Test Day 2009 ODRŽAN 05.04.2009.

Test Day 2009 ODRŽAN 05.04.2009.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
RE: Test Day 2009 POTVRĐEN ZA 05.04.2009.

taj je nako na oči malo ruzan pa ga nisam htjeo slikat:D
 
Član
RE: Test Day 2009 POTVRĐEN ZA 05.04.2009.

@lov2xlr8

nisam vozio... kola nisu bila ready for race

@mazzamali
sve ok, nista lose nisam mislio , dobronamjerne kritike nadam se da su ok. poz pa se vidimo na pisti s autom mojim za kojeg ti kazes

"ovaj ima neki Chip i nitro" :icon_twisted::123:
 

JD.

Član
RE: Test Day 2009 POTVRĐEN ZA 05.04.2009.

.nOKe je napisao(la):
al je ovaj z3 pao ko siroche :D
n569855352_2128110_6688074.jpg

Z4... koji je motor u njemu bio ?
 

JD.

Član
RE: Test Day 2009 POTVRĐEN ZA 05.04.2009.

pa dobro opet Peka ima bar 30ak konja vise :) i treba biti brzi heh
 
Član
RE: Test Day 2009 POTVRĐEN ZA 05.04.2009.

to igy taj mondeo sa gz opremom smo bili Soundlunatic i ja, i pricali smo za tobom kako si farbao type L,

napravili smo sa kutijom za slusanje tuniranom na 31hz slot port na brp 42hz 144,6 i prezadovoljni smo,

bilo je odlicmo za dan i pol sam napravio 900km i nesto malo spavao danas dosao kuci
 
RE: Test Day 2009 POTVRĐEN ZA 05.04.2009.

hocel postat neko nekih clipova ???

vidio sam kameru tamo na startnoj liniji- radila je cijelo vrijeme (hladili je kantom vode ), ocel bit sta od tih clipova ??? :icon_question:
 
RE: Test Day 2009 POTVRĐEN ZA 05.04.2009.

evo konacno proradio net..

prvo da odgovorim na neka pitanja i kritike :)

neko je spomenuo da se srcs treba zahvaliti nekom ko je cuvao BMW-a.
Zao mi je sto je momak slupao auto, ali on nema nikakve veze sa SRCS, pa ne znam sto bi se trebali ikome zahvaljivati za to :icon_question:

jako mi je drago da su ljudi vecinom zadovoljni sto su bili na TEST DAY-u, prvenstveno zbog druzenja i zezancije, a sto se nekih tehnickih stvari tice ja licno smatram da se moglo i bolje, ali sta je tu je.

ipak je ovo samo test day i osnovna svrha je ispunjena.
koga je interesovalo vrijeme izmjerio ga je, i ovdje napominjem da mi je bilo drago vidjeti barem 15-ak auta koja se do sada nisu ni na jednoj utrci pojavljivala, a ostatak je mogao uzivati u lijepom vremenu i druzenju..

nikakvi dodatni sadrzaji nisu se mogli finansijski pokriti, a nazalost je odmah ujutru mikrofon otkazao, pa se nisu mogla na glas citati vremena, ali je zato sve stajalo do 15.00 na sivoj corsi na ulazu u predstart..

BITNO
ko nije preuzeo diplomu a zeli je preuzeti neka mi posalje pm sa imenom i prezimenom i startnim brojem i ja cu je dostaviti (kanton sarajevo).

kompletan izvjestaj sutra na srcsarajevo.com ....

hvala svima jos jednom i nadam se da ste proveli lijep dan u mostaru!

veliki pozz
 

IGY

Član
RE: Test Day 2009 POTVRĐEN ZA 05.04.2009.

mmdag je napisao(la):
to igy taj mondeo sa gz opremom smo bili Soundlunatic i ja, i pricali smo za tobom kako si farbao type L,

napravili smo sa kutijom za slusanje tuniranom na 31hz slot port na brp 42hz 144,6 i prezadovoljni smo,

bilo je odlicmo za dan i pol sam napravio 900km i nesto malo spavao danas dosao kuci



a predopstavljao sam da ste vi
ali mi nekako glupo bilo da pitam jeste li vi :D

heh a sta je sa cad 15 mislim da je on imao malo vise snage od onog gz-a
ili se varam
 
