Supra 2jz-gte

Supra 2jz-gte

Član
srdjo je napisao(la):
organizovacu se jednu subotu ili nedelju pa cu naletiti...;)
naravno prije toga cu ti poslati PM, da ne bude da odes negdje, pa da dzabe dodjem:icon_biggrin:

nema problema...samo kad bude ljepo vrijeme...;)
 
Super Moderator
allroad je napisao(la):
prelijepa je druze
svaka cast ne mogu je se nagledat vjeruj
svaka cast jos jednom i cuvaj je ;)
de mi samo reci koliko brzina ona ima :D

hvala ti!;)
za sada ima 4 brzine,a kad stavim manualni mjenjač imat će 6 brzina....previše ga ovaj automatik zaj*eva...
[/quote]


a znaci ipak ide manual
obavezno nas obavjestavaj kad budes stavljao mjenjac da vidim kako to ide jer nije bas ni lako sa automatica prebaciti auto na manual
dok papucice pa neki druzaci sigurno nisu isti pa one sitnice i tako to mislim da je i prilocno skupo
al ti nas obavjestavaj :cool:
 
Član
allroad je napisao(la):
allroad je napisao(la):
prelijepa je druze
svaka cast ne mogu je se nagledat vjeruj
svaka cast jos jednom i cuvaj je ;)
de mi samo reci koliko brzina ona ima :D

hvala ti!;)
za sada ima 4 brzine,a kad stavim manualni mjenjač imat će 6 brzina....previše ga ovaj automatik zaj*eva...


a znaci ipak ide manual
obavezno nas obavjestavaj kad budes stavljao mjenjac da vidim kako to ide jer nije bas ni lako sa automatica prebaciti auto na manual
dok papucice pa neki druzaci sigurno nisu isti pa one sitnice i tako to mislim da je i prilocno skupo
al ti nas obavjestavaj :cool:
[/quote]

sve ću vas obavještavat o radovima...
dovest ću još jednu supru iz engleske za djelove....bit će dosta skupo....ipak ću vratit nešto novaca jer ću prodat motor ili cijelu tu supru kad izvadim mjenjač i sve što mi treba....
kad nešto voliš ne pitaš koliko košta.....;)
 
Član
molio bih da me obavijestis ako bude ta Supra sto je dovezes na prodaju u kompletu...
mislim, izvadi ti sebi mjenjac, a za ostalo da dogovaramo da kupim ja...;)
 
Član
srdjo je napisao(la):
molio bih da me obavijestis ako bude ta Supra sto je dovezes na prodaju u kompletu...
mislim, izvadi ti sebi mjenjac, a za ostalo da dogovaramo da kupim ja...;)

nema problema...vratit ću ja u nju automatik mjenjač...:icon_smile:

niksa je napisao(la):
svaka tebi čast;););)

trudim se....;)
 
BHT Ovisnik
blago tvojoj staroj:D
imam rođaka u zupanji,dođem tamo 1-2 godisnje,kad drugi put dolazio nastojati cu da je vidim,predobra je,nema mane:cool:
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
blago tvojoj staroj:D
imam rođaka u zupanji,dođem tamo 1-2 godisnje,kad drugi put dolazio nastojati cu da je vidim,predobra je,nema mane:cool:

kad dođeš javi se da se družimo....;)
 
Član
iskreno ovo mi je jedno od boljih auta inace... a i na forumu ;) tako da ne suvisno se sve govoriti ... nisam vidio da si spominjao koliko te izasla "suha" bez tuninga... da znamo mi ostali smrtnici kolko cemo morati odvojiti jedan ili oba bubrega ? :) ...
 
Član
arc0 je napisao(la):
iskreno ovo mi je jedno od boljih auta inace... a i na forumu ;) tako da ne suvisno se sve govoriti ... nisam vidio da si spominjao koliko te izasla "suha" bez tuninga... da znamo mi ostali smrtnici kolko cemo morati odvojiti jedan ili oba bubrega ? :) ...

26000 eura
 
Top