Toyota MR2 SW20

Toyota MR2 SW20

Član
jos nisam u zivotu vidio ovolilo zaljenje za autom :)

uglavnom sve najbolje s novim autom. zanimljiv je i dosta rijedak i da sto manje kvarova imas nebi ti bio u kozi kad bi joj naprimjer letvu volana morao trazit.
 
Član
Bitno je da njemu nije zao, tj. da je covek krenuo dalje.

Nek je sa srecom, pratim ;) Pravi driver's car.
 
@Zlaja: Nisam uzeo zbog doriftanja, nije mi u planu cak ni pokusat je zabacit, nije ovo auto za toga :) Zna Sivi da ja o ovom autu pricam i prije nego je zapocelo drift ludilo u Brckom, to ostavljam njemu i Lakiju :)

@enes, znam prijatelju, zao je i meni, mada sad kako sam je rasturio, skinuo felge i gewinde, nije to vise ona Honda, pa mi i nece biti pretjerano zao kad ode. Naravno da hoce, ja se druzim s tim autom vec skoro 4g, ali sta je tu je, idemo naprijed samo :)

@Lauda, evo i ovdje da napisem cisto da znate da je on glavni krivac za kupovinu ovog auta, taman kad sam se dobrano iskulirao, ladno mi je poslao link da je Edzijev MR na prodaju i to je bilo to. Jos prosle godine sam usmekao ovaj primjerak, ove godine se nije smio propustit.

@allroad, uslikat cu, sta te zanima, ako nije tajna da kazes prvo :)

@Dzeni, uvezao sam se vec sa momkom iz Srbije koji je imao nekoliko komada ovih cuda, rasturio je jednog stranca, tako da cemo se snac vec nekako :) fala bogu za internet.

ostali, hvala puno, do sljedec apdejta, a to ce da se naceka, em zima, em sam u besparici, nadjite mi kupca Hondu :)
 
Super Moderator
Ama tajna je :D sta ce bit tajna nego kolega je imo mr2 vozio sam se u njoj al je imala sat u miljama i cukicu za pritisak turba, pa me zanima jel to svaka ima cukicu il je ova bila turbo :)
 
Legend
Sretno i ovdje prika, drago mi je da ispunjavas svoje djecacke snove, i ako mi je nekako onaj civic bio bas idealan za ovih tripova koje si naveo, bosna, hr, srbija itd itd, zakucana, neka fina muzikica, onaj krov i ajmo .
Vjerujem da ces je dovest do savrsenstva, sjecam se kad si hondu uzeo pitao sam se da li je ovaj lik hodao po mrvama u sitnim satima, poslije je sve vec imalo smisla..
 
hvala Nokic, lijepe rijeci matori :) dirnule su me :D

vjeruj da ce ovo biti i idealnije cak, oni stakeli paneli kad se kinu ,prozori bez okvira, osjecaj pravog kabrioleta ,sva je otvorena kad se "otvori" :)

allroad ,ova nazalost nema cukicu pritiska i nije u miljama :)
 
e da, Kile, to je ta, iz Sarajeva, od Edzija ,momka koji je uglavnom Toyote ganjao, imao je i onu tamno plavu Celicu.
 
Top