"Sva ljepota je bezvrijedna bez života"

"Sva ljepota je bezvrijedna bez života"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
xzone je napisao(la):
dolazim i ja kako da se prijavim kao ucesnik i kad pare da dam i kolik jel 20 km...jel se placa kad se dodje

"ucesce" sa vozilom na manifestaciji je 20 KM i placas na ulazu dole, ostala raja kupuje karte, cijena po mogucnostima.

pozz
 
Član
antrax je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
to je tako, ali za posjetioce i gledaoce, a za ucesnike je mislim 20KM, i mislim da se placa kad dodjes gore pri prijavljivanju...

Nema veze, ljudi su izorganizovali da bilo kakvi prihodi idu za Enu, tako da je svejedno gdje će mo pare dati i kome... bio to ulaz ili takmičenje... svaka čast ponovo.

pa normalno da je najbitnije da se prikupe te pare, a covjeku dao informaciju koju je trazio... ;)
 
Član
ok hvala na infu podijelio sam i ja dosta plakata sto sam imo 100-tinjak i zovem svu raju sto znam da dodjemo u sto vecem broju
 
Član
Ljudi hajde da promoviramo ovo koliko ko može,ako ništa na msn da svi stavimo,i to može pomoći..
 
Član
Sto se tice najave eventa u ova dva dana zalijepljeno je 500 plakata i podjeljeno 1000 plakata, reklama se 24h vrti na Kameleon radiju, RSG, najava na Auto Viziji koja se emituje na 33 tv stanice.

Sve pripreme se privode polahko kraju.. Dali smo 150% sebe, pogotovo pojedinci nadam se da ce sve proci u najboljem redu, ako bude malih propusta ne zamjerite bilo je sve na brzinu jer djevojka nema vremena da ceka i ovo nam je prvi put da organizujemo nesto slicno.

Vidimo se dole,

Veliki pozz
 
evo ja sam se vratio sa eventa , OGROMAN respect Madzidu i svim ostalim momcima koji su na bilo koji nacin pomogli realizaciji ovako humanog gesta , takodje respect svima koji su dosli , super je sve odradjeno , ono extra ideja a jos bolja realizacija.

Jos jednom momci , svaka cast , ovim ste pokazali ovim primitivcima koji kad vide xenon i spusteno auto odmah pomisle da je neki klosar , narkoman i sl. u pitanju.


Bravo :cool:
 
Član
Svaka cast organizatorima,a i drifterima Deji Nissan 200SX i mom drugu Šilji BMW 525 24v;) sto su uljepsali manifestaciju:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top