Toyota MR2 SW20

Toyota MR2 SW20

Član
Sa srecom druze ;)
auto je san
da predjes sa njom 1000000000km :D
i da je skockas kao Hondu :);)
 
Hvala Vladice, Etno, Marko i ostali!

@apostol: Jedan mi je drug, necemo ga imenovat, zbog njegove sramote :D rekao kako bi on poskidao sve Toyotine bedzeve i pokaco Ferrarijeve, samo sam ga pogledo znacajno i rekao da mi vise nikad to ne predlozi :D Mrzim i skidanje znakova, a kamo li stavljanje drugih.
Mada slazem se, vecina, ne petrolhead-ova ce vjerovtano i mislit da je Ferrari, pogotovo ako je bacim u crvenu boju :)
Jedino gdje mi se svidja igranje sa znakovima drugog brenda je na cepovima felgi, to mi je sminka kad na VW stave Porsche ili na Mecku stave Maybach ili na Audi stave Bugatti i sl :)
 
Član
Jebi ga jarane to nekad može biti zabavno. Nekad sam vozio Maple c52. Poslije zadnjeg udesa sam skinuo oznake MAPLE i C52, a ostavio logo i SMA na grilu. Komentari su bili : ovo nešto kanadsko, dobar audi i sl.
Razmišljao sam o još nekim preinakama ali sam odustao i prodao ga.
 
Nije neki update, al obzirom koliko je auto rijetko i ovo sto sam nabavio treba da se smatra uspijehom :D

Iz Srbije, tacnije Valjeva, od velikog MR2 fanatika, preko druga i komsije Cucica (aco_crx) do mojih ruku :)

OEM maglenke, odlicno stanje, neke plastikice koje su falile u interijeru, pepeljara, centralna konzola, oem strut bar zadnji (L profil cijev jednostavno ne moze) :)
zanemari tegove, ionako ih nisam pipno 4 godine :D

ss6b.jpg


kyrq.jpg


jr78.jpg
 
Eh da se bogdom radi, skupljaju prasinu dzaba, al ne bi ih prodo nema sanse, sve se nadam da ce me puknut opet nekad da se razvaljujem. Imam oko 60-70kg u zeljezu i jos toliko i visu betonu.
 
Nije neki update, ali da pohvalim i preporucim jedan britanski sajt, ima sve zivo za MR-a, a posto isti motor dijeli i sa Celicom, posluzit ce i ostalima.

http://www.mr2-ben.co.uk/

narucio sam najjeftiniji dio koji sam mogo nac, cisto da testiram koliko su azurni i kako sve sljaka, filter ulja K&N. Narucio ga 8.1. , odma sutradan su ga poslali i evo danas mi dosao, dakle 5 dana straight from UK :)

35gu.jpg


Honda je prodana, Toyota je otisla da se farba i servisira. Dakle, poceli smo sa radovima, konacno :)
 
Too Erole , i Memi i ti nas vratiste u život na ovom forumu ... Napokon da se počne sa radovima , i da aktivirate ovaj forum ponovo .. Sve se pogasilo zadnjih mjesec dana..
Neka je sa srećom , i daj što više slika..
 
Nazalost momak kod kojeg sam odvezao MR-a ima jos posla oko nekih auta, pa ce MR malo da saceka, no nema veze, u iducih 2 mjeseca bice radova i slika :)

Ova stranica me sad zajebala, imam malo ogranicen budzet, a stvari za uzet bruka, a posto je ovo poormans ferrari, i koliko god on bio "poormans" i dalje je sve zara skupo :)
 
Top