Test Day 2009 ODRŽAN 05.04.2009.

Test Day 2009 ODRŽAN 05.04.2009.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
...ili kao sto josko rece Test Day V2.0 :)

sluzbeno:
TEST DAY

MOSTAR 22.03. 2009

LOKACIJA – PISTA POMOCNOG AERODROMA U MOSTARU

ORGANIZACIJA: AMK NITRO u saradnji sa SRCS

Kako smo i najavili nakon prvog test day-a 2008-e, i ove godine pruzit cemo priliku svim zainteresovanima da testiraju svoje auto prije zvanicnog pocetka sezone 2009!

Test day je manifestacija zamisljena da posluzi kao provjera takmicarima pred sezonu koliki su napredak ostvarili preko zime, ali i kao prilika da se privuku novi potencijalni takmicari.
Takodjer je idealna prilika za svakoga koga interesuje vrijeme njegovog auta na 402m da ga izmjeri sa profesionalnom mjernom opremom.

Prijave za TEST DAY vrsit ce se na dan manifestacije od 9.00 h na ulazu u mostarsku pistu, a kotizacija iznosi 20 KM. Za razliku od prosle godine prijave ce se ove godine primati u toku cijelog dana, tj. do 15.00 h. Online prijave moguce je izvrsiti na www.amknitro.com .

Program pocinje u 10.00 h tako sto ce se odrzati kratki sastanak sa vozacima, i odmah nakon toga se otvara pista. Takmicari mogu izmedju sebe odluciti ko ce s kim voziti, a sva vremena bit ce mjerena, te nakon svakog kruga isprintana i postavljena na oglasnu tablu.
Nakon sto sva vozila prodju stazom i safety car ode po njih i vrati ih u park vozaca, krug je zavrsen te ce uslijediti pauza u trajanju od 15-ak min, a nakon toga nanovo se otvara pista i tako sve do 16/17.00 h.(ovisno o broju prijavljenih auta)
Broj voznji koje jedan takmicar moze odvoziti ogranicen je samo terminom kada se zavrsava TEST DAY.
Stazi mogu pristupiti samo takmicari koji su se uredno prijavili i platili kotizaciju.

Na kraju dana bit ce podijeljene diplome svim ucesnicima na kojima ce pisati najbolji osvareni rezultat u toku dana.
Osim toga, takmicari ce dobiti i tabelu sa svim svojim rezultatima koje su ostvarili na pisti, sto ce ukljucivati sve podatke, dakle ET,RT I TT, koji ce im sasvim sigurno biti od velike pomoci prilikom pripreme za nadolazecu sezonu.


DOBRO DOSLI !

nesluzbeno:
svi koji su prosle godine bili imali su priliku vidjeti da je ovo nesto sasvim drugacije od utrke, te da za razliku od mnogih utrka ovdje niko ne ide nezadovoljan kuci :) ..
opustena atmosfera, druzenje i naravno 'testiranje' (citaj : do daske pa sta bude :) ) garantuju dobru zabavu ucesnicima.

ako ste stalno u prepirci sa nekim ko je brzi itd. ovo je idealna prilika, a imate i dovoljno vremena da spremite aute do test day-a, a nakon toga jos mjesec da sve postimate za sezonu..

ukoliko imate neke prijedloge za TD slobodno pisite..
pozz
 
Početnik
RE: Test Day 2009

posto vidim da je to u ogranizaciji sa AMK NITRO, pretpostavljam da pravilnik i ostalo sa Otvorenog prvenstva BiH nema nikakve veze sa tim test day-om?
pitam ipak radi vas SRCS
 
Član
RE: Test Day 2009

znaci moze svako doci da izmjeri.... vrijeme na 402 bez obzira... da li se je prije takmicio... i da li ima namjeru se takmiciti..... nice :cool:
 
Član
RE: Test Day 2009

bulex je napisao(la):
znaci moze svako doci da izmjeri.... vrijeme na 402 bez obzira... da li se je prije takmicio... i da li ima namjeru se takmiciti..... nice :cool:

