Tuning Show TAXI-BAR 2012

Tuning Show TAXI-BAR 2012

Član
ArminM je napisao(la):
sta je sad bilo jebemti dnevnicu:icon_rolleyes:

i ja sutra moram zavrsit karambolke za jednog audija sesticu, a uvece imam dernek, male su sanse da cu moc ustat na vrijeme kad kolona bude prolazila, ali nastojat cu da odem makar malo, neki su ljudi zasluzili stisak ruke:icon_biggrin:

ne mogu je upaliti,zakovana u garazi :icon_confused:
sutra ako ne upali,ostajem u Ze :icon_sad:
 
Član
Shelby je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
sta je sad bilo jebemti dnevnicu:icon_rolleyes:

i ja sutra moram zavrsit karambolke za jednog audija sesticu, a uvece imam dernek, male su sanse da cu moc ustat na vrijeme kad kolona bude prolazila, ali nastojat cu da odem makar malo, neki su ljudi zasluzili stisak ruke:icon_biggrin:

ne mogu je upaliti,zakovana u garazi :icon_confused:
sutra ako ne upali,ostajem u Ze :icon_sad:

ma jebi je, imas s kim u auto, ide ti cijeli klub, nemoj ti ostat kuci
mada siguran sam da ce ona upalit danas, petak inace dan nije ni za sta, osim za metka:D
upalit ce onda danas milion posto;)
 

MTR

Član
sta je rec , otpadate :icon_question:

aj ova ekipa iz zenice i okoline popisite se ko ide i kad ste mislili krenuti il da ganjam Limpija danas po carsiji :D
 
Član
MTR je napisao(la):
sta je rec , otpadate :icon_question:

aj ova ekipa iz zenice i okoline popisite se ko ide i kad ste mislili krenuti il da ganjam Limpija danas po carsiji :D

ne otpada komplet klub,sutra u 6h na almiju,javni se limpiju dalje oko detalja ;)
 
Član
ide li neko iz tuzle lukavca,,ili bi htio da ide ,,pa da naspemo u mog kadju,,ili ako ima neko prazno mjesto u autu da i ja idem :icon_question::icon_question::icon_question:
 
Član
Liga je napisao(la):
enesss je napisao(la):
izgleda da ce bas vrijeme biti lose , al jbg idemo :cool:

Drug... kad smo krenuli u Bihac bila je jos gora prognoza, pa si vidio vrijeme... ;)

znaci idemo... ;)


ja sam, za prethodnih 48h, odjavio auto, registrovao, spakovao muziku, a stelovacu je usput :D

dolazim makar i zemljotres bio :lol:

POZELIO SAM DRUGARE DA VIDIM :cool::cool:
 
Legend
pukim48 je napisao(la):
ja sam, za prethodnih 48h, odjavio auto, registrovao, spakovao muziku, a stelovacu je usput :D

dolazim makar i zemljotres bio :lol:

POZELIO SAM DRUGARE DA VIDIM :cool::cool:

I sve si to sam uradio... :icon_question:

Javi kad dodjes da se sakrijemo... :lol::lol::lol:
 
Član
Liga je napisao(la):
pukim48 je napisao(la):
ja sam, za prethodnih 48h, odjavio auto, registrovao, spakovao muziku, a stelovacu je usput :D

dolazim makar i zemljotres bio :lol:

POZELIO SAM DRUGARE DA VIDIM :cool::cool:

I sve si to sam uradio... :icon_question:

Javi kad dodjes da se sakrijemo... :lol::lol::lol:

bjezi tamo da ne pocnem o "bijelim linijama" :lol::lol::lol:

P.S. necemo sad u to bespotrebno detaljisanje :D

Enese...k'o braca :cool::cool:
 
Član
MTR je napisao(la):
sta je rec , otpadate :icon_question:

aj ova ekipa iz zenice i okoline popisite se ko ide i kad ste mislili krenuti il da ganjam Limpija danas po carsiji :D

ipak astra ide u gradišku,back on road :D
sutra u 6h,na almiju,cekamo ekipu iz sarajeva,pa idemo dalje ;)
 
Član
Slabo nest sarajlija ide i od tuzlaka cuo sam se s nexom kaze da nece ici , madzid isto ne ide ... :icon_eek:




ps. nekako mi forum u ovih mjesec dana dosta opada s radom ,sto se tice komentara i sl. otvorio sam temu u pohvalama pa niko nist ?? al mozda mi se cini :D
 
Top