"Sva ljepota je bezvrijedna bez života"

"Sva ljepota je bezvrijedna bez života"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
legionar je napisao(la):
JUiCe je napisao(la):
Kralju imal ovih naljepnica da polijepimo po autima. Svaka cast za ovaj gest abd vidimo se

Nema vise, mozda bude, uradjeno je samo 15 komada :(

Mene bas interesuje da vidim koliko ce raja ovo podrzati, ako ne podrzimo koliko se ja nadam onda smo mi zero people :)



Abd svi smo dole dobro je sto je dva dana jer nas ima da radimo Subotom ali Nedjelja abd interex kao sto rece Madjid da vide da smo i mi ljudi a ne (ubice,divljaci itd )kako nas vec nazivaju...
 

IGY

Član
Madzide plakat je extra,
a sto se tice naljepnica nosim je od ponedeljka i raja neprestano zaustavlja po ulici i zove, trebalo bi vise naljepnica napraviti
 
Član
ja sam dosad uradio 10-tak!!!

nemojte me pogresno shvatit,
ko god hoce nek se javi za naljepnicu,
nek mi da koliko god hoce para samo da troskove pokrijem!!!
pozzz
 
subota mi je 99 % radna al zato vidimo se u nedelju obavezno (po vašem mišljenju koji će dan biti posjećeniji i bolji znam da je svrha što više donacije al info pitam koji je dan bolji za posjetu jer dolazim jedan od ova 99 % nedelja ako neradio subotu)
 
Član
dajte meni ja cu zalijepit na skolu ima 500 dusa da vidi igy ajd da se dog da mi das jednu ako imas viska, ili ko hoce u srijedu samnom da polijepimo po gradu da narod vidi i da dodje u sto vecem broju
 
Član
dadao_style je napisao(la):
subota mi je 99 % radna al zato vidimo se u nedelju obavezno (po vašem mišljenju koji će dan biti posjećeniji i bolji znam da je svrha što više donacije al info pitam koji je dan bolji za posjetu jer dolazim jedan od ova 99 % nedelja ako neradio subotu)

Dodji ti u subotu poslje posla.., 99% ce biti organizovan afterparty s subote na nedelju.., takodje sve ide Eni..., a provod zagarantovan! ;)
 
Član
PROGRAM MANIFESTACIJE:

Subota 13.6.2009

10:00 – 11:30 Prijem automobila
12:00 Otvaranje kapije za posjetioce
13:00
- Nastup Plesne Grupe
- db Drag
- Street Style
- Drag Cars
- Old Timers
- Predstavljanje Klubova
- Drift Taxi
- Izbor Miss Humanosti
- Nastup Plesne Grupe (Brake Dance)
18:00 Dodjela Diploma Ucesnicima
19:00 Proglasenje Pobjednika (Street Style)

Diplome urucuje licno Ena Feriz zajedno samnom :)

Nedjelja 14.6.2009

10:00 – 11:30 Prijem automobila
12:00 Otvaranje kapije za posjetioce
13:00
- db Drag
- Street Style
- Drag Cars
- Old Timers
- Predstavljanje Klubova
- Drift Taxi
18:00 Dodjela Diploma Ucesnicima
19:00 Zatvaranje Manifestacije

Standovi:

-TAXI-BAR GRADISKA
-TEXACO MOTOR OIL'S
-RED BULL
-MA-FRA AUTOKOZMETIKA
-MESNA INDUSTRIJA BRAJLOVIC
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top