Toyota MR2 SW20

Toyota MR2 SW20

Čestitke na kupovini druže, sad vidjeh, auto vrlo rjetko i sposobno :D samo da znaš da u Cazinu ima jedna razbijena, blizu mene je pa ću ti uslikati, šta vlasnik planira s njom ne znam ali svratiti ću da pitam.
 
Kako sam i obećao druže, vlasnika nisam našao ali sam poslikao ti ovo, pa kad me put navede vidjećemo opet da svratim...
 

Prilozi

  • Slika0222.jpg
    Slika0222.jpg
    156,5 KB · Pregleda: 226
  • Slika0223.jpg
    Slika0223.jpg
    143,5 KB · Pregleda: 211
  • Slika0224.jpg
    Slika0224.jpg
    139,8 KB · Pregleda: 206
  • Slika0225.jpg
    Slika0225.jpg
    92,8 KB · Pregleda: 200
  • Slika0226.jpg
    Slika0226.jpg
    95,8 KB · Pregleda: 189
  • Slika0227.jpg
    Slika0227.jpg
    108 KB · Pregleda: 180
  • Slika0228.jpg
    Slika0228.jpg
    139,3 KB · Pregleda: 184
  • Slika0229.jpg
    Slika0229.jpg
    92,2 KB · Pregleda: 178
fala ti do neba :)
nije turbak, poznaje se otvorima na "haubi"

ako sretnes kad vlasnika obavezno ga pitaj bil ga prodavo u dijelove, i vidi broj telefona.
Ne vidim dobro, al cimi mi se da i klimu ima, a cim ima airbag i kozna sjedista, garant ima i servo, to dvoje planiram jednog dana sklapat.
Zasad mi treba samo lijeva stopka, da kucnem u drvo, od eksterijera mi vise nista ne fali.
 
Član
Druze nek je sretno, auto je strasan, imao sam priliku vidjeti nekoliko primjeraka u San Diegu, veoma ciijenjeno auto u Americi.

Sretno sa radovima, sto vise kilometara sto manje kvarova.
 
12.1. ode za Tz



Poceli radovi, krov je bio katastrofalan, kita ko u prici



pocelo raduckanje





Izabrana boja, Toyota super red 3e5



jos malo kitanja i ide sprickit kroz koji dan











Narucio iz Englekse sa nekog otpada MR-ova stopku lijevu i staklo retrovizora fabricko, lik mi poslo pogresnu stopku, al smo se dogovorili, pa mi je ovu ostavio i poslo odgovaracjui za dz, cekam jos da mi stigne



neka dzidza midza




Jos neki dijelovi, filteri zracni, uljni K&N, od goriva, zadnje dvije kugle 555, trebam jos zadnje plocice izmjenjat



I konacno ono najbolje :) Apex 30/30mm, najbolje preporucene opruge za MR-a na fabrickim amortizerima, Englezi ih masovno uzimaju. Iz UK do Zagreba za 3 dana, DHL-om, al zato iz Zg do Zupanje 4 dana , haha, prokleti Balkanci





Planirano farbanje i sklapanje za 10ak dana, ne mogu docekat :)
 
Top