"Sva ljepota je bezvrijedna bez života"

"Sva ljepota je bezvrijedna bez života"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
svaka cast organizatoru, nadam se samo da ce se skupiti dovoljno novca.

P.S. drift taxi je bio extra. ja sam ocekivao da cim izadju iz auta, pocnu povracati od onih 'vratolomija':cool:
 
Član
Hvala puno na cestitkama ispalo je fenomenalno ne bas kao sto smo planirali falilo je par detalja sitnih al opet smo zadovoljni. Tek smo sada na pola puta ostaje nam jos sutra da to fino odradimo... i da objavim da zbog velikog interesovanja takmicara i publike street style se prebacuje za nedjelju(sutra).

Veliki pozz
 
Član
Da ne bude zabune, auta koja su ucestvovala danas na manifestaciji i platila ulaz sutra ne placaju nista, znaci 20 KM donacije je ucesce za oba dana;)
 
Član
bio vidio uzivao....jos jednom RESPECT... eto ako hoce te da uplodujem slike....??? imam dosta slika i i onaj imam klipova od taxi drifta....hehe i zo uplodujem pozz
 
Član
bio sam danas bilo jako fino auta mrak drift jos bolji neki clanovi malo nervozni al sve u svemu extra odradjeno veliki respect vidimo se i sutra stavicu slike i ja ;)
 
Član
RESPECT za danasnji dan ja sam licno uzivao i raja se odazvala poprilicno tako da je nadam se uspjela akicja . . . svaka cast i da se skupi dosta novca za Enu moja uplata danas stvarno od srca bila !!! SAMO NAPRIJED!!!:cool::cool:
 
sve pohvale za ideju i organizaciju eventa!
ja sam juce zbog posla kasno dosao, ali sam danas bio skoro cijeli dan..

cak sam i pokusao driftati, ali na kraju je sve zavrsilo samo paljenjem guma :) :)
ipak je auto za drag :)

svaka cast za sou drifterima deji i dariju, ali i zili koji takodjer nije zalio gume :)
svaka cast i stylerima, pogotovo onima koji su dosli iz drugih gradova da podrze event i enu!

nadam se da se uspjela prikupiti koliko toliko respektabilna suma novca za enu, jer to je ipak bilo najvaznije ova dva dana..
 
Legend
ewo i ja sad stigoh kuci,i od mene sve pohvale imate:cool:
svaka casta na organizaciji,i nadam se da je prikupljeno dosta novca za Enu...

P.S. slike sutra u foto&video:icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top