Test Day 2009 ODRŽAN 05.04.2009.

Test Day 2009 ODRŽAN 05.04.2009.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Test Day 2009 POTVRĐEN ZA 05.04.2009.

Mali_svaler je napisao(la):
Ma taj bmw je navodno spuco ujutro kad su krenuli. Pricao mi lik kod kojeg su auto ostavili. M3 2,5 V6 24V kaze da ima sve i svasta od opreme..... Sacekat cemo sretnog dobitnika da nam se pohvali kako je to uspio.

da nije mozda taj bmw bio u ostrozcU?ja sam vidio jednog razbijenog u ostrozcu...crni e36..
 
Član
RE: Test Day 2009 POTVRĐEN ZA 05.04.2009.

Oggy je napisao(la):
Dottore je napisao(la):
Vremena na 402 :icon_question:

nije bilo ni razglasa nit se moglo vidjet gdje koje je vrijeme... jedino ko je vozio zna..vecina ih je preko 18 sec

ja sam samo slikao danas :cool:
2aamuc1.jpg




ne lupaj gluposti poslije svakoga kruga vremena su bila ispred presdstartnog prostora zalijepljena na corsi ...svi su ih mogli vidjeti...a test day je za vozace a ne gledaoce...tu se testiraju auta prije sezone da bi se moglo prije utrka vidjeti sta se radilo i sta treba poboljsati....nije bilo ni hostesa ni pica jelde...jesi platio ulaz??? nisi...hvala

vremena svih takmicara danas na sluzbenim stranicama organizatora SRCS i AMK NITRO

tepSIJA je napisao(la):
Organizacija na Nivou... respect Seju i Mazzamalom posebno... jedina zamjerka je to sto niste mogli ili ja mozda nisam primjetio one mobilne mini WC kontejnere... i razglas je trebao al jbga dobro u svakom slucaju. imali ste razglas trebao je samo mikrofon od par "maraka"

sto se tice ucesnika. daleko ispod nivoa, cast izuzecima, a neki bash jednostavno srece nemaju :icon_rolleyes:

razglas je i donesen radi toga da se ja nederem sastanak vozaca i ajde ide novi krug...mikrofon je zakazao odnosno ulaz na mixeti....sto se tice popratnih sadrzaja ...wc hostese i sl stvari....evo ti samo cijena wc 800KM ..nema ulaznica ni nicega ....skuplja pita neg tepsija ...test day je trajao od 10 do 3:30 i namjenjen testiranju auta pred sezonu ..nema ulaznica tko je zelio gledati tako da nije bilo popratnih sadrzaja ...ince i ja sam se iznenadio posjetom gledatelja jer uopce se nije islo u medije niti nesto posebno najvljivalo da ce biti test day osim na 2-3 foruma gdje dolaze vozaci SR ...tako kad bude sluzbeni SR je OBECAJEM ...8xWC 10xHOSTESE 1000LITARA PIVE ITD ..HVALA :icon_smile:
 
Početnik
RE: Test Day 2009 POTVRĐEN ZA 05.04.2009.

Mali_svaler je napisao(la):
Ma taj bmw je navodno spuco ujutro kad su krenuli. Pricao mi lik kod kojeg su auto ostavili. M3 2,5 V6 24V kaze da ima sve i svasta od opreme..... Sacekat cemo sretnog dobitnika da nam se pohvali kako je to uspio.


ovakav auto BMW nikad nije napravio!!
 
RE: Test Day 2009 POTVRĐEN ZA 05.04.2009.

Taj crni BMW e36 o kojem pricate jeste 2.5 24v max ful oprema, sve moguce i nemoguce... ;) imao je kao sto neko rece zute meglenke, M3 optik, felge Borbet A 9x16, DTM rore.... vozac je Mesko iz Sarajeva, kad je posao za Mostar imao udes u Ostroscu... dovucen je BMW juce na slepi u Mostar i vec se radi, bit ce opet kao sto je bio :lol: al je strojnica ja mislim najbolji e36 u drzavi

muha druze mije m3 nego 2.5 24v normalno bmw sestak.. haha m3 oprema
 
RE: Test Day 2009 POTVRĐEN ZA 05.04.2009.

HFintegrale je napisao(la):
Taj crni BMW e36 o kojem pricate jeste 2.5 24v max ful oprema, sve moguce i nemoguce... ;) imao je kao sto neko rece zute meglenke, M3 optik, felge Borbet A 9x16, DTM rore.... vozac je Mesko iz Sarajeva, kad je posao za Mostar imao udes u Ostroscu... dovucen je BMW juce na slepi u Mostar i vec se radi, bit ce opet kao sto je bio :lol: al je strojnica ja mislim najbolji e36 u drzavi

muha druze mije m3 nego 2.5 24v normalno bmw sestak.. haha m3 oprema
mah odma sam ja znao da je ono stroj nad strojevima kad sam vidio šta radi ispred pumpe.....:D
 
RE: Test Day 2009 POTVRĐEN ZA 05.04.2009.

to je taj bila s njim crvena calibra, golf trica bmw 850 i bmw x3....

Evo slika dosta na amk nitro

http://amknitro.com/galerija/index.php?twg_album=2009
 
RE: Test Day 2009 POTVRĐEN ZA 05.04.2009.

HFintegrale je napisao(la):
to je taj bila s njim crvena calibra, golf trica bmw 850 i bmw x3....

Evo slika dosta na amk nitro

http://amknitro.com/galerija/index.php?twg_album=2009
jeste jeste.....bio bmw još crveni jedan sa njim,crvena calibra,tamno plavi taj golf 3 i on........ja kad sam došo na pumpu....reko šta je ovo.....tek tad mi je bilo žao što nisam krenuo u mostar....al jebiga biće bolje....;)....usput hvala puno na slikama....:cool:
 
RE: Test Day 2009 POTVRĐEN ZA 05.04.2009.

HFintegrale je napisao(la):
imam ja negdje postavit cu dok nadjem ;)
tog bmw-a što se juće slupo ja sam vidjeo na grbavici prije par dana.....ma vidi se po zvuku da je strojka...:icon_smile:
 
RE: Test Day 2009 POTVRĐEN ZA 05.04.2009.



cije je ovo?

http://www.facebook.com/photo.php?pid=30343404&id=1355208724&ref=mf#/photo.php?pid=30343255&id=1355208724&ref=mf
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top