Supra 2jz-gte

Supra 2jz-gte

Član
u subotu sam bio kod Sase da vidim Supru...ev koja slikica...:icon_biggrin:
fantazija je uzivo :cool:

kralju hvala sto si nas docekao i izvini ako smo te omeli u nekim tvojim planovima;)

supricaa3.jpg

supricaa2.jpg

supricaa.jpg

supricaa1.jpg
 
Član
ma niste me ometali....drago mi je što ste došli...jedino mi je žao što je bilo loše vrijeme i što vas nisam zbog toga mogo provozat da vidite kako ide....ali i to ćemo odradit čim se vrijeme poboljša...;)[/b]
 
Član
HrSupra je napisao(la):
ma niste me ometali....drago mi je što ste došli...jedino mi je žao što je bilo loše vrijeme i što vas nisam zbog toga mogo provozat da vidite kako ide....ali i to ćemo odradit čim se vrijeme poboljša...;)[/b]

ma extra je bilo i ovo...a kad bude finog vremena vidjecemo se ponovo...ima vremena...;)
 
Član
ma svaka cast extra supra vrh i jos se krov skida mmm nema dalje od ovog i vjeruj mi da to auto nije samo tvoj san...:cool::cool::cool::cool::cool:
 
Član
hvala na komplimentima za moju supricu...;).....vjerujem da je to san mnogih....ali eto....:icon_smile:
 
Član
extra je , pravi japanac u punom sjaju.....mogu misliti kakva je za driftovanje....samo da je manuelni menjac....ali i ovako je sigurno odlicna za brzu voznju....:cool:
 
Član
dellas je napisao(la):
extra je , pravi japanac u punom sjaju.....mogu misliti kakva je za driftovanje....samo da je manuelni menjac....ali i ovako je sigurno odlicna za brzu voznju....:cool:

odličan je za driftanje....bio bi još bolji da je manuelac....ali nadam se da ću i to uskoro promijenit...
 
Član
Auto snova vecine NFS i Fast and Furious freak.ova....;) (pomalo i ja spadam u te:icon_biggrin:)
Ma nema se tu sta pricat, auto koje bih trenutno (pored novog shirocco.a) navishe volio imat:cool:
 
Član
vw_damir je napisao(la):
Auto snova vecine NFS i Fast and Furious freak.ova....;) (pomalo i ja spadam u te:icon_biggrin:)
Ma nema se tu sta pricat, auto koje bih trenutno (pored novog shirocco.a) navishe volio imat:cool:

ja sam se u ovaj auto zaljubio preko gran turisma:icon_smile:
 
Top