"Sva ljepota je bezvrijedna bez života"

"Sva ljepota je bezvrijedna bez života"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kao sto vidite Taxi-Bar ce imati svoj prodajni stand na manifestaciji pa ako imate nekih narudjbi za njih uradite to do petka da ne placate dostavu.
 
Član
http://sarajevo-x.com/clanak/090609008

trebali bi i mi obavjestit redakciju sarajevo-x da objavi i nas dogadzaj ipak je jedna od najgledani stranica
 
Član
dolazim i ja kako da se prijavim kao ucesnik i kad pare da dam i kolik jel 20 km...jel se placa kad se dodje
 
Član
xzone je napisao(la):
dolazim i ja kako da se prijavim kao ucesnik i kad pare da dam i kolik jel 20 km...jel se placa kad se dodje

Koliko sam ja skontao i ostali oko mene, plaća ko koliko može na ulazu, ništa nije striktno određeno jer sve pare idu u humanitarne svrhe, tako da se ne sekiraš ništa... dođeš, ubaciš koliko možeš od srca u kutiju i poslije se kutije otvaraju i broje pare pred televizijama... momci su isplanirali sve kako treba, svaka čast još jednom, vidimo se tamo.

pozzz.
 
Član
to je tako, ali za posjetioce i gledaoce, a za ucesnike je mislim 20KM, i mislim da se placa kad dodjes gore pri prijavljivanju...
 
Član
emir_89 je napisao(la):
to je tako, ali za posjetioce i gledaoce, a za ucesnike je mislim 20KM, i mislim da se placa kad dodjes gore pri prijavljivanju...

Nema veze, ljudi su izorganizovali da bilo kakvi prihodi idu za Enu, tako da je svejedno gdje će mo pare dati i kome... bio to ulaz ili takmičenje... svaka čast ponovo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top