KRATKO JASNO
IMAS AUTO I VOZACKU DODI
LAGANA PRAVILA PONASANJA I ONLINE PRIJAVE SU NA www.amknitro.com

hvala
 
Član
RE: Test Day 2009

HONEY je napisao(la):
posto vidim da je to u ogranizaciji sa AMK NITRO, pretpostavljam da pravilnik i ostalo sa Otvorenog prvenstva BiH nema nikakve veze sa tim test day-om?
pitam ipak radi vas SRCS

Ja ću ovdje službeno odgovoriti ispred organizatora "Otvorenog prvenstva BiH u trkama ubrzanja na 402 metra": Test Day o kojem je ovdje riječ nema nikakve, ni organizacijske, ni izvedbene veze sa "Otvorenim prvenstvom BiH u trkama ubrzanja na 402 metra".
SRCS kao jedan od organizatora "Otvorenog prvenstva BiH u trkama ubrzanja na 402 metra" samostalno kao Klub ulazi u ovaj projekt.
 
Početnik
RE: Test Day 2009

guru je napisao(la):
HONEY je napisao(la):
posto vidim da je to u ogranizaciji sa AMK NITRO, pretpostavljam da pravilnik i ostalo sa Otvorenog prvenstva BiH nema nikakve veze sa tim test day-om?
pitam ipak radi vas SRCS

Ja ću ovdje službeno odgovoriti ispred organizatora "Otvorenog prvenstva BiH u trkama ubrzanja na 402 metra": Test Day o kojem je ovdje riječ nema nikakve, ni organizacijske, ni izvedbene veze sa "Otvorenim prvenstvom BiH u trkama ubrzanja na 402 metra".
SRCS kao jedan od organizatora "Otvorenog prvenstva BiH u trkama ubrzanja na 402 metra" samostalno kao Klub ulazi u ovaj projekt.



hvala na dobrom pojasnjenju ;)
 
Član
RE: Test Day 2009

Ekipa je bila prosle godine doci cemo i ove u punom sastavu, neki ce voziti ostali rostilj i hladno pivce:icon_smile::icon_smile:
 
Član
RE: Test Day 2009

bulex je napisao(la):
znaci moze svako doci da izmjeri.... vrijeme na 402 bez obzira... da li se je prije takmicio... i da li ima namjeru se takmiciti..... nice :cool:

da da to znaci da mozes i ti dovuci tu dizelsku plug masinu :lol:
 
Član
RE: Test Day 2009

Iceman je napisao(la):
Ekipa je bila prosle godine doci cemo i ove u punom sastavu, neki ce voziti ostali rostilj i hladno pivce:icon_smile::icon_smile:

pa ovo i pravimo vise radi rostiljade i okupljanja jer nema vremenskih ogranicenja koliko puta i sta da se odvozi ...onako plan je svaki sat vremena odovziti jednu turu ..dakle od 10-16 h nekih 7 testova ...s tim sto takode nije ograniceno kad mozes doci i otici dakle mozes doci u 2 odovziti jednu utrku uzeti diplomu i gas dalje ili biti citav dan od juta pa udri po pisti ....nema ispadanja niti probijanja klasa EXTRA ODOMOR UZ PUNGAS:123:
 
Član
RE: Test Day 2009

IGY je napisao(la):
mogao sam i ja ibizu probati, da vidim moze li bar 20 sec

naravno da ces probati ovaj semafor moze da mjeri sve do 1hi53.22sec na 402 ;)
ja cu i sa audijem koji ce vjerovatno ici 17.5-17.7 nema nitra vise i asconom koja ce nadam se u turisticku 16 klasu
:lol:
 
Član
RE: Test Day 2009

edoze je napisao(la):
eee,da sam blize pa da vam s dzipom pokazem sta je 40 sec:lol:
ma moze i kamion sve mjerimo ipak je ovo za narod test day i nemamo pravila bas kao FIA CIA i slicne organizacije
 

IGY

Član
RE: Test Day 2009

mazamali je napisao(la):
IGY je napisao(la):
mogao sam i ja ibizu probati, da vidim moze li bar 20 sec

naravno da ces probati ovaj semafor moze da mjeri sve do 1hi53.22sec na 402 ;)
ja cu i sa audijem koji ce vjerovatno ici 17.5-17.7 nema nitra vise i asconom koja ce nadam se u turisticku 16 klasu
:lol:

znaci moze i mene izmjeriti, mislim da mi je sat vremena dovoljan i da je preguram preko piste :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top