bara ... ?????







Mislim ovi sto su isli , jel se ide Prijedor, Banja Luka , Laktasi i Gradiska ( Taxi bar ) ...

mozes ici prema novom , pa dubica , pa na gradisku


a mozes kako si napisao ...... banja luka , laktasi , gradiska ,............tom cestom ja i ekipa idemo jer je 100 x bolja cesta , malo duzi put al nema veze
 
Član
enesss je napisao(la):
badboy je napisao(la):
Kad se krene iz Prijedora najlakse je doci do Taxi bara ... ?????







Mislim ovi sto su isli , jel se ide Prijedor, Banja Luka , Laktasi i Gradiska ( Taxi bar ) ...

mozes ici prema novom , pa dubica , pa na gradisku


a mozes kako si napisao ...... banja luka , laktasi , gradiska ,............tom cestom ja i ekipa idemo jer je 100 x bolja cesta , malo duzi put al nema veze




Prolazite li kroz Sanski Most, da idemo u koloni
 
Legend
e jbg ..... nek pusti said

@ badboy ...... dodje nam pre daleko druze , idemo iz Cazina ...... Otoka , Bos. Novi , Prijedor , Banja Luka , Laktaši , GRADISKA
 
Član
enesss je napisao(la):
e jbg ..... nek pusti said

@ badboy ...... dodje nam pre daleko druze , idemo iz Cazina ...... Otoka , Bos. Novi , Prijedor , Banja Luka , Laktaši , GRADISKA

Nije do saida hahaha uzimao sam puno slobodni dana tako da fakat nemogu jos i ovaj vikend
 
Član
Ljudi moji ja nemogu spavati od dragosti bgm :D:D


A vala i stvarno bih volio upoznati nekee od vas ... et nadam se da cemo s enesom u koloni :icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Član
badboy je napisao(la):
Ljudi moji ja nemogu spavati od dragosti bgm :D:D


A vala i stvarno bih volio upoznati nekee od vas ... et nadam se da cemo s enesom u koloni :icon_biggrin::icon_biggrin:

Drug mozes ici ovako Sana-Prijedor-Dubica-Orahova-Gradiska. Ja sam isao prije par mjeseci i cini mi se da ima odprilike oko 100 km u jednom pravcu a ako ces ici Sana-Prijedor-Kozarac-Banja Luka pa na autoput za Gradisku dodje malo dalje ali se brze vozi pa se dodje haman isto. Mozda i ja budem isao u Gradisku ako uspijem zavrsiti obaveze na faksu pa dodjem kuci.
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
Ide li ekipa iz Sarajeva da dodjemo do Sarajeva pa da skupa idemo gore, oce li style biti po klasama ili? ;)

Pravilnik Style

http://www.2shared.com/document/FxsdIawi/pravilnik_style_gradika_2012.html

Pravilnik dB

PRAVILA dB NATJECANJA ZA SEZONU 2012

Klasa Mini. auta sa svakodnevnim ozvučenjem, pojačala MAX snage do 700w RMS-a, obavezan osigurač na instalaciji.. Aero portovi i SPL kutije ćao, izričito muzika za svaki dan...(kondenzator dozvoljen)... Natjecatelji mogu puštati frekfenciju ili muziku po želji...

Klasa A. 2x10"sub, 1x12sub ", 1 akumulator na tvorničkom mjestu...

Klasa B. 3x10"sub, 2x12"sub,1x15sub", 1 akumulator na tvorničkom mjestu...

Klasa C. 3x12"sub, 2x15sub" 1x18"sub, 2 akumulatora od kojih jedan mora biti na tvorničkom mjestu ili 1 akumulator na tvorničkom mjestu i kondenzator u gepeku...

Klasa Max. Sve je dozvoljeno, zidovi, podovi, plafoni, avioni...

Auta mogu raditi u toku mjerenja, do 2000 RPM
Takmičari smiju biti u vozilima i izvan vozila...
U A,B,C Klasama kutije moraju biti u gepeku i ne smiju prelaziti donju liniju zadnjih stakala...
Ograničenja na frekfencije nema...
 
Član
Mislim ovi sto su isli , jel se ide Prijedor, Banja Luka , Laktasi i Gradiska ( Taxi bar ) ...
[/quote]

Samo tako, najbolje je.
 
Član
prosle godine bio u b.luci, ali nisam stigao da odem do gradiske, a ove
godine izgleda nista opet, obaveze stisle,, bice nadam se jos tih skupova.
 

IGY

Član
ja i definitivno necu moci doci :(
nikad u zivotu nisam imao radnu nedelju, i bas sad su nasli da uvode neki novi program, i mora se raditi kad ne radi ostatak firme :icon_cry:
 
Top