Test Day 2009 ODRŽAN 05.04.2009.

Test Day 2009 ODRŽAN 05.04.2009.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
RE: Test Day 2009 POTVRĐEN ZA 05.04.2009.

Schumi je napisao(la):
Ode i nokic u rat style sa ovom tablicom :lol:

@Igy jel to okan iz onog audija u alfu prebacio svu muziku,fino se čuje ono..

jeste, to je prebacio odmah cim je kupio auto
haha al se ja obuka sa 130 diba, ali dobro je za prednji sistem :cool:

dadao_style je napisao(la):
evo IGY i ADMA vrše patrolu po mom golfu style komisija tj pregled kože i panela i netko vas je usliko ja nisam jer sam iza tebe adma :lol::lol:(adma je kralj)


sve smo pregledali, i shvatili da bez pive se ne moze komentarisati, ali da smo popili pivu ubilo bi nas ono sunce :cool:
 
Legend
RE: Test Day 2009 POTVRĐEN ZA 05.04.2009.

Al_Galone je napisao(la):
stefan je napisao(la):
ima li jos ko slika od ovog ljubicastog golfa vatra i led, ja mislim da je VR;)

Jeste VR je u njoj i vozi je Sika iz AMK Carbon!

Ma ima slika koliko hoces samo da se postave,ima i na AMK Carbon kako je radjen projekat.

znam ja tog momka izvidjenja dobra dvojka;)
 
RE: Test Day 2009 POTVRĐEN ZA 05.04.2009.

nodiash je napisao(la):
Lijepo druzenje nema govora...steta sto nemam to zadovoljstvo da i ja prisustvujem...
dadao & oggy....duje su vam za respecta...pravi relax za oci...svaka cast:cool:

hvala druže drago mi je da ti se svidja :cool:
 
RE: Test Day 2009 POTVRĐEN ZA 05.04.2009.

ludilo ludilo ludilo jeee hahahha

2zr23d4.jpg

fbgthl.jpg

orot3b.jpg

ima ovog jos poslje cu stavit ma prekrasno je bilo bio sam sa svima ahhahahha :lol::lol:

IGY je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Ode i nokic u rat style sa ovom tablicom :lol:

@Igy jel to okan iz onog audija u alfu prebacio svu muziku,fino se čuje ono..

jeste, to je prebacio odmah cim je kupio auto
haha al se ja obuka sa 130 diba, ali dobro je za prednji sistem :cool:

dadao_style je napisao(la):
evo IGY i ADMA vrše patrolu po mom golfu style komisija tj pregled kože i panela i netko vas je usliko ja nisam jer sam iza tebe adma :lol::lol:(adma je kralj)


sve smo pregledali, i shvatili da bez pive se ne moze komentarisati, ali da smo popili pivu ubilo bi nas ono sunce :cool:

Ova slika je obisla cijeli svijet sinoc ja okrenu na BBC kad ova slika hahhahah jos da je pive bilo al jebi ga nema nije bilo al bice drugi put hahha
 
RE: Test Day 2009 POTVRĐEN ZA 05.04.2009.

evo, ja imam samo ova 2:



http://www.youtube.com/watch?v=p1HLh40Tb-0


http://www.youtube.com/watch?v=s1DM6NLW2P0


( ima li neko slucajno da je snimao 4. krug bijelu i crvenu hondu ) ????

slucaaaaajno ????:icon_question::icon_question::icon_question::icon_question:
 
RE: Test Day 2009 POTVRĐEN ZA 05.04.2009.

Hmmmmm ovdje samo pohvale idu..... Mislim trebala bi se ekipa iz srcs zahvalit decku sto im je pazio bmw koji su razbili...... Doduse hvalio je se selu i sa razbijenim....... "Vidi sto sam kupio":icon_smile:
 
RE: Test Day 2009 POTVRĐEN ZA 05.04.2009.

Mali_svaler je napisao(la):
Hmmmmm ovdje samo pohvale idu..... Mislim trebala bi se ekipa iz srcs zahvalit decku sto im je pazio bmw koji su razbili...... Doduse hvalio je se selu i sa razbijenim....... "Vidi sto sam kupio":icon_smile:
čuo sam i ja da se neki bmw slupo dole....na povratku iz mostara....navodno poćeo driftat i zanijelo ga....e sad neznam jeli to istina ili izmišljotina.....i ako jeste,,jeli taj bmw imao naprijed žute maglenke???
 
Član
RE: Test Day 2009 POTVRĐEN ZA 05.04.2009.

pise silverstar!

ljudi imam nekih problema s netom ali se nadam da cu to rijesiti do veceras kada cu i dobiti sve rezultate pa cemo ih objaviti..

koristim samo priliku da se zahvalim svima koji su prevalili put do mostara i uljepsali nam svima dan..
stvarno vas je bilo mnogo i svaka cast na tome!

o detaljima sa test day-a kao i slike veceras u sluzbenom izvjestaju!

hvala svima jos jednom!
 
RE: Test Day 2009 POTVRĐEN ZA 05.04.2009.

Ma taj bmw je navodno spuco ujutro kad su krenuli. Pricao mi lik kod kojeg su auto ostavili. M3 2,5 V6 24V kaze da ima sve i svasta od opreme..... Sacekat cemo sretnog dobitnika da nam se pohvali kako je to uspio.
 
RE: Test Day 2009 POTVRĐEN ZA 05.04.2009.

Mali_svaler je napisao(la):
Ma taj bmw je navodno spuco ujutro kad su krenuli. Pricao mi lik kod kojeg su auto ostavili. M3 2,5 V6 24V kaze da ima sve i svasta od opreme..... Sacekat cemo sretnog dobitnika da nam se pohvali kako je to uspio.
ja nazalost nisam isao u mostar....radio sam juće...u kiseljaku sa straim na vikendici.....i taman mi krenuli dole....i stari stao na pumpi dole iza čengić vile da naspe goriva....kad mi na pumpu kad stoji ona crvena opel calibra,golf trica tamno plavi....i stoji bmw E36-ica....vozio ga neki vako crn,mršav momak...mlađi i bila su još dvojica sa njim.....i onde on poćeo driftat pred pumpom zajebavat se.....i haj mi krenuli dole dalje kad on krenu sa bmw-om....i zaleti se....ia pođe opet nešto izvodit po pravcu....i zamalo nespuca lika ozada....zanijelo ga.....imao je naprijed žute maglenke....felge extra i nazaad imo roru al ona zaobljena prema gore.....najvjerovatnije je da je to tajk bmw....vozio je baš ludo....bgm žao mi je pravo ako je on....
 
Član
RE: Test Day 2009 POTVRĐEN ZA 05.04.2009.

bilo budala, mene umalo mercedes zeleni 190E nije sa sobom odnio u vinograde kad je upao ispred mene u skarice...Ovom prigodom zahvaljujem Fuldi na lijepim sirokim gumama :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top