"Sva ljepota je bezvrijedna bez života"

"Sva ljepota je bezvrijedna bez života"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
evo i ja konacno upalih komp i da koju napisem
sve je proslo extra, bio sam i subotu i nedelju, subotu cak do 3 ujutru :cool:
drago mi je da je sve uspjelo kako treba i da nije bilo nikakvih problema, svi su bili dio ekipe
 
IGY je napisao(la):
evo i ja konacno upalih komp i da koju napisem
sve je proslo extra, bio sam i subotu i nedelju, subotu cak do 3 ujutru :cool:
drago mi je da je sve uspjelo kako treba i da nije bilo nikakvih problema, svi su bili dio ekipe

Otiso bi ti i ranije da nisi imao problema sa vratima , retrovizorima , brisacima , haubom i slicnim stvarima koja su se mogla otvoriti , zavrnuti , odvrnuti i sl. :D
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
IGY je napisao(la):
evo i ja konacno upalih komp i da koju napisem
sve je proslo extra, bio sam i subotu i nedelju, subotu cak do 3 ujutru :cool:
drago mi je da je sve uspjelo kako treba i da nije bilo nikakvih problema, svi su bili dio ekipe

Otiso bi ti i ranije da nisi imao problema sa vratima , retrovizorima , brisacima , haubom i slicnim stvarima koja su se mogla otvoriti , zavrnuti , odvrnuti i sl. :D

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
ma svaka cast opet za organizaciju bilo je ekstra i najvaznije dobro druzenje pa do ranih jutarnjih sati :cool::cool::cool::cool:
 
a sto mene uslika :icon_eek: ....i to s njom... sad se moram zeni pravdati.... :lol: slike extra,sve pohvale organizaciji ;) malac bio odusevljen :cool:
 
Član
Cestitke svima...

Drago mi je da sam uspio doci i pomoci koliko toliko..

Hvala Madzidu na gostoprimstvu

pozdrav
 
Legend
eo ovak dakle jedna radosna vijest !

VAŽNO OBAVJEŠTENJE - AKCIJA PRIKUPLJANJA NOVCA OKONČANA!!

Poštovani,

SVI oni koji odgovoriše na poziv moje porodice te učestvovaše u akciji prikupljanja novca kako bi Ena pobijedila opaku bolest i ponovo se radovala životu.
HVALA SVIMA, od onih koji okrenuše broj humanitarnog telefona do onih koji se lično angažovaše u svojim sredinama na prikupljanju sredstava.
Sa strahom smo krenuli u ovu plemenitu akciju hvala Bogu i dobrim ljudima - ZAVRŠAVAMO JE USPJEŠNO.
Sumu novca za koju su nam rekli da približno treba za troškove liječenja smo ostvarili, uzimajući u obzir i dio prikupljen u inostranstvu koji će nam biti dostavljen tokom godišnjih odmora.

OBEĆAVAMO svim koji su učestvovali da ćemo ih obaviještavati o toku Eninog liječenja i utrošenim sredstvima.

PRVI VELIKI PROBLEM JE RIJEŠEN TE OBJAVLJUJEMO DA JE AKCIJA PRIKUPLJANJA NOVCA ZAVRŠENA, PREDSTOJI NAM DRUGA FAZA OVE AKCIJE A TO JE USPJEŠNO LIJEČENJA NAŠE ENE U NEKOJ OD EVROPSKIH KLINIKA (NAJVJEROVATNIJE U PADOVI-ITALIJA).

Nadamo se da će se svi dobri ljudi koji su se odazvali našem pozivu odazvati i na slične pozive za pomoć u liječenje i druge djece, omladine i ljudi iz lijepe nam Bosne i Hercegovine.

Mladost koja je učestvovala u ovoj akciji dokazala je koliko smo jaki i kako ne trebamo brinuti za svoju budućnost.

NAPOMENA: Ovo praktično znači da se prekidaju sve aktivnosti vezane za prikupljanje novca - izuzetak čine aktivnosti koje su već duže vremena planirane, najavljene i pripremane kao što su koncerti 19.06.2009 i 25.06.2009. Istovremeno molimo sve dobre ljude sa velikog broja portala i web stranica da uklone bannere i ostale reklamne materijale koji su oglašavali Enin slučaj.

Sav neutrošeni novac koji ostane nakon operativnog tretmana i postoperativnog oporavka naše Ene porodica se obavezuje da uplati u neku od fondacija ili pokloni nekom pojedincu kojem bude potrebna pomoć (pretpostavljamo osobama sa sličnim oboljenjem tj. oboljenjem jetre).

HVALA JOŠ JEDNOM SVIMA !!!

ovdje imate ostatak finanskijskih izvora

PomozimoEni.Ba
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top