Toyota MR2 SW20

Toyota MR2 SW20

Zasad ostaju Kosei, vjerovatno da cu im polirat falceve i farbat srce u neko suho zlato, kako li vec zovu tu boju i probat ih utopit za fine novce Hrvatima, pa onda ganjatneke siroke staggered 17ke
 
Joooj , napokon slike :D
Super si uradio , jedva čekam da je vidim sa tom kombinacijom boje auta i felge što si rekao :D
Svaka čast ! :)
 
Hvala kolege moje, objavljujem kako skupim sta vrijedno apdejta. No eto, do sljedeceg pisanja valjda budu slike zavrsenog auta ;)
Kosei su ekstra, samo male jbg, 16x7, a gumetine isto nisu neka sreca, 205/50 ili 55, ne sjecam se.

imam jedne 17x10 allaround zanimljive za pogledat, al me ET jebe, naprijed nemoguce montirat, potreban distance od par mm
 
Konacno! :D









i opruge su postavljene, mada treba ovo jos provozat da legne cenat



treba jos pod haubama i gepekom ofarbat u crvenu, mada se jos kontam, jer vjerovatno cu opet nekad htjet mijenjat boju, ovo mi je bila prva zelja, da bude crvena, ali u velikom planu je kaaaasnije nekad neka tamnija sa zajebanim perlama, pa mislim da ce bit uzaludan ogroman posao full promjene boje. Znam da je not cool ostavit crno oko motora i oko frunk-a, ali jbg, vidjet cu to jos sta cu da se odlucim
 
Tajna niposto, kod Adela iz Pasaca. Imali smo dogovor, dao sam mu Hondu uz doplatu da mi uradi limariju i servis na Toyoti.

A slika abd bice krajem sedmice kad odem po auto, sutra drito na registraciju :)
 
tu je i bivsa i sadasnja :D

evo jos jedna stvarcica uzeta i mislim da je to to za sad, presusio, jos danas lupi za registraciju kes, nema vise, ostalo nesto sitno da se bar posteno izvozam sedmicu dana :)

Pioneer DEH 600BT, po specifikacijama odlican budget plejer, 110e

1531675_10202151381599225_1777215751_n.jpg
 
Top