Član
RE: Test Day 2009 POTVRĐEN ZA 05.04.2009.

jeste imao vise snage ali nam ga bilo mrsko spajati, sad mi zao sto nismo cisto onako da vidimo ali bice valjda prilika da probavamo, nego ibiza ti je odlicna jedino mi se oni paneli ne svidjaju
 
RE: Test Day 2009 POTVRĐEN ZA 05.04.2009.

Evo vako upozno sam dosta ljudi stajo sa njima,Tibor hvala sto si nas odveo da pojedemo nesto i popijemo pice,Antrax samo alkoholu prica gori od mene.Igy se davio cevapima,dado ekstra golf,idemo dalje Noke popravi tablicu,emirexsa napokon te upozna,fele nezna tko je pita hahhah,i na kraju idemo na pice ja za Tiborom sa svojom udovicom a on sa svojim macano i nedade mi da se popnem na njega da se rodi skoda superb valjda ce drugi put dat evo i slika kad sam htio da se popnem.hvala svima jos cemo se mi upoznat i popit koju ono je bilo zagrijavanje tek sad sljedi ludilo.LJUBI VAS ADMA GTI
5dmlab.jpg
 
Član
RE: Test Day 2009 POTVRĐEN ZA 05.04.2009.

admir jahic je napisao(la):
Evo vako upozno sam dosta ljudi stajo sa njima,Tibor hvala sto si nas odveo da pojedemo nesto i popijemo pice,Antrax samo alkoholu prica gori od mene.Igy se davio cevapima,dado ekstra golf,idemo dalje Noke popravi tablicu,emirexsa napokon te upozna,fele nezna tko je pita hahhah,i na kraju idemo na pice ja za Tiborom sa svojom udovicom a on sa svojim macano i nedade mi da se popnem na njega da se rodi skoda superb valjda ce drugi put dat evo i slika kad sam htio da se popnem.hvala svima jos cemo se mi upoznat i popit koju ono je bilo zagrijavanje tek sad sljedi ludilo.LJUBI VAS ADMA GTI
5dmlab.jpg

Ebote samo si lutao nekuda, ja izgorio na onom suncu... nije bilo mjesta pod tendom, pa na suncu morali piti :p

Nema veze, dok se sve pomalo pohvatalo, vrijeme brzo prođe, 25. i 26. april je noćenje, pa će biti vremena za sve i svašta... hehe

Vidio sam dosta raje s foruma, dosta finih auta... svaka čast... i dosta sporih golfova kroz Bijelo Polje kad se kući krenulo :p Noke i još neki golf idu zajedno, pretekli ih mi, kaže jaran "vidi u ovog na golfu tablica skoro spala" hehe

pozzz.
 
Član
Nema an cemu, i drugi put Adma ;)

A fuj ebla majku, ovo treba jso spustiti i trebam pod hitno vecu roru nazad stavit :icon_eek:
 
Član
tibor ko po obicaju vodi narod po mostaru da jede hahhahahah, hvala tiboreeee, prosli put si mene vodio :cool: .... samo istucu te za te fele, ocekivo sam puno bolje od tebe :icon_cry: .... spusti je cim prije, mozda mi se vise svide tad, ovako mi djeluju pre prevelke i preglomazne nekako za ovako sitno auto, BRZO SPUSTAJ!!!
 

IGY

Član
mmdag je napisao(la):
jeste imao vise snage ali nam ga bilo mrsko spajati, sad mi zao sto nismo cisto onako da vidimo ali bice valjda prilika da probavamo, nego ibiza ti je odlicna jedino mi se oni paneli ne svidjaju

bice bolji :cool:

ovo je prvi put da ih radim, a vec sam skovao plan za nove :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top